[ad_1]

تصویری از نمای خیابان در Google Maps با خانه ای که در نمای آن تار شده است

اسکرین شات: جوئل کانینگهام

با ظهور به طور فزاینده ای از ویژگی های مناسب ، مانند عکس های 360 درجه خیابان ، در Google Maps و سایر مسابقات استفاده می شودng خدمات نقشه برداری، همیشه یک وجود دارد خطر اطلاعات شخصی شما خواهد بود در یک عکس در دسترس عموم گرفته شده است به نحوی که ترجیح می دهید از آن اجتناب کنید – خواه این به معنای بیرون خانه شما باشد یا جایی که ماشین خود را در آن پارک می کنید.

اگر با چنین مشکلی روبرو شدید ، بسیاری از آنها راه حل ساده ای دارند موارد – می توانید از سرویس نقشه برداری بخواهید تصویر را تار یا حذف کند. باشه نحوه انجام این کار را در محبوب ترین سرویس های نقشه برداری به شما نشان خواهم داد.

چگونه خانه خود را در Google Maps پنهان کنیم

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه خانه خود را از افراد خسته در Google Maps پنهان کنید

اسکرین شات: پرانای پاراب

نقشه خیابان گوگل فوق العاده مفید است، اما ممکن است دلایل خوبی داشته باشید که دل خود را نخواهید ملک بودن گرفتار در خدمت اگر از داشتن تصویری از خانه خود در دسترس جهان ناراحت هستید ، می توانید از Google بخواهید آن را محو کند. برای انجام این کار ، باز کنید نقشه های گوگل و به دنبال آدرس خود یا نقطه عطف نزدیک خود باشید. در پنجره سمت چپ ، روی کلیک کنید نمای خیابان و تصویری را که خانه شما در آن قابل مشاهده است انتخاب کنید.

سپس روی قسمت عمودی کلیک کنید سه نقطه آیکون، در گوشه بالا سمت چپ تصویر و انتخاب کنید گزارش یک مشکلبه با این کار صفحه ای به شما نشان داده می شود که در آن می توانید منطقه ای را برای محو شدن انتخاب کنید. روی تصویر کلیک کرده و بکشید تا مربع قرمز رنگ به خانه شما نشان داده شود (همچنین می توانید آن را به منظور تمرکز بر روی ماشین یا چیز دیگری که در عکس قابل مشاهده است حرکت دهید)به سپس ، زیر درخواست تار شدن کنید، انتخاب کنید خانه منبه سپس آدرس ایمیل خود را به اشتراک بگذارید ، کادر captcha را علامت بزنید و کلیک کنید در حال ارسالبه

Google درخواست شما را بررسی کرده و خانه شما را از روی نقشه مبهم می کند.

چگونه خانه خود را در Apple Maps مخفی کنید

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه خانه خود را از افراد خسته در Google Maps پنهان کنید

Apple Maps دارای ویژگی به نام Look Around است که کار می کند بسیار شبیه به نمای خیابان گوگل عکس های 360 درجه در نقاط مختلف جهان. اگر خانه خود را در این سرویس پیدا کردید و می خواهید آن را حذف کنید، می توانید به MapsImageCollection@apple.com ایمیل بزنید و مشکل خود را با جزئیات شرح دهید. اپل درخواست شما را بررسی می کند و خانه شما را از خدمات خود پنهان می کند – معمولاً ظرف یک هفته.

(اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های جمع آوری داده های Apple Maps هستید ، از آن دیدن کنید این صفحه.)

چگونه خانه خود را در نقشه های بینگ مخفی کنید

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه خانه خود را از افراد خسته در Google Maps پنهان کنید

اسکرین شات: پرانای پاراب

مایکروسافت نقشه های بینگ دارای ویژگی مشابه Google Street View به نام StreetSide است. اگر خانه خود را در StreetSide می بینید ، می توانید از مایکروسافت بخواهید آن را در آنجا نیز حذف کندبه این شرکت می گوید در حال بررسی این درخواست ها و حذف داده ها در عرض 30 تا 60 روز است.

برای ارسال چنین درخواستی ، Bing Maps را باز کرده و به آدرس خود بروید. در پنجره سمت چپ ، به پایین بروید و روی هر تصویری با برچسب StreetSide کلیک کنید. با این کار نمایی 360 درجه از منطقه باز می شود. برای گزارش مشکل ، روی آن کلیک کنید نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را با این تصویر گزارش دهید در گوشه پایین سمت چپبه با این کار صفحه جدیدی باز می شود که می توانید انتخاب کنید خانه به س questionال – چه نگرانی داری؟

درجه سانتی گرادقسمتی از تصویر را که حاوی خانه شما است لیس بزنید. در تصویر یک نقطه قرمز در تصویر نشان می دهید که نشان دهنده این قسمت است. کلیک در حال ارسال برای گزارش تصویر مایکروسافت

Waze و OpenStreetMap چطور؟

سرویس هایی مانند Waze و OpenStreetMap ویژگی نمای خیابان ندارند که عکس های پانوراما از خانه ها یا افراد مختلف را روی زمین نمایش دهد ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست (هنوز) در مورد rاز نظر احساسی از این خدمات

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir