[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: کورهان (شاتر استوک)

در طول هر حرکت بزرگ لحظه ای وجود دارد که به شما برخورد می کند: اوه ، درست است … جابجایی واقعاً خیلی گران است. شما می توانید فراموش کنید که همه هزینه ها از بسته بندی مواد مصرفی و خود کامیون گرفته تا هزینه های تمیز کردن ، رنگ آمیزی و رسوبات لوازم خانگی – و حتی مبلمان جدید به شما تعلق می گیرد تا فضای جدید شما بهتر متناسب شود. آنجا هستند به شرطی که در این زمینه استراتژیک باشید ، راه هایی برای ارزان تر کردن آن وجود دارد.

قبل از حرکت خندق درست کنید

این حرکت زمان زیادی برای شروع از راه های مختلفی است. شما در شرف ورود به یک فضای کاملاً جدید هستید ، بنابراین به این فکر کنید که آیا واقعاً می خواهید آن را با تمام آشغال های قدیمی خود پر کنید (سایه ای برای سطل زباله شما نیست ؛ من مطمئن هستم که این سطل آشغال عالی است) خلاص شدن از شر چند دارایی زمین اکنون به مکان جدید شما کمک می کند حداقل شورش ها را آغاز کند ، می تواند هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد و برای پرداخت هزینه های جابجایی پول اضافی به شما می دهد.

می توانید با برخی از آگهی های تبلیغاتی محله به روش قدیمی فروش ترتیب دهید و تبلیغ کنید ، برای ارسال تبلیغ به Craigslist بروید یا از سیستم عامل های جدیدتر مانند Facebook Marketplace ، LetGo و OfferUp برای جلب خریداران احتمالی استفاده کنید.

اگر کسی گاز نگرفت ، می توانید برنامه حمل و نقل شهر خود را بررسی کنید و بسته به آنچه پیدا کردید ، برخی از موارد را در حاشیه کنار بگذارید تا رایگان باشد. این نه تنها می تواند در حمل و نقل کلیه کالاهای شما صرفه جویی کند ، بلکه می تواند برای یک شخص دیگر در منطقه شما مفید باشد و کارمای خوبی برای شما ایجاد کند.

صحبت از …

برو خم

اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید ، رسم کلاسیک استفاده از مبلمان رایگان از کناره های خیابان را می دانید. اگر در نیویورک زندگی می کنید و وقت خود را در اینستاگرام می گذرانید ، احتمالاً با این اکانت آشنایی دارید که این کار باعث سهولت کار شما می شود.

StoopingNYC 185000 دنبال کننده وجود دارد که با کوشش از مبلمان دور انداخته شده در پنج محله عکس می گیرند و آنها را به همراه جزئیات مکان برای صاحبان حساب می گیرند. صاحبان ، به نوبه خود ، عکس ها و اطلاعات مربوطه را در تاریخچه حساب و همچنین در وب منتشر می کنند و اهالی نیویورک را به این کار تشویق می کنند.

“شیب کاری شکار خیابانهای آزاد دور ریخته شده است ، که علاوه بر مزیت این که یک فعالیت در فضای باز است و در نهایت فضایی را که احتمالاً در آن بیشتر وقت خود را صرف می کنید غنی می کند: آپارتمان یا خانه! زن و شوهر پشتStoopingNYC به من گفتند.

در حالی که فضا را غنی می کند هم جیب خود را غنی کنید زیرا هزینه میز ، آینه ، زیر شلواری یا مبل مورد بحث را پرداخت نمی کنید. (و اینها فقط انتخاب کوچکی از ویژگیهایStoopingNYC در یک روز مشخص است!) اگر در شهر بزرگی زندگی نمی کنید که به طور منظم کج شدن انجام می شود ، چیزهای ارزان قیمت را بدست آورید و بهترین فروش آخر هفته محلی را ترسیم کنید در حیاط یا همه بازارهای آنلاین را که به طور فعال رها می کنید هدف قرار دهید مال شما چیزهای قدیمی برای ایجاد جای چیزهای جدید (برای شما) که در مکان جدید خود نیاز دارید. (Craigslist همچنین دارای یک بخش “رایگان” است که در آن مردم اغلب وسایل را تقسیم می کنند.)

احتیاط در هر دو مورد: اطمینان حاصل کنید که محصولات را به خوبی تمیز کرده و هنگام انتخاب پارچه ای مانند مبل یا صندلی راحتی با دقت عمل کنید. میدونی چیه نه ارزان؟ ویرانگران ، آنچه در اینجا است.

تصمیم بگیرید که آیا افراد محرک را استخدام کنید (یا از دوستان خود س askال کنید)

اسباب کشی عالی است ، به خصوص اگر شما به دنبال چیزهای با ارزش ، مبلمان زیاد یا سفر بزرگ هستید. روش های دیگری برای حمل وسایل شما وجود دارد.

روابط خود یا موارد مشابه دیگری را خراب نکنید ، اما برای این حرکت بزرگ چند دوست را در نظر بگیرید. اگر دوستانتان به شما در بازیابی وسایل کمک می کنند ، مقداری پیتزا و آبجو یا پول نقد مستقیم وعده دهید. آنها از شما مراقبت می کنند و احتمالاً کمتر از محرک واقعی هستند اما باید این نکته را نیز بخاطر داشته باشید که در اینجا می توانید هزینه ای را که برای آن پرداخت می کنید دریافت کنید.

شانون پالوس ، نویسنده و ویراستار مستقر در بروکلین که بیش از دوازده بار در زندگی خود نقل مکان کرده است و آخرین حرکت خود را با هزینه کمتر از 60 دلار مدیریت کرده است ، گفت: “صادقانه بگویم ، اگر توانایی مالی جابجایی را دارید ، متحرک شوید.” “واقعا خوب است که مردم وسایل شما را منتقل کنند. فکر می کنم اگر در مسیر U-Haul-and-friends هستید ، فردی را از خدماتی مانند Task Rabbit استخدام کنید تا در زمینه کارهای سنگین به شما کمک کند. من فکر می کنم تمام هزینه ای که می توانید برای جابجایی هزینه کنید ، یک ضرورت است. آنها می گویند برای خوشبخت بودن باید هزینه های خود را صرف تجربیات کنید ، درست است؟ گذراندن روز در کاری غیر از برداشتن جعبه بهترین تجربه است. “

با این وجود ، در اینجا روش هایی برای سازش وجود دارد. شما می توانید وسایل نقلیه را برای چیزهای بزرگ و گران اجاره کنید و آنها را برای چیزهای کوچک و ارزان با دوستان خود کپی کنید. پالوس همچنین گفت هزینه آخرین حرکت وی کمتر از 60 دلار بود زیرا او از برنامه های اشتراک مسافرت برای استقبال از اتومبیل استفاده می کرد و فقط اقلام کوچک برای جابجایی داشت. (گفت: “زیاد نداشته باش!”) من چنین توصیه می کنم.)

“در این مورد ارتباط برقرار کنید ، بگذارید [the driver] امتناع و نکات بسیار خوب “، او گفت. “من همچنین همه چیز را از طریق Lyft منتقل نمی کنم. چندین سفر با مترو انجام می دهم.

در آخر ، به یاد داشته باشید که محرک ها نیز انسانی هستند و می توانند ارزش های شما را بشکنند. این اتفاق دائماً می افتد – و جایگزینی برای شما هزینه دارد ، مگر اینکه شرکت در حال انتقال سیاست پوشش دهی داشته باشد. با این حال ، ارزش برخی از اقلام احساسی تر از پولی است ، بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه دقیقاً مسئولیت رسیدگی به امور شما چیست ، تمام نتایج را در نظر بگیرید.

با خلاق باشید چگونه شما بسته بندی می کنید

به جای خریدن حباب برای گلدان و بشقاب های خود ، از لباس های ضخیم زمستانی خود برای بسته بندی آنها استفاده کنید. بجای خریداری کردن جعبه های بارگیری از مشاغل محلی بپرسید آیا می توانید از مخفیگاه هایی که آنها برای بازیافت برنامه ریزی کرده اند استفاده کنید –یا جعبه ها را برای چند ماه از وسایل خرید آنلاین خود نگه دارید و منجر به جابجایی مجدد شوید. اگر یک عثمانی برای نگهداری ، چمدان ، یک مجموعه جامد کیف دستی یا هرگونه وسایل خانگی دارید که می توانید جمع کنید دیگران وسایل خانه ، شما من می دونم باید چیکار کنم.

در حالی که مشغول فکر کردن در خارج از چارچوب هستید ، خود را گسترش دهید. در صورت وجود تخفیف یا حرکت ثابت ، از شرکت های متحرک س movingال کنید. از طرد شدن نترسید ؛ بهتر است بپرسید و “نه” بگیرید تا اینکه وقتی ممکن است “بله” دریافت کرده اید ، نپرسید.

آرام باشید ، سعی کنید منظم باشید ، بلافاصله همه چیزهایی را که ممکن است لازم داشته باشید جمع نکنید – و سپس مجبور خواهید شد برای جایگزینی هزینه کنید – و به یاد داشته باشید که وقتی همه چیز تمام شد ، شما یک خانه جدید با شکوه خواهید داشت.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir