چگونه سالاد بهتری درست کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه سالاد بهتری بسازیم

عکس: برنت هوفاکر (شاتر استوک)

برگها بزرگ هستند ، اگر اصلی نباشند ، جز component سالاد است ، اما چیزهای دیگر آن را سرگرم کننده می کنند. اما آیا می دانید چه چیزی سرگرم کننده نیست؟ هنگامی که سالاد را بریزید و سعی کنید آنها را توزیع کنید ، تمام غذاهای فرعی خوشمزه ، تکه های ترد و پروتئین خود را به آن اضافه کنید تا به ته ظرف بریزید. این یک مشکل بزرگ نیست ، اما آزار دهنده است و من همیشه سعی می کنم آزارهای کوچک زندگی را به حداقل برسانم.

دو روش بسیار ساده وجود دارد که می توانید از پر کردن مخوف جلوگیری کنید. یک راه این است که به راحتی کاسه ای عریض ، کم عمق یا صفحه لب بزرگ را بردارید. کاهو را در یک لایه “تک” پخش کنید – نحوه ساخت سالاد کناری را در سالاد در نظر بگیرید – سپس بقیه تزیینات خود را روی این لایه برگ پخش کنید تا کمی از هر لقمه (یا حداقل هر لقمه دیگر) بدست آورید . با پنس به جای قاشق های سرو سالاد سرو کنید که این کار پرتاب بی احتیاط را به حداقل می رساند. (مردم یک سری قاشق سالاد را می بینند و فقط نمی توانند به خودشان کمک کنند!)

اگر فقط ظرف های سالاد عمیق و باریک دارید ، گزینه دیگر شما لایه لایه سازی است که کمی بیشتر به برنامه ریزی نیاز دارد ، اما هنوز هم بسیار آسان است. به جای اضافه کردن همه چيز از کاهو شما و همه چيز از رویه های شما همه چيز آن را به طور همزمان به دو لایه یا حتی سه لایه تقسیم کنید. چند مشت کاهو به کاسه اضافه کنید ، سپس نصف (یا یک سوم) یا مواد رویی خود را اضافه کنید ، سپس چند مشت کاهو و مواد باقیمانده باقی مانده را لایه لایه کنید. خود را به زمین نیندازید ، زیرا این کار تمام تلاش شما را لغو می کند و باعث می شود قطعات سنگین تر به پایین بیفتند. اگر می خواهید سالاد خود را قبل از سرو بپوشانید ، لباس را فقط با سبزیجات بریزید ، سپس برای سالادی که دارای توزیع یکنواخت وینگرت (یا دام) است ، با چاشنی هایی که در بالا توضیح داده شده بپوشانید و پنیر.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes