[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه حذف دائمی مخاطبین تکراری در iCloud

عکس: ibreakstock (شاتر استوک)

iCloud روشی آسان و قابل اعتماد برای همگام سازی مخاطبین شما بین دستگاه های اپل ارائه می دهد و آن را به یک گزینه محبوب تبدیل می کند. با این حال ، یک خطا در iCloud گاهی اوقات شما را با مشکلات زیادی روبرو می کند –زیاد –مخاطبین تکراری. چیزی به سادگی ورود و خروج از iCloud می تواند یک مسئله همگام سازی ایجاد کند که هزاران ورودی تکراری از کتاب آدرس را برای شما ایجاد می کند که هیچ کس نمی خواهد.

با این وجود ، چند راه سریع برای رفع این مشکل وجود دارد و من شما را از طریق هر یک از آنها راهنمایی می کنم.

با استفاده از برنامه Mac Contacts ، نسخه های کپی را حذف کنید

اگر Mac دارید ، می توانید با استفاده از برنامه داخلی مخاطبین ، ورودی های تکراری کتاب آدرس iCloud را حذف کنید. برای اینکه این کار انجام شود ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که مخاطبین iCloud با Mac شما همگام سازی شده اند – در غیر این صورت ، نمی توانید مخاطبین برنامه را مشاهده کنید. برای انجام این کار ، کلیک کنید آرم سیب در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی Mac خود بروید و به آن بروید تنظیمات سیستم> Apple ID. اطمینان حاصل کنید که در “برنامه های موجود در این Mac با استفاده از iCloud” مخاطب بررسی می شود

پس از انجام این کار ، آن را باز کنید مخاطب برنامه مک اگر در یافتن آن مشکلی دارید ، از آن استفاده کنید دستور + فاصله میانبر برای شروع جستجوی Spotlight (یا این گزینه های بهتر را امتحان کنید) در نوار جستجو ، تایپ کنید مخاطب و برنامه را باز کنید. در اینجا شما می توانید تمام ورودی های تکراری را در لیست مخاطبین خود مشاهده کنید. برای یافتن همه موارد تکراری در یک حرکت ، به نوار منو در بالا بروید و به آن بروید نقشه> موارد تکراری را جستجو کنید.

گزینه

گزینه “جستجوی تکراری” در برنامه مک مخاطبین.
عکس صفحه: پارانای پاراب

چند ثانیه بعد ، برنامه مخاطب به شما نشان می دهد که چند نسخه تکراری دارید. این پنجره بازشو دارای یک کادر تأیید است که می پرسد آیا می خواهید مخاطبین دیگری را که به یک نام ، اما اطلاعات متفاوت دارند ، مانند دو رکورد جان دو ، یکی با شماره تلفن و دیگری با آدرس ایمیل خود ادغام کنید. اگر می خواهید این مخاطبین را نیز ادغام کنید ، می توانید این کادر را علامت بزنید.

پس از پایان کار ، کلیک کنید ادغام ، و برنامه مخاطبین بقیه کارها را انجام می دهد.

با استفاده از برنامه Mac Contacts ، ورودی های تکراری کتاب آدرس را ادغام کنید.

با استفاده از برنامه Mac Contacts ، ورودی های تکراری کتاب آدرس را ادغام کنید.
عکس صفحه: پارانای پاراب

کپی ها را به صورت دستی در iCloud.com انتخاب و حذف کنید

متناوباً ، می توانید از iCloud.com برای انتخاب و حذف دستی مخاطبین تکراری استفاده کنید. به یاد داشته باشید که این روش در دستگاه های تلفن همراه مانند iPhone شما کار نمی کند. برای دسترسی به مخاطبین iCloud ، باید iCloud.com را در لپ تاپ یا دسک تاپ خود باز کنید.

برای شروع ، در هر مرورگری به iCloud.com بروید و وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، کلیک کنید مخاطب تا کتاب آدرس خود را بصورت آنلاین مشاهده کنید. این به شما تمام مخاطبین تکراری را نشان می دهد. می توانید نگه دارید تیم در مک یا کنترل در ویندوز کلیک کنید و روی هر مخاطب تکراری کلیک کنید تا زمانی که همه آنها را انتخاب کنید.

مخاطبین تکراری را به صورت دستی در iCloud.com انتخاب کنید.

مخاطبین تکراری را به صورت دستی در iCloud.com انتخاب کنید.
عکس صفحه: پارانای پاراب

حالا فقط فشار دهید حذف روی صفحه کلید برای دیدن یک پنجره بازشوی تأیید که وجود شما را تأیید می کند واقعاً می خواهید این مخاطبین را حذف کنید. شما این کار را می کنید ، بنابراین انتخاب کنید حذف برای خلاص شدن از شر سوابق تکراری.

از Gmail برای حذف مخاطبین تکراری در iCloud استفاده کنید

اگر ترجیح می دهید ساعت ها برای انتخاب 10،000 مخاطب تکراری وقت نگذارید ، می توانید به سرعت مخاطبین iCloud را به Gmail صادر کرده و مخاطبین تکراری را در Google پاک کنید. قبل از ادامه کار ، مهم است که دقیقاً بفهمیم چه کاری می خواهیم انجام دهیم – زیرا این روش خطر از دست دادن را به همراه دارد همه چيز از مخاطبین خود استفاده کنید.

ما تمام مخاطبین iCloud را صادر می کنیم ، آنها را در Google مخاطبین وارد می کنیم و موارد تکراری را در آنجا حذف خواهیم کرد. سپس حذف خواهیم کرد همه چيز مخاطبین iCloud را وارد کنید و لیست مخاطبین مخاطبین Google را که کپی نیستند وارد کنید. اگر در این مسیر مشکلی پیش آمد ، خطر از دست دادن مخاطبین شما وجود دارد ، بنابراین حتماً از تمام مخاطبین خود پشتیبان تهیه کنید – و با احتیاط ادامه دهید.

بیایید با ورود به سیستم شروع کنیم مخاطبین iCloud در هر مرورگر پس از باز کردن مخاطبین iCloud ، کلیک کنید نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت چپ کلیک کنید و سپس کلیک کنید انتخاب همه. با انتخاب همه مخاطبین در iCloud.com ، کلیک کنید نماد چرخ دنده یک بار دیگر انتخاب کنید صادرات کارت ویزیت. با این کار یک فایل .vcf شامل تمام مخاطبین شما صادر می شود و می توانید آن را در هر مکانی از رایانه خود ذخیره کنید.

صادرات مخاطبین iCloud.

صادرات مخاطبین به iCloud.
عکس صفحه: پارانای پاراب

حالا وارد شوید مخاطبین Google در مرورگر خود برای جلوگیری از سردرگمی بهتر است از یک حساب Google جدید استفاده کنید که مخاطبین از قبل ذخیره نشده داشته باشد. هنگام ورود به سیستم ، کلیک کنید وارد كردن دکمه را در پنجره سمت چپ فشار داده و فشار دهید پرونده ای را انتخاب کنید در پنجره بازشو فایل .vcf را ​​که از iCloud صادر کرده اید پیدا کرده و آن را انتخاب کرده و کلیک کنید وارد كردن.

برای وارد کردن همه مخاطبین شما چند ثانیه زمان لازم است. پس از اتمام ، تمام مخاطبین وارد شده به خوبی در برچسب در سمت چپ طبقه بندی می شوند. معمولاً روی آن نوشته شده است: “وارد شده در DATE”. با وارد کردن همه مخاطبین ، انتخاب کنید تلفیق و ترمیم در پنجره سمت چپ ، که در زیر است تماس مکرر دکمه.

برگه Merge and Fix در مخاطبین Google.
عکس صفحه: پارانای پاراب

این همه نسخه های تکراری را نشان می دهد و به شما امکان می دهد آنها را ادغام کنید. اگر پیشنهادهایی را نشان نمی دهد ، یک بار صفحه را تازه کنید تا کار کند. بررسی کنید آیا همه مخاطبین تکراری نمایش داده می شوند یا خیر ، و سپس کلیک کنید همه را متحد کنید. در آخر ، کلیک کنید مخاطب در پنجره سمت چپ دکمه را بررسی کنید و بررسی کنید که آیا همه مخاطبین ادغام شده اند.

اکنون زمان صادرات این مخاطبین ادغام شده است. مطبوعات کنترل + A در ویندوز یا فرمان + A در Mac برای انتخاب همه مخاطبین کلیک کنید سه امتیاز زیر نوار جستجو در بالا. انتخاب کنید صادرات. در پنجره بازشو ، را انتخاب کنید کارت ویزیت زیر صادرات به عنوان و کلیک کنید صادرات. اکنون این فایل را در مکان امن کامپیوتر خود نگه دارید.

صادرات از مخاطبین Google.

صادرات از مخاطبین Google.
عکس صفحه: پارانای پاراب

بیایید آن مخاطبین ثابت را دوباره در iCloud قرار دهیم ، درست است؟ برگشت به مخاطبین iCloud در هر مرورگر ، را فشار دهید نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت چپ کلیک کنید انتخاب همه. می توانید کلیک کنید نماد چرخ دنده دوباره کلیک کنید و کلیک کنید حذف تا همه مخاطبین iCloud خود را حذف کنید.

پس از اتمام ، فشار دهید نماد چرخ دنده دوباره در iCloud مخاطبین تماس بگیرید و انتخاب کنید وارد کردن کارت ویزیت. اکنون فایل مخاطبی را که به تازگی از مخاطبین Google صادر کرده اید وارد کنید. با این کار تمام مخاطبین تکراری شما در iCloud برطرف می شود.

با استفاده از برنامه iPhone ، مخاطبین تکراری را حذف کنید

برای کسانی که به رایانه دسترسی ندارند ، یک برنامه iPhone وجود دارد که به سرعت تمام مخاطبین تکراری را حذف می کند. اگر اپلیکیشن مخاطبین آیفون بتواند کار خود را انجام دهد بسیار بهتر خواهد بود ، اما متأسفانه در تاریخ ما زندگی می کنیم هنوز این امکان وجود ندارد.

به همین دلیل برای تکمیل سریع کار از یک برنامه شخص ثالث استفاده خواهیم کرد. من بسیاری از برنامه ها را بررسی کرده ام که به شما امکان می دهد مخاطبین تکراری را حذف کنید ، اما اکثر آنها بسیار گران به نظر می رسیدند یا دارای سیاست های حریم خصوصی نامشخص (یا هشدار دهنده) بودند. خوشبختانه ، کپی مخاطب را تکراری کنید ارزان است و صفحه App Store آن نشان می دهد که هیچ داده ای را جمع آوری نمی کند ، بنابراین این برنامه ای است که ما از آن استفاده خواهیم کرد.

این مراحل را دنبال کنید:

  1. Duplicate Contact Fixer را بارگیری کرده و برنامه را باز کنید.
  2. وقتی برنامه از شما درخواست می کند به او دسترسی پیدا کنید.
  3. می توانید سه مخاطب تکراری را به صورت رایگان حذف کنید. هزینه بروزرسانی Pro سالانه 3 دلار است. (من به شما نشان خواهم داد که چگونه مطمئن شوید اشتراک شما به طور خودکار تمدید نمی شود.)
  4. با ارتقا Pro Pro خریداری شده ، این برنامه از شما می خواهد تا از مخاطبین خود در یک پرونده .vcf پشتیبان تهیه کنید. ضربه زدن آره و فایل را در هر نقطه از iPhone خود ذخیره کنید (مانند یک پوشه در iCloud Drive).
  5. حالا ضربه بزنید موارد تکراری را پیدا کنید در صفحه اصلی برنامه.
  6. چند ثانیه بعد ، این برنامه به شما نشان می دهد که چه تعداد مخاطب تکراری در تلفن شما وجود دارد. سپس می توانید ضربه بزنید موارد تکراری را حذف کنید.
  7. این برنامه تمام مخاطبین تکراری iCloud را از تلفن شما پاک خواهد کرد.
  8. سرانجام ، وقت آن رسیده است که تمدید اشتراک خود را به طور خودکار متوقف کنید. App Store را باز کنید و روی ضربه بزنید نماد نمایه بالا سمت راست.
  9. انتخاب کنید اشتراک ها> تعمیر مخاطبین تکراری.
  10. ضربه زدن لغو اشتراک و هنگامی که یک پنجره بازشو از شما می خواهد آن را تأیید کنید. پس از لغو تمدید خودکار ، به مدت یک سال همچنان می توانید از ویژگی های برنامه استفاده کنید.

سپس باید نحوه انجام این کار را بررسی کنید تمام عکسهای iCloud خود را به Google Photos منتقل کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir