چگونه سرخ کن عمیق مورد علاقه خود را تمیز کنیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه سرخ کن عمیق مورد علاقه خود را تمیز کنیم

عکس: سلمی سازنیرا (شاتر استوک)

خوانندگان منظم غذا و نوشیدنی عمودی Lifehacker ، تابه، احتمالاً با سرخ کن های عمیق کاملاً آشنا هستند و ممکن است خودشان یکی از آنها را داشته باشند. به عنوان یکی از لوازم آشپزی اجباری در چند سال گذشته ، سرخ کن های عمیق دارند به لطف سهولت استفاده و توانایی ساخت نسخه های سالم غذاهای سرخ شده کلاسیک ، صندلی های خود را در میزهای آشپزخانه به دست آورید.

و در حالی که سرخ کن های عمیق همان سرخ کن های چرب (یا سرخ کردن چیزی در گلدان) را تولید نمی کنند ، باید تمیز شوند. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

چگونه یک سبد سرخ کن را تمیز کنیم

این قسمت کاملاً آسان است. فقط کشو و سبد را از سرخ کن جدا کرده و هر دو را با آب و صابون بشویید. پسندیدن تیم مارچین در Mashable اشاره می کند زیرا داخل سرخ کن ها معمولاً از مواد نچسب ساخته می شوند ، حتما از اسفنج یا پارچه نرم استفاده کنید تا این روش درمانی حذف نشود.

اگر غذاهای سرسختی وجود دارد که به راحتی شستشو نمی شوند ، مارسین پیشنهاد می کند از ناخن انگشت یا حوله کاغذی استفاده کنید تا به آرامی باقیمانده مواد را شل کنید. بعد از اتمام کار ، اطمینان حاصل کنید که کشو و سبد کاملا خشک شده و سپس آنها را دوباره در سرخ کن قرار دهید و آماده کار هستید.

نحوه تمیز کردن عنصر گرمایش و سایر قسمتهای داخلی

در بیشتر موارد ، تمیز کردن کشو و سبد کافی است. اما هر از گاهی خوب است که یک تمیزکاری کامل از داخل سرخ کن – از جمله عنصر گرمایش انجام دهید. در اینجا نحوه انجام این کار با توجه به مارسین (پررنگ بودن او) است:

در حالی که کشو را جدا می کنید ، یک اسفنج نرم یا پارچه مرطوب برداشته و فضای داخلی را با آب و صابون ملایم بشویید. با این کار غذا یا رطوبت باقیمانده حاصل از فرآیند پخت و پز تمیز می شود. در قسمت بالای گرم کننده سرخ کن شما نباید چیزی وجود داشته باشد ، اما اگر چیزی گیر کرد ، می توانید آن را با یک پارچه مرطوب پاک کرده و خشک کنید. بعد از خنک شدن عنصر از فرآیند پخت و پز.

در مورد قسمت خارجی سرخ کن ، فقط آن را تمیز کنید که قسمت بیرونی وسایل آشپزخانه دیگر را تمیز کنید: سطوح را با آب و صابون یا نوعی پارچه ضد عفونی کننده پاک کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes