[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه سرعت تلفن Android قدیمی خود را افزایش دهیم

عکس: جوجه (Shutterstock)

اگر تلفن Android شما بوده است تاخیر در خزیدن چندین بار a روز ، ممکن است فکر کنید زمان ارتقا رسیده است. اما بقبل از اتمام و خرید جدید – و با فرض اینکه قبلاً راه اندازی مجدد اساسی را امتحان کرده ایدچندین مورد دیگر وجود دارد مراحل تو می توانی بگیر کاهش دهد یا حذف آنهایی که آزار دهنده هستند تاخیربه

نرم افزار تلفن Android خود را به روز کنید

به روز رسانی ها اغلب عملکرد و امنیت را همراه با رفع اشکال به همراه دارند. همه این موارد مهم هستند و می توانند سرعت گوشی هوشمند خود را بالا ببرید قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> به روز رسانی سیستم ، و ضربه بزنید دانلود و نصببه

برنامه های تأخیری را برای اصلاح تاخیرهای تصادفی به روز کنید

وممکن است دریابید که تجربه می کنید در برنامه هایی که بیشتر استفاده می کنید سرعت خود را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، فیس بوک یا اینستاگرام ممکن است کند باشد ، اما بقیه تلفن شما با سرعت قابل قبولی کار می کندبه سپس، فروشگاه Google Play را باز کنید و ابتدا برنامه های متخلف را به روز کنید. (دست زدن به عکس نمایه خود را در گوشه سمت راست بالای Play Store انتخاب کنید مدیریت برنامه و دستگاه ، و برو به مدیریت بخش. به روز رسانی می تواند مشکلاتی را که باعث تاخیر در برنامه های مختلف Android می شوند ، حل کند.

غیرفعال کردن انیمیشن ها

و مخصوصاً ممکن است گوشی قدیمی نباشد اکنون انیمیشن های Android را به آرامی مدیریت کنید. اگر شما هستید ، در نظر گرفتن انیمیشن ها را در تلفن Android خود غیرفعال کنیدبه برای انجام این، ابتدا باید حالت برنامه نویس را فعال کنید: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> همه چیز درباره تلفن و به پایین بروید تیap شماره گردآوری هفت بار – tاین حالت توسعه دهنده را در تلفن Android شما فعال می کند.

من دارم میروم به تنظیمات> سیستم> گزینه های برنامه نویس و به پایین بروید نقاشی بخش. ضربه زدن مقیاس انیمیشن پنجره ، و انتخاب کنید انیمیشن خاموش استبه سپس همان گزینه زیر را انتخاب کنید مقیاس انیمیشن انتقالی و مقیاس مدت زمان انیمیشنبه

تلفن شما دیگر دارای رابط کاربری شیک نخواهد بوداما می تواند اجرا کن سریعتر ، که ارزش سازش را دارد.

محدود کردن برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند

اکثر گوشی های اندرویدی در انجماد برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند ، خوب عمل می کنند بنابراین بر عملکرد گوشی شما تأثیر نمی گذارد. با این حال ، اگر با تاخیر روبرو هستید ، ممکن است بخواهید تعداد برنامه هایی را که می توانند در پس زمینه اجرا شوند محدود کنید. یکبار دیگر ، این کار را انجام خواهید داد برای انجام کار باید حالت برنامه نویس را فعال کنید. (به دستورالعمل بالا مراجعه کنید.)

حالا برو به تنظیمات> سیستم> گزینه های برنامه نویس و به آن بروید برنامه های کاربردی بخش. جانتخاب کنید فرایند پس زمینه را محدود کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب شماست. شما می توانید انتخاب کنید که هر برنامه در پس زمینه اجرا نشود یا اجازه می دهد یک تا چهار برنامه به هنگامی که به طور فعال از آنها استفاده نمی کنید ، اجرا کنید.

در حالی که این می تواند عملکرد تلفن شما را بهبود بخشد ، به خاطر داشته باشید که این امر بر عمر باتری تأثیر منفی می گذارد زیرا تلفن هوشمند شما باید راه اندازی اکثر برنامه های کاربردی هر بار که آنها را باز می کنید منابع سیستم بیشتری را اشغال می کند و در نتیجه عمر باتری را کاهش می دهد.

فضای ذخیره سازی را آزاد کنید

گاهی اوقات برنامه های کاربردی زیاد و داده های ذخیره شده بیش از حد نیز می توانند سرعت تلفن شما را کاهش دهند. رهاسازی در محل می تواند پیشرفت زیادی در کار او ایجاد کند. اگر تلفن شما عقب افتاده است ، کتابخانه برنامه را بررسی کرده و هر یک را پاک کنید برنامه هایی که دیگر از آنها استفاده نمی کنیدبه نماد برنامه را فشار داده و نگه دارید و را انتخاب کنید حذف نصب برای حذف آن (به یاد داشته باشید به ارتباط حساب های خود را از کاربرد بقبل از حذف آن.)

اگر در یافتن برنامه های بلااستفاده مشکل دارید ، به این قسمت بروید تنظیمات> ذخیره سازی> مدیریت ذخیره سازیبه این شما را به Google هدایت می کند فایل ها برنامه ای که در آن a را مشاهده خواهید کرد کارت با برچسب برنامه های بلا استفاده را حذف کنیدبه بازدید برنامه های کاربردی را انتخاب کنید، برنامه هایی را که می خواهید از شر آنها خلاص شوید انتخاب کنید ، سپس روی ضربه بزنید حذف نصببه

همچنین می توانید توجه داشته باشید که برنامه هایی مانند Netflix اجازه می دهد می توانید فایل های بارگیری شده را در کارت microSD ذخیره کنید (اگر تلفن شما دارای این کارت است). آزاد کردن حافظه داخلی راه طولانی برای افزایش سرعت دستگاه است.

در حین انجام این کار کمی وقت بگذارید روشن حافظه پنهان برنامه،، هم.

تنظیم مجدد کارخانه دستگاه

در صورت عدم موفقیت ، می توانید با بازنشانی به کارخانه تمام داده ها را حذف کرده و به تنظیمات کارخانه بازگردانید. با این حال ، این همه چیز را از تلفن هوشمند شما حذف می کند ، بنابراین این یک آخر-گزینه توسلبه درجه سانتی گرادلعنتی اگر هستی پشتیبان گیری Android به درستی کار می کند،، و از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید برای جلوگیری از از دست دادن اطلاعات

سپس آقایدرباره ی آن تنظیمات> سیستم> گزینه های پیشرفته> حذف همه داده ها (تنظیم مجدد کارخانه) ، و دستورات روی صفحه را دنبال کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir