چگونه سگ خود را به روش صحیح تحت رژیم قرار دهیم


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه سگ خود را به روش صحیح رژیم بگیریم

عکس: گتی ایماژ (گتی ایماژ)

توله سگ رولی این می تواند یک شوکر کوچک جذاب باشد ، اما اگر حیوان خانگی شما به اندازه کافی بزرگ است که دامپزشک می گوید وقت آن است که وزن خود را کم کنید ، تشخیص اینکه دقیقاً چگونه می توانید آنها را بپوشید دشوار است. در یک رژیم غذایی. در اینجا چند نکته وجود دارد که شما باید طبق برنامه خود و بدون خراب کردن رژیم غذایی آنها هر شب هنگامی که آنها شروع به ساختن چشم توله سگ به سمت پیتزا شما می کنند ، آنها را دنبال کنید.

اول ، wبا دامپزشک خود برنامه ای تنظیم کنید

درست مثل وجود دارد هیچ بهترین رژیم غذایی وجود ندارد برای مردمرویکردهای بسیاری وجود دارد که می تواند برای حیوان خانگی شما مفید باشد – اما اگر واقعاً برنامه ای نداشته باشید ، پایبند به برنامه ای دشوار است. اگر شما “فقط به آنها غذا دهید کمتر “تا کنون کار نکرده است ، شما ممکن است برخی از راهنماهای خاص را بخواهید چی و چقدر به حیوان خانگی خود غذا دهید و به جای رفتارهای معمول آنها ، چه کاری باید انجام دهید.

خوشبختانه ، اگر این دامپزشکی است که به شما می گوید حیوان خانگی شما باید لاغر شود ، این شخصی است که می تواند به شما در تدوین برنامه کمک کند. اطمینان حاصل کنید که آنها برخی از مشخصات را که می توانید با آنها کار کنید ناخن زده اند یا شما را به شخصی که می تواند هدایت کند. رهنمودهای انجمن بیمار حیوانات آمریکایی (AAHA) بگویید که برنامه مناسب باید شامل موارد زیر باشد:

  • وزن هدف واقعی برای حیوان خانگی شما
  • چگونه کالری آنها را کاهش دهیم
  • چه نوع غذاها و غذاهایی را باید بخورند
  • برنامه ریزی کنید که چه مقدار غذا و چه مقدار ورزش باید انجام دهید
  • برای پی بردن به چگونگی اوضاع ، برای پیگیری برنامه ریزی کنید

اگر متوجه شده اید که حیوان خانگی شما تحمل کاهش وزن را دارد ، دفعه دیگر که به دامپزشک مراجعه می کنید در این باره سال کنید – هم برای اطمینان از صحت ارزیابی شما و هم برای دستیابی به یک برنامه ثابت.

مهم است که اطمینان حاصل کنید همه افرادی که از حیوان خانگی شما مراقبت می کنند از برنامه استفاده می کنند و اینکه شما به خوبی ارتباط برقرار می کنید شما نمی خواهید شام سگ خود را تغذیه کنید و سپس از شریک زندگی خود بخواهید که یک ساعت بعد شام دوم را به او غذا دهد.

اندازه گرفتن برای پیگیری میزان سگ شما

به خصوص اگر حیوان خانگی شما کوچک باشد ، باید در مورد مقدار غذایی که به آنها غذا می دهید دقیق باشید. برنامه دامپزشک شما باید حاوی مقدار کالری در روز باشد. این را به تعداد معمول وعده های غذایی تقسیم کنید ، به علاوه یک مکمل درمان (AAHA 10٪ برای درمان ارائه می دهد).

ممکن است معلوم شود که یک جعبه کامل غذای گربه برای یک وعده غذایی کالری زیادی دارد ، بنابراین ممکن است لازم باشد مقدار مناسب غذا را وزن کرده و بقیه را تا وعده بعدی در یخچال قرار دهید. آزار دهنده است ، اما ارزشش را دارد ، بنابراین می توانید به برنامه خود پایبند باشید.

چقدر آیا ورزش به سگ احتیاج دارد؟

مناین همان من استn حیوانات خانگی ، مانند افرادی که رژیم غذایی مهمتر از ورزش است وقتی نوبت به لاغر شدن یا حفظ وزن می رسد ، اما ورزش هر چقدر هم باشد برای ما مفید است. مطمئناً میزان مناسب ورزش به سگ بستگی دارد و خود شما نیز این کار را انجام می دهید این طرح باید شامل ایده ای درباره چگونگی بدست آوردن مبلغ دقیق باشد تمرینات برای حیوان خانگی شما. سگ ها آسان هستند: Sبا چند پیاده روی کوتاه مدت روسپی کنید و آنها را به پیاده روی های طولانی تر و طولانی تر برسانید. اگر دوست دارند در پارک سگ بدوند ، بیشتر اوقات از پارک سگ دیدن کنید.

برای گربه ها ، تمرینات عمدتا به صورت بازی و “غنی سازی” خواهد بود – به عبارت دیگر ، خانه آنها را جالب تر می کند. اگر دوست دارند یک نشانگر لیزر را تعقیب کنند یا با جعبه ای روبرو شوند ، فرصت بیشتری برای انجام این کار به آنها بدهید.

راه هایی برای جلوگیری از نه پیدا کنید

حیوان خانگی گرسنه برای غذا گدایی می کند. حیوان خانگی که حوصله اش سر رفته است می تواند غذا را نیز التماس کند. اگر برای شما راحت است که محکم باشید و فقط “نه” بگویید – تبریک می گویم ، این برای شما آسان خواهد بود. اما بیشتر ما اینگونه نیستیم و این طبیعی است. ما آنها را دوست داریم. آنها گرسنه هستند. آنها غر می زنند. ما به سراغ معالجه ها می رویم.

مثل دبورا لیندر در گفتگو می نویسد، خوراکی های غذایی یکی از راه های نشان دادن عشق به حیوانات خانگی ما است. اما روش های دیگری برای ابراز عشق یا پاسخ به گدایی وجود دارد. بین آنها:

  • به حیوان خانگی خود پاداش دهید یا با چیزهایی که غذا نیستند سرگرم کنید – مانند پرتاب توپ. غالباً التماس بیشتر از اینکه با خود غذا بخواهید با شما بازی کنیم بیشتر است.
  • استفاده کنید پازل های غذایی برای کاهش سرعت تغذیه حیوان خانگی و سرگرمی او.
  • به حیوان خانگی خود هنگام بازی با او غذا دهید تا او با انجام ترفندهایی غذای خود را “بدست آورد” (آنها فقط غذا می گیرند.) و توجه همزمان ، بنابراین اگر سرگرم شوید ، واقعاً یک کار نیست).
  • خوراکی های کم کالری را بیابید که می توانید حیوان خانگی خود را بدون ایجاد اختلال در رژیم غذایی به او بدهید.
  • به موقع غذا دهید ، بنابراین اگر زمان مشخصی تمایل به گدایی داشته باشد ، از قبل تغذیه خوبی خواهند شد. به ویژه گربه ها دوست دارند شب ها غذا بخورند ، بنابراین می توانید تنظیم کنید که منبع تغذیه هنگام خواب متوقف شود.

و اگر حیوان خانگی شما هنگام غذا خوردن گدایی می کند ، ممکن است راحت تر باشد که آنها را هنگام غذا از آشپزخانه دور نگه دارید تا غذا از دید و ذهن خارج شود.

این داستان در اصل در سال 2019 منتشر شد و برای مطابقت با رهنمودهای سبک Lifehacker به روز شده است.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes