[ad_1]

AirPods و یک قاب در حال تغییر در چمن

عکس: 245. لوتدو (Shutterstock)

هدفون بی سیم دویست دلار عالی است. تا زمانی که آنها را از دست ندهید.

برای مدت طولانی در برابر خرید هدفون خوب ، حتی در روزهای صاف جک هدفون در همه جا ، مقاومت کردم. من خودم را می شناسم و می دانم که چقدر احتمال دارد هدفون هایم را گم کنم ، آنها را با لباسشویی بشویم یا ببینم که توسط کودک یا سگ تخریب شده اند. اما راه حل مورد علاقه من (خرید هدفون های سیمی ارزان و استفاده از آنها تا زمانی که آنها خراب شوند) هنگامی که من به آیفون بدون جک تغییر کردم و همچنین مجبور بودم یک دانگل را تماشا کنم ، دوام کمتری پیدا کرد. به علاوه ، من فقط از این همه ضایعات فنی احساس بدی داشتم – هدفون های 5 دلاری در هفته ها خراب می شوند ، اما برای همیشه در انبار خواهند بود.

بنابراین من به هدست بلوتوث بی سیم تغییر کردم. من با مدل های مختلف کلون ارزان AirPod برای شروع کردم دلایل (به بالا مراجعه کنید) و در واقع بسیاری از جفت ها را از دست داده ، آسیب دیده یا صادر کرده است (خوب ، از نظر فنی ، قطعه ای که روی شبکه مترو افتاد کم شده) از نو گناه این همه زباله الکترونیکی (که در حال حاضر بسیاری از جعبه های شارژ بی فایده و همچنین خود جوانه ها را شامل می شود) ، تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم کمی بیشتر برای برخی از Beats Studio Buds هزینه کنیدزیرا آنها متعلق به اپل هستند و بنابراین با سیستم بازیابی دستگاه “Find My” کار می کنند. متاسفانه این روش هدست باید خارج از قاب و در محدوده بلوتوث باشداما چیزی نیست (اگرچه شایان ذکر است که این فرصت در iOS 15 بسیار بهتر خواهد شد– اما فقط برای AirPods Pro یا AirPods Max. افسوس.)

حتی با افزایش محافظت از Find My (بدون توجه به هوشیاری ناشی از اضطراب ناشی از عدم تمایل به از دست دادن هدفون های گران قیمت) ، من هنوز هم می توانم آخرین جوش های خود را از دست بدهم ، بنابراین من نیز از مزایای آن استفاده خواهم کرد. از توصیه هایی که در نظرات پست اخیر Lifehacker در مورد آن ظاهر شد همه کارهای جالب AirPods Pro می تواند انجام دهد (اگرچه این توصیه در مورد آن صدق می کند همه نوع دستگاه بلوتوثی که به تلفن خود متصل می کنید):

اسکرین شات نظر: Protip: آدرس ایمیل خود را به نام وارد می کنم و وقتی آنها را از دست می دهم ، شخصی که آنها را پیدا می کند از آن برای پس دادن آنها به من استفاده می کند.

اسکرین شات: جوئل کانینگهام

نمی دانم آیا رانکور ایده ای نوآورانه ارائه کرده است یا خیر ، اما این برای من یک خبر است و بسیار درخشان است. تغییر نام دستگاه های بی سیم در تنظیمات بلوتوث ، چه از iOS و چه از Android بسیار ساده است. به جای اینکه آنها را زیبا بنامید (شنودهای قبلی هدفون من شامل “smolpods” و “l’il buddies”) ، نام آنها را تغییر دهید تا با آدرس ایمیل شما مطابقت داشته باشد. هیچ تضمینی وجود ندارد که هرکسی بتواند آنها را پیدا کند ، پس از تلاش برای اتصال آنها به تلفن خود به شما اطلاع دهد – اما حداقل این اجازه را می دهد تا به راحتی این کار را انجام دهند. سعی کنید حس نجابت آنها را به خود جلب کنید و چیزی که من می گویم احساس گناه است.

نحوه تغییر نام دستگاه های بلوتوث در iOS

تصویر منوی تنظیمات بلوتوث در iOS 14.7

اسکرین شات: جوئل کانینگهام

1. باز کنید تنظیمات برنامه و ضربه بزنید بلوتوثبه

2. هدست (یا هر دستگاه / لوازم جانبی دیگر) را در صورت عدم اتصال به آن وصل کنید بنابراین در حال حاضر

3. دایره را با حروف کوچک “i” در کنار نام هدست فعلی لمس کنید.

4. لمس کنید “نام” کادر بالا و آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، سپس روی ضربه بزنید “انجام شده.”

نحوه تغییر نام دستگاه های بلوتوث در Android |

مانند هر دستگاه Android ، دستورالعمل های شما ممکن است متفاوت باشد ، اما روند کلی به شرح زیر است:

1. برنامه Settings را باز کنید.

2. حرکت به دستگاه های متصل> بلوتوث (یا دستگاه های متصل> تنظیمات برگزیده اتصال> بلوتوث در برخی از دستگاه ها)

3. ضربه بزنید “نام دستگاه” (یا برای برخی از دستگاهها ، روی سه نقطه کنار هدست در لیست دستگاههای متصل ضربه بزنید تا تنظیمات دستگاه باز شود).

4. هدست را به آدرس ایمیل خود تغییر نام دهید و روی “OK” (یا در برخی از دستگاهها ، “Rename” یا “Save”) ضربه بزنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir