[ad_1]

عزیزم تبریک میگم! فراموش نکنید اگر از کودکی تا بزرگسالی آماده پرورش یک انسان کامل هستید. سوال واقعی این است ، آیا آماده درخواست مجدد هستید؟

شاید برای والدین جدید مهمترین مسئله به نظر نرسد. از این گذشته ، بسیاری از اتفاقات در زندگی آنها رخ می دهد. اما رابطه جنسی مهم است ، حتی اگر تصور اینکه دوباره این کار را انجام دهید ، چه از نظر احساسی و چه از نظر جسمی ، درست بعد از تولد احساس غیرممکن شود.

می توانید جرقه جنسی را شعله ور کنید ، حتی اگر احساس عدم جذابیت ، نشت شیر ​​، پوشک پوشک بزرگسالان یا تماشای نوزاد تازه در حال گریه از دوربین کودک دارید. این چگونه است.

به خودتان وقت بدهید تا خود را با شرایط وفق دهید

اگر قبل از باردار شدن به طور فعال سعی در باردار شدن داشتید ، رابطه جنسی قسمت عمده ای از برنامه معمول شما بود. شما ممکن است جلسات اخراج را در اطراف ردیابی تخمک گذاری برنامه ریزی کرده باشید ، یا ممکن است فقط سعی کنید هرچه بیشتر وارد آن شوید. با داشتن نوزادی که باید فعلاً مراقب آن باشید ، ممکن است دفعات ورود واقعی شما کاهش یابد ، اما عادت برنامه ریزی برای ایجاد عشق می تواند مفید باشد.

اولین چیزی که باید برنامه ریزی کنید تعطیلات است. ما با دو مادر تازه وارد درباره تجربیات پس از زایمان صحبت کردیم – یکی از آنها پرستاری است که پزشکی ارزشمندی را ارائه داده است و نکات مربوط به والدین هر دو توضیح دادند که به آنها گفته شده پس از ورود کودک شش هفته صبر کنید خارج از از واژن خود اجازه می دهد تا شرکای خود را برای قرار دادن هر چیزی که در واژن آنها شما نیاز به بهبودی دارید! البته ، شما می توانید بدون قرار دادن p-in-v درگیر شوید ، اما ممکن است وقت ، انرژی و خواسته نداشته باشید. این خوبه. اگر شریک زندگی شما را تحت فشار قرار می دهد ، صریح و محکم ارتباط برقرار کنید که آماده نیستید.

“بلافاصله پس از تولد دیوانه وارترین هجوم هورمون ها است که هیچ کس شما را آماده نمی کند. مثل این بود که یائسگی ، گرگرفتگی و یک دوره پرخاشگرانه همزمان داشته باشید. “، گفت: لکسیس اس ، پرستار مراقبت های ویژه با یک کودک یک ساله. “تا سه ماه آینده میل جنسی من وجود نداشت. من آنقدر بر زنده نگه داشتن این مرد متمرکز شده بودم که تازه زنده مانده بودم ، نیازی به گفتن نیست که بیش از حد خسته شده ام و می توانم در مورد رابطه جنسی با شوهرم فکر کنم. “

از طرف دیگر ، کاترین یانگ ، صاحب مشاغل 29 ساله ای که فرزندش دو ساله است ، اعتراف کرد که او و همسرش کمی زودتر از آنچه پزشکان توصیه کرده اند ، به کار خود بازگشتند.

“کودک مایعاتی در ریه های خود داشت که چندین بار او را خفه کرد و در 10 روز اول تقریباً سه بار او را از دست دادیم ، بنابراین رابطه جنسی دورترین حد از ذهن من بود. به علاوه ، شما خسته شده اید و همه چیز دشوار است و صدمه می زند ، و دنیای شما متزلزل می شود. ” “اما آنها می گویند بعد از آن شش هفته رابطه جنسی برقرار نکنید. هفته چهارم بود و من معالجه شدم و واقعاً نمی توانستم صبر کنم تا خیلی با شوهرم صمیمی باشم ، بنابراین ما بعد از چهار هفته رابطه جنسی برقرار کردیم. احساس می کردم یک ستاره راک هستم. من قبل از کودک به وزنم برگشتم – که پس از حمل یک مرد در این مرحله احساس لاغری کرد – تورم من از بین رفت ، شوهر من این ابر پدر بزرگ سکسی بود و من فقط آن را احساس کردم. “

اما اگر شما باشید چه می کنید نه “من فقط آن را احساس می کنم “؟

بدن و احساسات جدید خود را در آغوش بگیرید

لکسیس توصیه کرد: “با خود مهربان باشید. به یاد داشته باشید که بدن شما به تازگی انسان را از سلول ها رشد داده است. اعضای بدن تغییر مکان داده و فضای لازم برای رشد این موجود را فراهم کرده است. بدن شما یک هفته دیگر برنخواهد گشت.” از اینکه سینه های او پس از بارداری چقدر رشد کرده است شوکه شده و تصمیم گرفت با خرید لباس زیر زنانه توری ، که او و همسرش از آن استفاده کردند ، از این غافلگیری هوس انگیز استفاده کند. (او شکایت کرد . او به طور خلاصه جوانان خود را بزرگ کرد.)

یانگ افزود: “بدن ، ذهن ، اولویت ها و کل زندگی ما وقتی مادر می شویم تغییر می کند.” “همانطور که نه ماه بارداری طول کشید تا شما را به سمت مادر شدن سوق دهد ، بازگشت به خود نیز ممکن است زمان بر باشد و به هر حال دیگر هرگز آن شخص نخواهید بود. شما می توانید بدن خود را قبل از کودک برگردانید یا قبل از کودک به وزن خود برگردید ، اما شما برای همیشه تغییر کرده اید و به نظر من تکیه دادن و در آغوش گرفتن چیز زیبایی است. “

این تغییرات طبیعی است ، اما به گفته ایرنه فر ، مربی روابط جنسی و صمیمیت ، در مورد آنها کم است. که به طور مفصل در مورد موضوع نوشت. او به Lifehacker گفت: “ما آنچه را که برای زنان اتفاق می افتد عادی نمی کنیم – سردرگمی ، مسئولیت های جدید ، فشار روانی جدید ، تغییر هویت ، تغییرات هورمونی ، مغز مادر ، بدن او مال خودش نیست – تعداد کمی. در این سکوت ، زنان را می بینم که به طور طبیعی از شریک زندگی خود جدا می شوند. در این سکوت ، هر دو داستانهایی درباره نیازها و خواسته های یکدیگر می سازند و این زوجین را به دردسر می اندازد. “

پدران ، گوش دهید ، زیرا این امر در مورد شما نیز صدق می کند.

یانگ در پاسخ به این س askedال که او چه توصیه ای به زوجین کرده است ، همسر نابارورش گفت: “در مورد ازدواج ناهمگون ، اگر شوهرم نتواند از معجزه ای که بدن من انجام داده حیرت کند ، فکر نمی کنم او سزاوار صمیمیت از من باشد.” ممکن است علاقه کمتری به رابطه جنسی پس از زایمان داشته باشد.

اگر متوجه شدید که این موضوع را می خوانید زیرا همسرتان را پس از زایمان جذب نمی کنید ، یانگ توصیه می کند که به درون خود نگاه کنید و بفهمید که واقعاً چه خبر است. ده ماه پیش ، شما کاملاً به آنها علاقه داشتید ، نه؟ آیا بی علاقگی جدید صرفاً جسمی ، احساسی یا ترکیبی از هر دو است؟ با هم صحبت کنیم

انتظارات از مزاج

لکسیس و یانگ گفتند که آنها قبل از ورود نوزادانشان یک زندگی جنسی فعال و مهیج داشته اند ، اما به طور قابل قبولی با باردار شدن اوضاع تغییر می کند. تجربه هر یک از زوجین متفاوت است. به عنوان مثال ، لکسیس در دوران بارداری خود هیچ میل جنسی نداشت ، در حالی که یانگ از احساس اینكه فرزند متولد نشده او به نوعی “حضور دارد” خجالت می كشید ، اما او ادامه داد زیرا همسرش هنوز خیلی قرار ملاقات داشت.

وی گفت: “صمیمیت تغییر کرده است زیرا از چیزی” ما “به چیزی تبدیل شده است” من از شوهرم مراقبت می کنم “. “مطمئناً رابطه جنسی چیزی برای بررسی لیست کارهای روزانه من هنگام بارداری بود.”

وی همچنین خاطرنشان کرد که پس از ورود کودک ، نه تنها با محدودیت های جسمی یا نگرانی در مورد تصویر بدن خود ، بلکه با اختلالات روحی نیز روبرو شده است. تغییرات عاطفی کاملاً طبیعی است و نیازی نیست احساس بدی در مورد آنها داشته باشید ، اما درک کنید که ممکن است بعد از والدین شدن به همسرتان نگاه یکسانی نداشته باشید. یانگ لحظاتی داشت که شوهرش را به عنوان یک “ابر پدر” جذاب می دید ، در مقایسه با لحظاتی که از درک اینکه او کمتر از او کمک می کند ، کنار گذاشته شده است.

“زندگی شلوغ تر شده است. شما این شخص دیگر را حدود ساعت 24/7 دارید. وی گفت: “گلایه هایی وجود دارد که در آن رخنه می کند.” من قطعاً یک پدر و مادر “پیش فرض” در خانه ام هستم و شوهرم خشمگین من خواهد شد زیرا او شب راحت می خوابد و بیدار می شود و می خواهد رابطه جنسی برقرار کند ، و من مانند سنگرها تمام شب خواهم بود و دورترین رابطه جنسی را هم خواهم داشت. چیزی از ذهن من احساس کردم که او به سهم عادلانه مسئولیت های خود عمل نمی کند و این برای من جذاب نیست. ”

ارتباط در اینجا مهم است. جوان و همسرش با هم کار می کردند. اگر می خواهید پدر و مادر کودکی باشید ، برقراری ارتباط و کار تیمی اساسی است ، بنابراین رابطه جنسی را به لیست مواردی که باید در مورد آنها صادق و صادق باشید اضافه کنید.

آنها پس از تقسیم مسئولیت های مشترک والدین ، ​​به کار خود بازگشتند ، اما نه به دفعات قبل از پدر و مادر شدن.

لکسیس موافقت کرد و گفت: “با شریک زندگی خود صادق باشید اگر به آنها در درک مطلب کمک نکنید ، آنها نمی توانند احساس شما را درک یا درک کنند. در صورت نیاز به کمک کمک کنید. “

شما باید پیش بینی کنید که نه تنها احساسات شما تغییر خواهد کرد ، بدن شما تغییر خواهد کرد ، و افکار شما در مورد کودک و سایر مسئولیت ها خواهد بود ، بلکه ممکن است به روال زندگی خود برای ساختن یک کودک بازگردید مانند گذشته.

“بسیاری قبل از کودک خود را با” پیر “خود مقایسه می کنند و اکنون یک زن را که از نظر جنسی شکسته است می بینند. خیلی اوقات ، او این بار را در سکوت به دوش می کشد و سعی می کند به تنهایی از عهده این مسئله برآید.

توصیه های او مطابق با یانگ و لکسیس است: شما باید ارتباط برقرار کنید. کینه خزنده – در مورد کارهای خانه ، نداشتن رابطه جنسی یا چیز دیگری – قاتلی با یک رابطه آرام است.

وی گفت: “اگر مدتی در مورد آن صحبت نکرده اید ، اعتراف کنید که احتمالاً احساسات بسته ای در مورد آن دارید”. “احتمالاً نارضایتی از این واقعیت وجود دارد که ما در این مدت طولانی احساس شنیدن ، درک و اهمیت برای یکدیگر نکرده ایم. به همین دلیل مهم است که از مکانی برای درک و عطوفت وارد گفتگو شویم: “ما هر دو گیج هستیم و از این طریق با هم دست و پنجه نرم می کنیم و برای هر دوی ما دشوار است.” نکته مهم این است که در برابر یکدیگر آسیب پذیر باشیم و نزدیک شویم مکالمه با صراحت و کنجکاوی. ”

رابطه جنسی را – و خود را در اولویت قرار دهید

فرزندپروری کاملا عملی فداکارانه است. در واقع ، می تواند باشد حداکثر عمل غیرخودخواهانه اما می دانید که چگونه است: نمی توانید از یک لیوان خالی بریزید. شما هنوز هم باید خود و رابطه خود را در اولویت قرار دهید ، زندگی رضایت بخشی داشته باشید و مطمئن شوید که وضعیت خوبی دارید.

یانگ گفت: “من كمی در برنامه ریزی رابطه جنسی نیستم – اگر این همان كاری است كه باید برای بازگشت به اسب انجام دهید ، پیش بروید”. “چندین بار در هفته 20 دقیقه را خاموش کنید و فقط به کار خود بپردازید. اندورفین به احتمال زیاد به خلق و خوی شما کمک می کند و به شما کمک می کند شاد بمانید و احساس ارتباط کنید ، که بهترین هدیه ای است که می توانید به کودک خود بدهید: والدین خوشبخت و متصل. “

لکسیس به سونوگرافی درمانی اشاره کرد که به او در تورم کمک می کند و به شما توصیه می کند در صورت احساس ناراحتی با دولا صحبت کنید. هیچ چیزی مربوط به تولد یا تجربیات شما بعد از آن است. وی همچنین توصیه کرد که نباید از تغییر روش رابطه جنسی خجالت بکشید. به عنوان مثال ، اگر قبلاً از روان کننده استفاده نکرده اید ، اما متوجه شده اید که بدن شما بعد از کودک خشک تر از قبل است ، وی گفت بهترین توصیه او این است که “بر این غلبه کنید” و “روان کننده بخرید!”

سعی کنید بهانه نگیرید. به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما فقط همین است: شریک زندگی شما. آنها به اندازه کافی از شما مراقبت می کنند تا فرزندی با شما داشته باشند و تغییر در بدن یا سبک زندگی آن را از بین نمی برد. هر کاری طول می کشد تا دوباره به رختخواب برگردید – اگر و وقتی کارتان تمام شده است.

فر توصیه می کند به طور کلی ، فقط به لذت جنسی ، فقط برای لذت بردن از وقت خود اختصاص دهید. وی پیشنهاد داد که یک حمام حبابی رنگ آمیزی کنید ، یک پیاده روی طولانی در جایی که جایی برای رفتن نیست ، انجام دهید یا سایر مراقبت از خود را انجام دهید.

فر گفت: “این اجازه می دهد تا زن به خودش برگردد و دلیل خود را پیدا کند.” “این راهی است که به او کمک می کند زندگی اش را کنترل کند ، نه اینکه فقط وسیله نقلیه دیگران باشد.”

یک دقیقه با این کار بنشینید: شما فقط وسیله نقلیه دیگران نیستید.

کودک جدید شما برای مدت طولانی و طولانی به شما وابسته خواهد بود ، بنابراین شما باید از نظر جنسی و غیره فضایی برای خود ایجاد کنید. در دوران بارداری ، یانگ می گوید که رابطه جنسی به یک عمل خدمت به همسرش تبدیل شده است ، اما بعد از بارداری ، زندگی به یک عمل برای کودک تبدیل می شود. اطمینان حاصل کنید که ارتباط برقرار کرده و به یک صمیمیت متقابل دلپذیر برگردید تا هر دو شریک زندگی راضی و خوشحال باشند. کار بزرگی در انتظار شماست و شما به تمام لذت و لذتی نیاز خواهید داشت که هر زمان توانستید بدست آورید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir