[ad_1]

اگر به هر دلیلی با تلفن خود عکس گرفته اید که فقط نمی خواهید کسی برای دیدن ، ممکن است بخواهید از برخی از ویژگی های حریم خصوصی استفاده کنید. اگرچه برنامه های شخص ثالثی وجود دارد که می توانند عکسهای صمیمی شما را پنهان کنند ، Google اخیراً از ویژگی جدیدی برای قفل کردن تصاویر شخصی شما به طور مستقیم در Google Photos خبر داده است.

برای استفاده از پوشه قفل شده جدید در Google Photos (که مطابق پیام برای عکس شناسنامه و گذرنامه است … البته) ، برنامه Google Photos را باز کنید و روی “Library” در گوشه پایین سمت راست و سپس “Utilities” ضربه بزنید. “به پایین بروید و به پوشه قفل شده بروید و از شناسه اثر انگشت خود استفاده کنید.

اکنون می توانید عکس های جدید را تنظیم کنید تا مستقیماً در پوشه قفل شده ذخیره شوند – فقط این شما می تواند با شناسه اثر انگشت مشخص شده باز شود) – یا عکس های قدیمی را به صورت دستی در آنجا جای گذاری کنید. فقط به یاد داشته باشید که پوشه قفل شده است فقط در دستگاه شما موجود است – نه در ابر. این به دلایل امنیتی است زیرا شما نمی خواهید ابر شما هک شود و عکس های شخصی شما با آن هک شود. با محلی نگه داشتن این تصاویر حساس ، این اطمینان را می دهد که فقط اثر انگشت شما دسترسی دارد.

اما ، کسی چه نوع عکس هایی را می خواهد پنهان کند؟ هیچ نظری ندارم. خوب است بدانید که این ویژگی وجود دارد ، به هر حال.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir