[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه کودکان جاه طلب تربیت کنیم

عکس: The_Fairhead (Shutterstock)

رفع گناه والدین به سختی امکان پذیر است، مهم نیست که به عنوان والدین چه تصمیماتی می گیرید. بقبل از صرف زمان زیاد برای تجزیه و تحلیل مال شما بهترین دوره ها هر چند از عمل، مهم است که یک قدم به عقب برداریم و در مورد آنچه که هستند فکر کنیم اقدامات ممکن است جاه طلبی را به فرزند شما بیاموزد یا ندهدبه مثلا، مادرانی که ادامه هید شغل آنها بعد از بچه دار شدن می تواند بیشتر بیاموزد از آنچه ما متوجه می شویم

همانطور که دکتر سارا آلن ، متخصص اعصاب و روان کودکان در a مصاحبه اخیر با فوربس، جاه طلبی ما برای مغز فرزندانمان سالم است و lورود به آن فرصتی برای مدل سازی تعدادی از عادات م effectiveثر است ، در حالی که احساس استقلال را در فرزندانمان تقویت می کنیم.

با توجه به تعداد مادرانی که در رابطه با مشاغل و خانواده با گناه دست و پنجه نرم می کنند ، با دکتر آلن تماس گرفتیم ، نویسنده کتاب “تقویت مغز: برای تربیت فرزندان موفق ، شاد و متصل با دقت مداخله کنید، “ با این تفاوت که یک مربی برای والدینبه آنچه ما واقعاً می خواستیم بدانیم این بود که چگونه جاه طلبی های خود می تواند به ما در تربیت فرزندان جاه طلب کمک کند.

کودکان با تماشای ما یاد می گیرند

آلن گفت: “کودکان در حال رشد الگوهای رفتاری هستند.” “منطقی است که آنها نیز جاه طلبی را الگو قرار دهند. به ما آموزش داده شده است که خود را مهار کرده و همه چیز را در اختیار فرزندان خود قرار دهیم ، اما ما در واقع با عدم الگوسازی جاه طلبی و الگوبرداری از برخی از این مهارتها که در دراز مدت برای آنها مفید خواهد بود ، به آنها بدی می کنیم. ”

اگر کودکان ببینند که والدینشان اهداف بزرگی را تعیین کرده و آنها را دنبال می کنند ، بزرگ می شوند ، این یکی از درسهایی است که آنها خواهند آموخت. اگر کودکان ببینند که والدینشان همه چیز را رها می کنند و نمی دانند که چه کسی هستند و چه چیزی آنها را خوشحال می کند ، این است هم درسی که فرزندان ما بخواهند یا نخواهند گرفت.

“من اغلب این را به مادرانی که به آنها کمک می کنم می گویم:” آیا به فرزند خود می گویید که برای خدمت به فرزندش تمام زندگی خود و همه چیزهایی که او را خوشحال می کند را رها کند؟ نه ، شما به آنها کمک می کنید تا راه حلی را بیابند تا تعادل ایجاد شود. “ اما به دلایلی ، وقتی این موضوع را به سمت داخل می چرخانیم ، تمایل داریم آن واقعیت را نادیده بگیریم. ”

مدل سازی را با آموزش فعال ترکیب کنید

کودکان با تماشای والدین خود یاد می گیرند. با این حال ، همانطور که آلن نشان می دهد ، این یک است ایده خوبی است که این الگوی رفتاری را با آموزش فعال ترکیب کنیم.

“اگر مشغول کار و مشق شب هستید ، ما تمایل داریم این کار را در سرمان انجام دهیم. اگر در مورد این مشکل صحبت می کنید ، به جای این کار را در ذهن خود انجام دهید ، فرزندان شما یاد می گیرند که چگونه مشکلات را حل کنند. آنها یاد می گیرند و می فهمند که چگونه می توانند روز و اولویت های خود را از این طریق سازماندهی و سازماندهی کنند. ”

برای والدین ، ​​آنها می توانند با اتمام یک پروژه کاری بزرگ ، مسئولیت های شغلی منظم و مسئولیت های خانوادگی ، مانند بیرون کشیدن فرزند خود از تمرینات فوتبال و اطمینان از اینکه اوقات خوش خانوادگی خود را در عصر داشته باشند ، حل و فصل کنند. اگر فرزندان شما می بینند که شما مسئولیت های خود را اولویت بندی می کنید ، و همچنین نحوه سازگاری با موارد غیر منتظره ، این می تواند به آنها کمک کند تا بفهمند چگونه می توانند روز خود را اولویت بندی و سازماندهی کنند.

آلن می گوید: “کودکان مهارت های حل مسئله ، استقلال ، سازماندهی ، شروع ، انگیزه و همه این موارد را از طریق مدل سازی می آموزند.” “اینها مهارتهای آموخته شده هستند ، اینها مهارتهایی نیستند که ما با آنها به دنیا آمده ایم ، بنابراین باید آنها را بیاموزیم.”

ترویج جاه طلبی مستلزم آموزش استقلال است

به عنوان والدین ، ​​انگیزه ما کمک به فرزندانمان است. این انگیزه از نیت های خوب ناشی می شود و می تواند در برخی شرایط مفید باشد ، اما این نیز مهم است که تصوری از مرزها داشته باشید. در نهایت ، فرزندان ما باید بزرگ شوند تا بزرگسالان مستقل شوند ، برای این منظور باید مهارت های خاصی را بیاموزند.

آلن می گوید: “ما به بچه ها می آموزیم که یک روز بزرگسالان سالم ، شاد و موفقی باشند و برای این کار باید کارهای زیادی را برای خود شروع کنند.” “بنابراین بجای بار آوردن مادران ، این بار واقعاً بر عهده ما مادران است که به آنها بیاموزیم چگونه خودشان کارها را انجام دهند. این ذهنیت “ما باید همه کارها را انجام دهیم” وجود داشت ، اما واقعاً برای تحصیل فرزندان شما خوب نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir