[ad_1]

تصویری از مقاله با عنوان این دستبند را قبل از اینکه دوباره در میان جمعیت بیرون بروید ، روی کودک خود بگذارید

عکس: یوجین نیکولین (شاتر استوک)

اکنون که ما واقعاً می توانیم بتوانیم انجام دادن در تابستان امسال چند نکته در خارج از خانه های ما وجود دارد ، ما می توانیم به نگرانی در مورد مشکلات عادی و غیر همه گیر فرزندپروری بازگردیم ، از جمله: اگر کودکان خردسال خود را در میان جمعیت از دست بدهیم ، چگونه می توانیم آنها را پیدا کنیم؟ یکی از والدین در TikTok یک محلول جامد به شکل دستبند اختراع کرده است.

من عاشق فرزندپروری هستم آن دستبندهای کاغذی آزار دهنده را که اغلب با کنسرت ها ، نمایشگاه ها یا جشنواره ها مرتبط می کنیم ، می گیرد و هدایت آنها به دستگاههای مکان یابی کودک. فقط یک بسته از خریداری کنید دستبندهای Tyvek و آنها (و شارپی) را در ماشین یا کیف خود نگه دارید. هنگامی که به مقصد بزرگ یا شلوغ خود رسیدید ، نام و شماره تلفن خود را روی دستبند بنویسید و آنها را به مچ دست خود وصل کنید ، منهمانطور که:

همچنین ، tفرزند شما به 1) اگر از شما جدا شود در جای خود بمانید و 2) یک بزرگسال در حال عبور را نشان دهیدترجیحاً والدین دیگری) مچ دست خود را تا بزرگسال بتواند با شما تماس بگیرد تا به شما بگوید که آنها پیدا شده اند و در کجا هستند.

اگر ترجیح می دهید تمام تابستان از یک دسته مچ یکبار مصرف استفاده نکنید ، می توانید همین کار را با یک دستبند سیلیکونی که بارها و بارها استفاده می کنید ، انجام دهید (اگر قبلاً روی آن پیام دیگری چاپ شده است ، فقط آن را از داخل برگردانید و روی آن بنویسید سمت خالی) شما احتمالاً قبلاً در خانه چند مورد از این موارد را دروغ گفته اید ، اما می توانید آنها را بصورت آنلاین بخرید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir