چگونه قطعات LEGO را تمیز کنیم ، زیرا در نظر گرفتن ناخالص بودن آنها هستند


تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: سرژ وان (شاتر استوک)

اگر فرزند دارید ، احتمالاً در حال حاضر نوعی آجر LEGO (یا معادل عمومی آنها) در خانه خود دارید. در این روند احتمالاً پا برهنه قدم برداشته اید شما برخی از اولین فحش های خود را به کودک خود یاد داده اید.

فکرش را بکنید ، این آجرهای پلاستیکی کوچک ، چیزی ناخالص هستند. آنها احتمالاً در دهان ، پابرهنه و کف حمام بودند و قطعاً در دستان کوچک و کثیف کودک شما بودند. اگر مدتی (یا اصلا) شستشو نکرده اید ، در اینجا نحوه تمیز کردن آنها آورده شده است.

نحوه تمیز کردن آجرهای LEGO ، طبق LEGO

بنا به دلایلی ، در عرض چند دقیقه از بیرون آمدن از بسته ، به نظر می رسد که قطعات LEGO این فیلم را توسعه داده اند که بخشی از آن چسبناک و تا حدودی غم انگیز است. اگر این آجرهای پلاستیکی ساختمانی را از یک گاراژ فروشی ، حیاط فروشی یا فروشگاه صرفه جویی خریداری کرده اید ، تقریباً همیشه بیا فیلمبرداری به هر حال می خواهید آنها را بشویید.

دستورالعمل های رسمی تمیز کردن از LEGO کاملا واضح هستند:

ما به شما توصیه می کنیم که قطعات LEGO® خود را با استفاده از آب بدون دمای 40 درجه سانتیگراد و یک پارچه یا اسفنج نرم تمیز کنید. دمای بالاتر می تواند کیفیت قطعات را تحت تأثیر قرار دهد. می توانید یک شوینده ملایم به آب اضافه کنید – لطفاً بعد از آن آنها را با آب تمیز خوب بشویید و کارتان تمام شد!

آنها نیز با این هشدار:

لطفا قطعات LEGO® خود را در ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی قرار ندهید و سعی نکنید آنها را در اجاق گاز ، مایکروویو یا سشوار خشک کنید. وقتی آجرها داغ می شوند ، می توانند تغییر شکل دهند ، به این معنی که دیگر کار نمی کنند!

آنها این صدا را بسیار آسان می کنند.

نکات دقیق تر برای تمیز کردن آجرهای LEGO

ما می فهمیم که چرا LEGO نمی خواهد به طور بالقوه قابل توجه ارائه دهد ، دستورالعمل های بسیار دقیق برای شستن آجرهای آنها ، اما داشتن کمی اطلاعات بیشتر می تواند مفید باشد. این چیزی است که جوشوا لیون در مقاله اخیر در مورد برش بدن.

برای مبتدیان ، لیون اشاره می کند که شما باید هر آجر را جداگانه تمیز کنید – این بدان معنی است که تمام آنچه را که با هم کلیک می شود تقسیم کنید. در حالی که LEGO جداکننده آجر خود را به فروش می رساند، که طبق گفته لیون کار را بسیار آسان می کند ، مطمئناً می توانید آنها را با دست بکشید. (اگرچه جداکننده آجر 2.49 دلار است ، بنابراین اگر بچه های شما طرفداران بزرگ LEGO هستند ، این می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد.)

از این پس ، لیون فرآیند شستشو را بر اساس مواد مصرفی مورد نیاز شما به مراحل تقسیم می کند:

  • سبد پلاستیکی بزرگ: این را با مواد شوینده ، آب و یکسری آجرهای لگو پر کنید.
  • پودر ظرف شویی: برای تمیز کردن لگو هرگز از مواد حاوی سفید کننده استفاده نکنید ، زیرا به آجرها آسیب می رساند.
  • پارچه یا اسفنج نرم: لگو توصیه می کند از یکی از آنها برای شستشوی هر آجر استفاده کنید.
  • سطل پلاستیکی کوچک یا کیسه مش: آجرهای صابونی لگو را می توان بصورت دسته ای و با استفاده از یک سطل کوچک شستشو داد و یا از کیسه مش برای شستن عمده آجرهای خود استفاده کرد.
  • حوله: تا جایی که لازم است آجرهای لگو خود را پهن کنید تا در هوا خشک شوند ، استفاده کنید.
  • پنکه: قطعات لگو خود را در معرض گرمای شدید سشوار قرار ندهید. فن بهترین راه برای سرعت بخشیدن به روند خشک شدن است.

و او در اینجا متوقف نمی شود: لیون همچنین دستورالعمل ارائه می دهد برای تمیز کردن یک دسته بزرگ از قطعات LEGO ، بازگرداندن آجرهای رنگی و تمیز کردن مجموعه های در معرض.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes