[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان از Apple Watch برای باز کردن قفل iPhone خود هنگام پوشیدن ماسک استفاده کنید

عکس: استیو هیپ (Shutterstock)

وقتی از ماسک در فضای باز استفاده می کنید ، قفل کردن آیفون با Face ID تقریبا غیرممکن می شود. از لحاظ فنی ، Face ID کار خود را انجام می دهد – اگر از ماسک استفاده می کنید ، صورت خود را پنهان می کنید و به همین دلیل نمی توانید قفل iPhone خود را باز کنید. اما وارد کردن گذرواژه هربار ، مانند سال 2012 ، همچنان آزاردهنده است. برای دور زدن آن (و حتی بیشتر در باغ حصار) ، اکنون می توانید از Apple Watch برای باز کردن قفل آیفون خود استفاده کنید ، حتی زمانی که پوشیده اید. یک ماسک – اما به طور پیش فرض فعال نمی شود.

چگونه قفل iPhone خود را با Apple Watch باز کنیم

برای باز کردن قفل iPhone خود با Apple Watch ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا iPhone شما دارای Face ID است یا خیر. این نکته ساده است – اگر iPhone شما دکمه خانه ندارد ، دارای Face ID است. فقط اطمینان حاصل کنید که iPhone خود را به iOS 14.5 یا بالاتر به روز کنید تا از این ویژگی استفاده کنید.

سپس به مدل های ساعت هوشمند Apple Watch Series 3 یا بالاتر نیاز خواهید داشت و باید مطمئن شوید که از watchOS 7.4 یا نسخه های بعدی سیستم عامل ساعت استفاده می کنید. می توانید این کار را در ساعت یا برنامه Watch from app انجام دهید تنظیمات> عمومی> اطلاعاتبه

ساعت باید با iPhone شما جفت شود ، هر دو دستگاه باید وای فای و بلوتوث روشن داشته باشند و Apple Watch شما باید یک رمز عبور تنظیم کرده و تشخیص مچ دست نیز فعال باشد.

هنگامی که بررسی کردید همه این موارد در جای خود قرار دارد ، به تنظیمات> شناسه چهره و رمز عبور روی iPhone شما رمز عبور خود را وارد کرده و سپس فعال کنید [YourName]ساعت اپلکه زیر است قفل را با Apple Watch باز کنید عنوان فرعی. این در چند ثانیه فعال می شود و شما آماده باز کردن قفل iPhone خود با استفاده از ساعت هستید.

تصویر مقاله با عنوان از Apple Watch برای باز کردن قفل iPhone خود هنگام پوشیدن ماسک استفاده کنید

اسکرین شات: پرانای پاراب

مطمئن شوید قفل ساعت شما باز است و صورت خود را با ماسک بپوشانید. حالا سعی کنید قفل iPhone خود را با Face ID باز کنید. قفل iPhone شما باز می شود و اعلانی را مشاهده می کنید که روی آن نوشته شده است قفل توسط Apple Watch باز می شود در iPhone و Apple Watch شما. اگر نمی خواهید قفل iPhone خود را باز کنید ، می توانید ضربه بزنید آیفون خود را قفل کنید روی Apple Watch خود دکمه پاور آیفون را فشار دهید تا دوباره قفل شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir