چگونه لباس عروس کامل خود را پیدا کنیم ، حتی اگر احساس غیرممکن باشد


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: تاتسیانا (شاتر استوک)

گفتن “بله” برای همیشه با عشق زندگی قسمت ساده ای است (امیدوارم). بله گفتن به لباس پوشیدن، با این حال، به این سادگی نیست که تلویزیون می خواهد به نظر برسد. انتظارات وجود دارد برای مدیریت (هم شما و هم دیگران) ، گزینه های بسیار بیشتری نسبت به آنچه که فکر می کردید وجود دارد و احتمالاً برخی عدم قطعیت ها وجود دارد که شما همراه خود در بوتیک عروس می کشید. اما در آنجا است لباس عالی برای شما – در اینجا نحوه پیدا کردن آن وجود دارد.

بدانید که در یک لباس چه می خواهید ، اما در معرض شگفتی ها باشید

کیتلین پوپوویچ ، عروس 28 ساله ای از استاتن آیلند ، وقتی به دیدن او رفت دقیقاً می دانست چه می خواهد کلاینفلd عروس، بوتیک TLC به لباس بگویید بله جلال در واقع ، او مطمئناً می دانست که با تعداد سبک خاصی وارد شده است.

وی گفت: “به محض دیدن لباس ، عاشق شدم.” لباس او Pnina Tornai. “من فورا فهمیدم که این یکی است.”

مطمئن، پوپویچ آن روز بسیار خوشحال بود –اما پایین نروید مگر اینکه در لحظه ورود به یک فروشگاه متوجه لباس رویایی خود شوید.

چیزی در حدود 72٪ عروس ها لباسشان را در اولین تاریخ خرید می یابند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هنگام رفتن به خرید ، همه چیز را دارید و همه کسانی را که باید به آنها بله بگویید. جوردن اسمینگر ، مدیر خلاق و خریدار برای مجموعه عروسدرست در خارج از دنور واقع شده است. Gاگر در این درصد نباشید ناامید نشوید.

“آماده عاشق لباس هایی باشید که فکر نمی کنید دوست دارید و تحت تأثیر سبک هایی قرار می گیرید که فکر می کنید دوست دارید. شما می خواهید به دنبال لباسی بگردید که از نظر شما و شخصیت شما بیشترین اصالت را داشته باشد و گاهی با تابلوی شما در Pinterest مطابقت نداشته باشد. “. “برای مطابقت با عروسی زیاد استرس نداشته باشید. فقط خودت باش (اما یک نسخه زیباتر!) ، زیرا بهتر از آن نمی شود ، مخصوصاً برای شخصی که با تو ازدواج می کند. “

لباسی انتخاب کنید شما عشق

حتی اگر در کودکی با موفقیت لباس بپوشید ، ممکن است دریابید که ناگهان افراد زیادی در اطراف شما هستند که نظرات و انتظارات خود را در مورد آنچه در روز عروسی خود می پوشید ارائه می دهند. این را دوباره بخوانید: مال شما یک روز عروسی

به یاد آوردن سنت های خانوادگی یا کنوانسیون های فرهنگی خوب است ، اما این هنوز روز شماست. اعضای خانواده شما (و اعضای آینده خانواده) نقش مهمی در روز عروسی دارند و همچنین باید آنها را جشن گرفته و جشن گرفت –اما این مهمانی شماست.

“خرید لباس عروس ذهنی است” انسمینگر گفت. “همه لباسهای مشابه شما را دوست ندارند. وقتی عاشق لباس می شوید ممکن است دشوار باشد اما واکنشی را که از مادر ، بهترین دوست یا برادر یا خواهر انتظار داشتید دریافت نمی کنید. هر کس ایده خاص خود را در مورد لباس پوشیدن شما در مراسم عروسی دارد و این به روش دید شما یا آنچه که برای خود انتخاب می کنند تعیین می شود. تا زمانی که احساس می کنید مثل خودتان هستید و احساس زیبایی و خوشبختی می کنید ، این تنها چیزی است که اهمیت دارد. “

پوپوویچ همین حرف را زد و او با تأکید گفت: “این روز توست و هیچ کس دیگری نیست. لباس ، سر ، حجاب و … را انتخاب کنید. شما می خواهید. فقط برای خوشحالی فرد دیگری را انتخاب نکنید. این روز برای شما و شوهر آینده شما و هیچ کس دیگری نیست.

پیمایش در روابط خانوادگی می تواند باشد مکارانهبا اينكه. نیازی نیست که به شما گفته شود. همه ما آن را می دانیم. حالا شماشما باید داشته باشید دو خانواده ها برای مقابله با آن دو برابر سخت ترند ، بنابراین شما باید بقیه زندگی خود را شروع کنید. روی این یکی محکم بمانید و به خود ، روز و عشق خود تمرکز کنید.

و هرچه می خواهی بپوش.

انتظار نداشته باشید روند سریع باشد

امتحان لباس عروس سرگرم کننده است ، نه؟ این یک یا دو روز شامپاین است و شما با دوستان و خانواده خود می خندید. شما می توانید یک دسته لباس زرق و برق دار بپوشید و با سبک شخصی خود بازی کنید. می توانید با در دست داشتن علامت Etsy-esque که موفقیت شما را اعلام می کند ، برای اینستاگرام عکس بگیرید. احتمالاً به اندازه عکس حلقه نامزدی که اخیراً پست کرده اید ، لایک نخواهید گرفتاما سلام ، این بخشی از روند است!

برای اینکه بدانید ، بعد از آن تست لباس عروس تمام نشده است. این روند تازه آغاز شده است.

“پوشیدن لباس می تواند تا هشت ماه طول بکشد ، بنابراین به اندازه کافی خرید کنید تا لباس خود را سفارش دهید و تغییر شکل دهید.” انسمینگر گفت.

درست است: تغییر دهید. این لباس فقط مناسب شما است ، به این معنی که باید متناسب با اندام منحصر به فرد شما باشد. ایجاد آن – از جمله جزئیات ، مهره ها و خیاطی – ممکن است طولانی شود و به معنای تغییراتی نیست که با ارسال آن برای شما و امتحان دوم ، سوم و حتی بار چهارم

پوپوویچ گفت که شما می توانید و باید از این قسمت از روند لذت ببرید ، حتی اگر مدتی طول بکشد ، سه لباس برای لباس خود درست کردم. “من بندهایی به لباسم اضافه کردم ، و همچنین کمی درخشش بیشتر اضافه کنید. قسمت تغییر در واقع بسیار جالب بود. لباس من شیک بود ، بنابراین دیدن اینکه چگونه آنها در لباس و سجاف من بریده می شوند یک هنر واقعی بود. “

به این اعتماد کنید است لباس مناسب برای شما

این یک موقعیت خاص است و هر چقدر هم که سخت باشد ، ناامنی های خود را تا جای ممکن درب منزل بگذارید. نامزدی شما تصمیم می گیرد که بقیه عمر خود را با شما سپری کند و شما را به همان چیزی که هستید دوست دارد. شما اکنون زیبا هستید و در روز بزرگ زیبا خواهید شد.

“برای عروسهایی که هنگام خرید احساس ناخوشایند یا ناامنی می کنند ، به یاد داشته باشید که چنین احساسی کاملاً طبیعی است. پوشیدن لباس عروس برای اولین بار می تواند واقعاً عجیب و غریب و “بزرگ شده” باشد ، بنابراین اگر برای شما طبیعی به نظر نرسد خوب است “، انسمینگر گفت. “خرید لباسی که جلوی ده ها تا صدها نفر می پوشید باعث می شود همه با دقت بیشتری به خود نگاه کنند اما اجازه ندهید ناامنی های شما تجربه عروس شدن را از شما بگیرد. بدانید که لباس ها در همه اندازه ها وجود دارند و برای آشکار کردن چیزهایی که در بدن خود دوست دارید شگفت انگیز هستند و چیزهایی را که کمتر دوست دارید پنهان می کنند. “

به جای تمرکز بیش از حد روی هرگونه کاستی ، می توانید گروهی از دوستان حامی و اعضای خانواده خود را بیاورید. این همه برای شماست ، به یاد داشته باشید ، بنابراین اگر به نظر می رسد یکی از اعضای خانواده یا دوست شما کمی حسادت می کند یا تمایل به اظهار نظرهای بد در مورد بدن شما دارد ، احساس قدرت کنید تا آنها را از لیست روز خرید خارج کند. هیچ کس حق ندارد به شما احساس بدی نسبت به خودتان بدهد ، خصوصاً در یکی از مهیج ترین فصل های زندگی شما.

با افرادی که هستید سرگرم شوید انجام دادن آوردن پوپوویچ گفت که اگرچه قبل از ورود به بوتیک می دانست چه لباسی را می خواهد ، اما قطعات مختلفی را امتحان کرد “تا روند کار را برای همه کسانی که می آیند سرگرم کننده و جالب باشد”.

“همه چیز را امتحان کنید ،او گفت: “حتی اگر سبک شما نباشد ، هرگز نمی دانید مگر اینکه سعی کنید. جاز تجربه لذت ببرید “
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes