[ad_1]

مثل ابرو، روند فعلی لب ها این است بزرگبه هر کجا که بپیچید – اما بیشتر در اینستاگرام – لب های بزرگ غالب هستند. بحث های زیادی در مورد اینکه چرا این اتفاق می افتد و آیا کایلی جنر در همه چیز مقصر است وجود دارد ، اما واقعیت ها واقعیت ها هستند: مد به نظر می رسد لب های بزرگتری دارد.

همه با آنجلینا جولی متورم متولد نمی شوند ، اما می توانید به طور تقریبی بیان کنید –بدون عجیب به نظر می رسد این چگونه است.

نحوه استفاده از آرایش برای خستگی لب ها

اولین ترفند این است که جنر خودش قسم خورده که قبل از پذیرفتن این واقعیت واضح که از فیلرهای لب استفاده کرده است ، در جهان کار کرده است. می توانید از آرایش برای تقلب لب های بزرگتر استفاده کنید ، اما درجات متفاوتی از موفقیت خواهید داشت. دانستن نحوه انجام صحیح این کار مهم است. آنچه شما نیاز دارید ، عزیزم ، یک خط لب است.

گیلدا وبیت ، ملکه لغزش حرفه ای در لوئیزویل ، کنتاکی ، به ما گفت که چگونه این کار را انجام دهیم: “یک خط لب به رنگ دلخواه خود بگیرید و شکل لب های خود را کمی بزرگتر از لب های طبیعی خود رنگ آمیزی کنید. سپس این فرم را با خط لب پر کرده و رژ لب مورد علاقه خود را در بالا بمالید. چند بار لب های خود را بمالید و بروید! به این ترتیب نه تنها می توانید لب های خود را بزرگتر کنید ، بلکه می توانید شکل لب های خود را نیز تغییر دهید. اگر می خواهید کمان کوپید مشخص تری داشته باشید یا به دنبال تقارن بیشتر در منحنی لب پایینی خود هستید ، زیاده روی در این راه می تواند این را نیز تأمین کند. دو پرنده ، یک مداد لب. “

در صورت امکان سعی کنید از تن خنثی استفاده کنید و مطمئن شوید نوک مداد تیز است. در گوشه لب های خود پشتکار بیشتری داشته باشید تا جلوه ای متناسب و کانتور ایجاد کنید.

لب های خود را با این محصولات پر کنید

ممکن است از دوران جوانی برخی “برق لب” را به خاطر بیاورید که فقط خنجرهای جهنمی می ساختند. خبر خوب! امروزه ، محصولات لب نه تنها آسیب می رسانند ، بلکه کار می کنند. خوب ، برخی از آنها چنین می کنند.

دو برنده بزرگ در بخش براق توسط Buxom و Too Faced ساخته شدند. این تزریق لبهای بیش از حد معکوس این خط سالهاست که وجود دارد و برای همه اشکال مختلف آن ، از سایه های رنگ گرفته تا فرمولاسیون “شدید” ، بازخوردهای مداومی دریافت می کند. بوکسوم همچنین دارای براق ضخیم با بررسی های بسیار خوب است. این بخش عمده ای از هر کیف آرایشی است که متعلق به فردی با لبهای کوچک است که می خواهد فردی با لبهای بزرگتر باشد. نکته داخلی: Buxom معمولاً دارای نسخه های کوچک و در اندازه مسافرت از درخشش کشویی آن است که در نزدیکی گیشه در Sephora موجود است ، بنابراین می توانید قبل از غواصی تا انتها ، گزینه ارزان تری را امتحان کنید.

Buxom همچنین ارائه می دهد کمتر شناخته شده اما موثر است پر كردن آستربه نپرسید که چگونه کار می کند ، اما بدانید که کار می کند. سایه ای نزدیک به رنگ لب خود بخرید تا بر لب های خود تأکید کنید و بعداً از ما تشکر کنید.

ماسک ها و کرم هایی نیز وجود دارند که لب ها را پر می کنند ، اما نظرات آنها بسیار متفاوت است ، که خودتان می توانید مشاهده کنید اینجابه آنها می توانند لب های شما را نرم کرده ، تجدید کنند یا به هر طریقی آنها را نوازش دهند ، اما پر شدن آن محل بحث است.

در نهایت ، ما خاص ترین محصول را داریم: آب! به عنوان یک قاعده کلی همیشه هیدراته باشید ، اما اگر می خواهید لب ها و پوست کرکی خوبی داشته باشید.

آنچه باید در مورد پرکننده لب بدانید

روش قدیمی “جعلی تا زمانی که شکست نخورید” جالب و همه چیز است ، اما این روش “همه و همه” نیز هست. پایبندی به روش های پیچیده فرم دهی لب و آزمایش مداوم فرمول های براق معایبی دارد. آنها زمان بر هستند و نیاز به استفاده مجدد مداوم دارند. اگر به طور جدی می خواهید لب های خود را بزرگتر نشان دهید ، می توانید فقط انجام دادن آنها بزرگتر هستند احساس بدی نداشته باشید ؛ بسیاری از ما انجام می دهیم

ما به دکتر شوارتزبورگ ، تزریق کننده در منهتن برگشتیم زیبایی چرم سازمان بهداشت جهانی در مورد بوتاکس به ما گفت چند هفته پیش برای لاغر شدن روی لب های بزرگ و ضخیم. او به لایف هکر گفت که نحوه تزریق ، نحوه تزریق و لبهای شما در نهایت بستگی به این دارد که برای چه کاری می روید و لب های شما از قبل دارای چه ویژگی هایی هستند. این که بدانید دقیقاً چه می خواهید و چگونه باید آن را درخواست کنید ، بخش مهمی از عدم دستیابی به خواسته شما است انجام ندهید نیاز ، که یک نوع بیش از حد و واضح تزریق شده است.

شوارتزبورگ می گوید: “مارک های مختلفی وجود دارد که می توان روی لب استفاده کرد و من از همه آنها استفاده می کنم.” “من هرگز از روش برش کوکی استفاده نمی کنم و بر اساس عوامل متعددی تصمیم می گیرم از کدام پرکننده استفاده کنم ، از جمله هدفی که بیمار تلاش می کند به آن برسد ، آناتومی لب ها و ویژگی های ذاتی پرکننده ها.”

او توصیه کرد که برای دستیابی به طبیعی ترین نتیجه باید به دنبال چه تکنیکی بود: تکنیک “روسی”.

چندین تکنیک وجود دارد که قبلاً شرح داده شده و مورد استفاده قرار گرفته اند ، از جمله تکنیک فن ، تکنیک ریز قطرات ، تکنیک های واپس گراد و قدامی ، تزریق در محدوده فوقانی و تحتانی کوپیدهای قرمز و کمانی ، حفاری سری و برش خطی. همه تکنیک های فوق دارای تعدادی نقص و کاستی هستند که می توان آنها را به صورت غیرطبیعی خلاصه کرد »، وی با اشاره به اینکه می تواند منجر به تورم” لب اردک “یا” قفسه بالا “شود ، که هنگام علامت گل سرخ رخ می دهد. – یا بالاترین قسمت لب بالا – پاک می شود و بیرون می زند ، گاهی اوقات آنقدر دور که سایه کوچکی ایجاد می کند.

به گفته وی ، تکنیک روسی “متکی بر تزریق پرکننده به صورت رو به عقب به سطح سطحی پوستی / زیر جلدی است ، که لب ها را در جهت جمجمه و دمی (پایین تر از بالا) کشیده و کش می دهد. این کار را با ایجاد تکیه گاه های پرکننده خطی در سطح لب ها انجام می دهد که از فروپاشی لب جلوگیری می کند و به جای برجستگی به بیرون ، لیفت ایجاد می کند ، که معمولاً در تکنیک های تزریق کلاسیک (و منسوخ در آن زمان) استفاده می شود.

به طور خلاصه این مطلب برای افراد عادی ، این بدان معناست که تزریق کننده با کرم ها مرز شما را لمس نمی کند – به این ترتیب شما یک لب “قفسه بالا” نخواهید داشت. قبل از مراجعه به انژکتور ، از قبل تماس بگیرید و تأیید کنید که آنها چگونه این تکنیک را می دانند. شوارتزبورگ گفت که این یک “چالش” است و به مهارت نیاز دارد. بهتر است اجازه ندهید هیچ کس روی صورت شما تمرین کند ، به ویژه پس از پرداخت چند صد دلار برای تزریق فیلر به لب های شما که حل شدن آن ماه ها طول می کشد. اما بله – پرکننده های لب فقط موقتی هستند.

اما اگر از سوزن نمی ترسید هستند با نگرانی در مورد پرکننده ، می توانید بوتاکس “تلنگر لب” را امتحان کنید ، که بر عضله بالای دهان شما تأثیر می گذارد و به تدریج لب بالا را به سمت خارج می چرخاند.

“چرخش لب ها ممکن است ضربه خورده یا از دست برود. من فکر می کنم آنها برای افرادی که سعی می کنند بزرگ کردن لب را مطالعه کنند اما در زمینه پرکننده لب هستند ، گزینه بسیار خوبی هستند. بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که چرخاندن روی لب ها نمی تواند حجم ایجاد کند ، زیرا فقط می تواند ظاهر لب بالا و محکم تر را ایجاد کند. از پرکننده

هر کاری می کنید ، همانطور که هستید زیبا هستید. اما بازی با ظاهر شما سرگرم کننده است ، بنابراین اگر می خواهید هرگز از انجام آن احساس بدی نداشته باشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir