چگونه ماه افتخار را با Queer Kid خود جشن بگیریم


تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس: ReaLiia (شاتر استوک)

شاید شما قبلاً شروع کرده باشید جشن می گیرد یک ماه افتخار به عنوان یک خانواده، چه با فرزندان خود صحبت کردن در مورد معنای شناسایی LGBTQ ، جستجوی رویدادهای محلی یا تکیه بر صنایع دستی رنگین کمان و کالاهای پخته شده. اما اگر فرزند شما به عنوان LGBTQ شناخته شود ، ممکن است از خود بپرسید که برای تأیید ماه چه کار دیگری می توانید یا باید انجام دهید.

من می پرسم آنها چگونه می خواهند جشن بگیرند

اول ، مهم است که تشخیص دهیم در حالی که می توانید به تمام ایده های جهان برسید ، و خانه خود را در رنگین کمان بپوشانید ، و لیستی از تمام رویدادهای محلی را که می توانید با هم شرکت کنید تهیه کنید ، در نهایت جشن های شما باید نشان دهنده نیازها و احساسات کودک شما باشد. شاید آنها می خواهند که کل خانواده سوار ماشین شوند تا به جشنواره محلی غرور بروند – یا شاید آنها با یکی از دوستانشان بروند (یا اصلا جشن نگیرند). به آنها بگویید می خواهید ماه را تشخیص دهید و فردیت آنها را جشن بگیرید ، ولی همچنین که شما من می خواهم به همه احترام بگذارم مرزها یا اولویتی که ممکن است داشته باشند.

آنها ممکن است از قبل ایده هایی داشته باشند یا اصلاً نمی خواهند خیلی کار کنند. راهنمای آنها را در این زمینه دنبال کنید –اما اگر آنها می خواهند ماه را جشن بگیرند یا ماه را تشخیص دهند و مطمئن نیستند که چگونه ، در اینجا ایده هایی وجود دارد که می توانید پیشنهاد دهید ، یا خودتان این کار را انجام دهید

پیشنهاد برگزاری یک مهمانی غرور

شما – امیدواریم – می خواهید در هر رویداد پرایدی که می خواهید در آن شرکت کنید شرکت کنید (و خوشحالیم) ، اما اگر ترجیح می دهید تعطیلات را کوچک و خصوصی نگه دارید ، می توانید مهمانی خود را در پراید در خانه ترتیب دهید. چه کسی ممکن است بخواهد دعوت کند یا اینکه این مهمانی چه شکلی باشد بسته به خانواده یا دوستان بودن آنها – و میزان حمایت آنها از این خانواده ها و دوستان متفاوت خواهد بود.

می توانید جشن را به هر روشی که برای آنها منطقی تر باشد ، از دسته قوی و رنگارنگ یک جمع کوچک از عزیزان و بیشترین حمایت از عزیزان.

یک شب خانوادگی فیلم LGBTQ داشته باشید (یا شب ها)

به احتمال زیاد ، فیلم های زیادی وجود دارد که تاریخچه LGBTQ معاصر را کاوش می کنند و تاکنون ندیده اید: اکنون زمان آن است! پسندیدن راس جانسون اخیراً برای Lifehacker نوشت:

به همان روش هایی که می توان تاریخ عجیب و غریب را کشف کرد ، به اندازه افرادی که آن را تجربه کرده اند ، وجود دارد ، و بسیاری از افسانه ها که ما تقریباً فراموش کرده ایم که در دنیای عادلانه چه کسی نام خانوادگی است. تاریخ می تواند ما را القا کند و به ما کمک کند که مرتباً مرتکب همان اشتباهات لعنتی نشویم – اشتباهاتی مانند فراموش کردن اینکه رنگین پوستان در صف اول آزادی همجنسگرایان بودند.

غرور زمانی است برای جشن ، بزرگداشت و یادآوری همه اینها ، چه شما ترنس ، بی ، آس ، دامن ، تابه ، بین جنسی ، غیر باینری یا هرجای دیگر از جنسیت و هویت جنسی و طیف رسا باشید … یا فقط مفتخر به حمایت دوستان کویر شما.

جانسون این کار را کرد لیستی از 30 از مهمترین فیلمهای عجیب و غریب که تاکنون ساخته شده است می توانید اینجا پیدا کنید. از همه اعضای خانواده بخواهید یک فیلم (یا سه) فیلم انتخاب کنند ، ذرت بو داده بازی کنند و شروع به تماشای آن کنند.

به این فکر کنید که خانه شخصی شما چقدر فراگیر است

بسیار خوب است که با کودک خود در مورد چگونگی تشخیص ماه صحبت کنید ، اما غرور چیزی است که باید در همه جا گسترش یابد سال ، به خصوص بادر خانه ی شما. ورود ، عشق و حمایت مواردی است که آنها در ماه های جولای و آگوست به آنها احتیاج دارند و ممکن است راه هایی وجود داشته باشد که به طور ناخواسته در آنها ایجاد شود نه نشان دادن آنها tوسایل شلنگ

روشی را که ممکن است برای فراگیرتر کردن زبان شما نیاز داشته باشد به خاطر داشته باشید. ممکن است بخواهید بیشتر استفاده کنید اصطلاحاتی مانند “شریک زندگی” یا “مهم دیگر” به جای دوست پسر یا دوست دختر ، و با توصیف آنها به عنوان “دخترانه” یا “مردانه” از جنسیت اجتناب کنید. و قطعاً قطعاً از ضمایر مورد علاقه خود استفاده کنید

اگر تصاویر غالب در خانه شما جنسیت مشترک کشورهای مستقل مشترک المنافع است ، به دنبال روش های متنوع سازی و افزودن تصاویر و رسانه های گسترده تر به خانه خود باشید. زندگی روزمره. همچنین می توانید کمک مالی کنید پشتیبانی از سازمان LGBTQ به افتخار فرزند خود – و به آنها بگویید که این کار را کردی.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes