[ad_1]

مرد چمباتمه زد

تصویر: سام والی

هیچ چیز در تناسب اندام و سلامتی مطلق نیست. هر ورزشی می تواند در برنامه روزمره شما جایی داشته باشد ، همانطور که هر غذایی می تواند در رژیم غذایی شما جایگاهی داشته باشد. مهم این است که چگونه همه چیز متناسب است ، نه اینکه شما یک ملفه خاص را شامل می شوید.

صادقانه بگویم، ما بعضی اوقات از این عبارت استفاده کرده ایماما به منظور کمک به شما در درک اینکه چرا یک ورزش محبوب است و چگونه می توانید آن را به زندگی خود اضافه کنید. اگر با یک فیلم یا مقاله سریع روبرو شدید که می گوید شما باید یک تمرین را انجام دهید (یا از آن اجتناب کنید) ، به احتمال زیاد این توصیه را نادیده می گیرید.

اسکات بهترین تمرین برای ساختن پا است ، مطمئناً خوب است ، اما روش های زیادی برای ساخت عضلات پا وجود دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند مشت یا قدم بردارند و به آنها قدرت بیشتری دهند.

اسکوات وجود دارد بدترین ورزش برای ساختن پاها؟ اگر بخواهید می توانید این استدلال را مطرح کنید – شاید شخصاً از نظر زانو مشکلی دارید که چمباتمه زدن را ناراحت می کند. برخی دیگر از تمرینات پا ممکن است جایگزین بهتری برای شما باشد.

حقیقت این است که شما نباید تمرینات را به روال خود اضافه کنید فقط به این دلیل که شخصی آنلاین از آنها هیجان زده است. اطمینان حاصل کنید که هر تمرینی که انجام می دهید منطقی است شما.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir