[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه میان وعده های خارجی مورد علاقه خود را در ایالات متحده پیدا کنیم

عکس: محمد کادری انور (شاتر استوک)

احتمالاً خوشمزه ترین صبحانه ای را که تاکنون خورده اید را به یاد می آورید ، چه آن را در یک پمپ بنزین استاندارد آمریکایی تحویل گرفته باشید یا مادر یکی از دوستانش آن را در نوجوانی نوش جان کرده باشید. بیشتر اوقات ، می توانید بیرون بروید و غذای مورد علاقه خود را بخرید وقتی می خواهید اما هنگامی که شما چه خواهید گفت نمی تواند زیرا به طور گسترده ای در ایالات متحده موجود نیست؟ اگر تازه وارد s هستیدیک بار از خانه یا از شما پذیرایی می کند و فاقد معاشرت است من چیز خوشمزه ای را برای آن امتحان کردم بار اول در سفر به خارج از کشور ، شاید باش دنبال کردن به چالش کشیدن.

در اینجا چند روش برای یافتن دست نیافتنی شما آورده شده است موارد مورد علاقه حیات وحش – یا چیز جدیدی را امتحان کنید.

به دنبال فروشگاه های ویژه یا مغازه های میان وعده فروشی باشید

ممکن است بدیهی به نظر برسد که شما باید به دنبال فروشگاه هایی باشید که میان وعده های غیر آمریکایی می فروشند ، اما اگر نمی دانید این فروشگاه ها وجود دارند ، این چندان واضح نیست ، درست است؟ بله ، این فروشگاه ها وجود دارند – و ممکن است یک فروشگاه در نزدیکی شما باشد. فروشگاه های مخصوص مواد غذایی یا اسنک در منطقه خود را در Google جستجو کنید. رافائل لولاندا صاحب مشاغلی از این دست است NycExoticsnax با شش مکان در شمال شرقی و مکان دیگر به لس آنجلس می رسد.

لولاندا می گوید: “اولین فروشگاه من در یک خیابان فرعی بسیار کوچک بود ، بنابراین از دست دادن آن آسان بود و مجبور شدم آن را عوض کنم.” “من با آوردن کوچه های مختلف نان زنجبیلی معطر از کانتیکت به نیویورک شروع کردم و سپس شروع به جستجوی موارد بیشتری کردم که در نیویورک موجود نبود.”

وی اکنون نوشیدنی ها و تنقلات خارجی را در کنار ظرف سفارش داده و به صورت جداگانه و عمده فروشی می فروشد. اگر در منطقه مترو نیویورک یا لس آنجلس نیستید ، او حضور دارد کالاهای خود را ارسال می کند“و او افراد میان وعده را تشویق می کند تا با درخواست های ویژه با او تماس بگیرند.” در صورت موجود بودن ، او آن را از اینجا وارد می کند.

آیا به یک توصیه نیاز دارید؟ لولاندا taco-fl را ارائه می دهدDoritos از ژاپن ، شکلات Dove با میوه شور از چین و Fanta Dragonata از بلغارستان تهیه کرد.

گزینه های تحویل دیگر را امتحان کنید

جعبه های اشتراک میان وعده های خارجی نیز وجود دارد. نه ، شما نمی توانید تضمین کنید که مورد علاقه خود را خواهید گرفت. اینها ، اما شما می توانید برخی از گزینه های جدید را از این طریق کشف کنید. دوست داشته باشید میان وعده، غذاهای لذیذ در سراسر جهان، یا یام جهانی. همچنین سایتهایی وجود دارند که فروش مستقیم ارائه می دهند ، مانند بلوار عجیب و غریبکه با سفارش داخلی بیش از 35 دلار هزینه حمل و نقل رایگان به شما می دهد. eBay را نیز امتحان کنید – فروشندگانی هستند که در میان وعده های عجیب و غریب تخصص دارند.

همچنین می توانید به دنبال جعبه های میان وعده آمازون باشید. این سایت دارای جعبه های مختلف از ژاپن، استرالیا، بوقلمون، و بیشتر.

شخصی را پیدا کنید که بتواند آن را از شما بگیرد

اگر واقعاً به دنبال یک کالای خاص هستید که نمی توانید فکر آن را متوقف کنید ، می توانید از یک انجمن مسافرتی بازدید کنید و یک آمریکایی را پیدا کنید که به کشور صبحانه مورد علاقه خود می رود. فقط از آنها بپرسید که آیا دوست دارند آن را از شما بگیرند. ممکن است کمی جلوتر به نظر برسد ، اما شما می توانید با ارائه هزینه ای سالم به آنها بی ادبی را جبران کنید.

در حالی که در Reddit یا وب سایت مورد نظر خود هستید ، سعی کنید با شخصی که تماس می گیرد تماس بگیرید زندگی می کند در این کشور ببینید که آیا آنها آماده هستند که درمان شما را ارسال کنند. از این بابت احساس غریبی نکنید ؛ اگر آنها در آنجا زندگی کنند ، احتمالاً می دانند که این ماده چقدر خوشمزه است. آنها احتمالاً شرم شما به دلیل عدم دسترسی به آن – و دوباره خوشحال خواهیم شد که پول شما را بگیریم. بررسی کنید که حمل چیزی از آن کشور به آدرس خود در آمریکا چگونه است ، قوانین و مقررات را مرور کرده و سپس پیشنهادی را ارائه دهید.

یا سرانجام ، اگر شما واقعاً عاشق این شیر هستید ، به شما اجازه می دهیم آن را بخورید. خوب ، لازم نیست برای تهیه میان وعده یک سفر کامل به خارج از کشور را برنامه ریزی کنید ، اما با در نظر گرفتن فاکتور گرسنگی در برنامه تعطیلات بعدی خود.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir