[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: استودیو پروستوک (شاتر استوک)

همه مشاوره ها نیازی به حرفه ای بودن ندارند. بعضی اوقات مشکلات شما سزاوار کمی صداقت زشت از یک شخص مجهز به چیزی غیر از کامپیوتر و وجدان است. خوشبختانه برای شما ، من این شخص هستم. به عشق سخت خوش آمدید. (اگر می خواهید از مشاوره من استفاده کنید ، از طریق ایمیل sblum@lifehacker.com برای من ایمیل کنید)

امروز ما در مورد چگونگی مذاکره برای دیدار مجدد با یکی از اعضای خانواده مورد نظر خود بحث می کنیم به هر قیمتی اجتناب کنید. وقتی مجبورید چند روزی را با این شخص سپری کنید چه کاری انجام می دهید؟ آیا می توانید از آنها دوری کنید؟ باید؟

توجه: من یک ستون نویس هستم ، نه یک درمانگر یا متخصص پزشکی معتبر. توصیه های من باید در این زمینه تفسیر شود. اگر با چیزی که می گویم مشکلی دارید در اینجا شکایت کنید حالا بیایید شروع کنیم

سلام سام

طی هفت سال گذشته ، من با خوشحالی از برادرم دور شده ام. من پیمانکار املاک پدر و مادرمان بودم و او به دلیل تصمیمی که گرفتم با من قطع ارتباط کرد. من خیلی خوشحال شدم که مجبور نیستم با او کنار بیایمبیشتر سالها به سختی کار کردم تا به احترام مادرم با او در ارتباط باشم ، حتی اگر برادرم خودشیفته خشمگین بود. خوی او باعث می شد همه با پوسته تخم مرغ قدم بزنند. MO او مجبور بود بازی کند من و خواهرم روبروی هم قرار گرفتیم – حتی اگر هر دو شماره او را داشتیم و وقتی او با یکی از ما قطع رابطه کرد و سعی کرد با دیگری ارتباط برقرار کند ، در مورد چگونگی زین شدن با او شوخی می کردیم و بالعکس.

آخرین ملاقات من با او زمانی بود که او بر من فریاد زد که من “لیبرال” هستم دیگر هرگز با او صحبت نکن از آنجا که او اسلحه زیادی دارد ، من آهسته در را بر او بستم و از آن زمان با او دیگر صحبتی نکردم. وكیلم توانست برای تنظیم عمارت با او تماس بگیرد و من آنقدر راحت شدم كه مجبور به معامله با او نبودم. من دوستش ندارم من از شرکت او راضی نیستم و دلیلی نمی بینم که سعی در حل این رابطه داشته باشم. نمیدونممن آرزو نمی کنم بیمار باشد ، اما من واقعاً نمی خواهم کاری با آن انجام دهم.

با این حال پسر بزرگم وجود دارد با او ارتباط برقرار می کند ، که خوب است – او بزرگسال است و انتخاب خودش را می کند. با این حال ، این پسر ازدواج خواهد کرد و بدون شک برادرم را به مقصد به عروسی خود دعوت خواهد کرد. فکر اینکه مجبور شدم یک هفته را در الاغ برادرم بگذرانم دندان هایم را تیز کرد. من به پسرم و عروس او نخواهم گفت که چه کاری انجام دهند ، اما من به شدت می خواهم از این جشن یک هفته ای لذت ببرم. اگر برادر سفیه من مطمئناً آنجا مهمانی برپا می کند.

او را به عروسی پسر دیگرم دعوت نکردند زیرا او یک احمق باورنکردنی برای برادرزاده اش بود که نمی خواست کاری با او داشته باشد. اما برادرم توانایی یادگیری ، درک و عذرخواهی را ندارد. اگرچه او دهه ها در کاردرمانی بوده است (اولین کسی بود که پاسخ داد) ، اما خود را با بینش و شرایط درمانی مسلح می کند تا از هرگونه مسئولیت رفتار منزجر کننده خود معاف شود. درگیر شدن او در هر سطحی تا جایی که به من مربوط است فایده ای ندارد. اما عروسی های مقصد همه را برای چند روز تعامل شدید دور هم جمع می کند. نمی بینم چگونه می توانم از آن اجتناب کنم.

با این چگونه روبرو میشوید؟ آیا دندان هایم را می فشارم ، می خواهم تا آنجا که ممکن است از برادرم فاصله بگیرم و سعی می کنم تعاملات خود را به حداقل برسانم؟ آیا من از سایت خارج می شوم؟ وقتی دیدید که او می آید به راه دیگری برود؟ برادر من هیچ کنترلی بر خود ندارد و من می توانم انواع سناریوهایی را تصور کنم که در آن او سعی می کند مرا درگیر کند ، من را فریب دهد و در غیر این صورت برخی از تعاملات را آغاز کند. وقتی ورم کرد و با سر و صدا به دلیل برخی اظهار نظرهای کوچک پسر عمویش ، ورم کرد ، او واقعاً می توانست عروسی را خراب کند. او همچنین چندین تعطیلات را خراب کرد ، اتهامات وحشیانه ای را به سمت خواهرم انداخت و او را به شدت مورد آزار و اذیت قرار داد.

بنابراین چگونه می توانم با موفقیت درباره این صمیمیت اجباری مذاکره کنم؟

با آن تمام شد

عزیزم ، من با او کار کردم ،

من قطعاً می توانم درک کنم که چرا “با او به پایان رسید” ، همانطور که از نام مستعار شما مشخص است. این شخص شبیه هرج و مرج ناب است. کسی که دائماً تلخ است اما هرگز عذاب درونی خود را در نظر نگرفته است (حتی اگر به درمان رفته باشد). در عوض ، او غم و اندوه خود را به شکل خشونت روانی به سمت افراد دیگر می اندازد. نه من تعجب می کنم که شما می خواهید از آن اجتناب کنید – بچگونه؟

خوب اخبار (چیزی شبیه به) این است که شما با شخصی روبرو هستید که بلوغ عاطفی یک کودک را دارد. همچنین به نظر می رسد که شما یک پناهگاه خانوادگی خواهید داشت همان احساس را دارد شما انجام می دهید. با فرض اینکه همه افراد خانواده شما به اندازه شما منطقی و واضح باشند، به راحتی می توان تصور کرد که هیچ کس از خودشیفته خشن که می خواهد یک واقعه شاد را خراب کند ، محافظت نخواهد کرد.

به نظر می رسد برادر شما در هرج و مرج رشد می کند ، که یکی از آنهاست ویژگی های یک خودشیفتههمانطور که بیان می کنید. یک سوال از خود بپرسید: چند نفر واقعاً حاضر به تحمل یاوه گویی های او هستند یا حتی نزدیک به همدردی با او هستند؟ حدس می زنم در این سفر تعداد کمی همپیمان پیدا کند ، در صورت وجود. شما به داستان ناراحتی و تعرض او اشاره کردید وقتی که تاکتیک های او در وقایع خانوادگی شکست می خورد. چه کسی می تواند بگوید که او به تاریخچه معمول خود متوسل نمی شود و فقط چیزهایی را پس انداز می کند که هیچ کس از هرج و مرج او تغذیه نمی کند؟

هیچ کس نمی خواهد یک موفقیت چشمگیر در یک عروسی مقصد اتفاق بیفتد ، مخصوصاً وقتی که قرار است همه برای چند روز در یک چمن آویزان باشند. اما اگر او در کودکی حمله کند ، آیا واقعاً چنین وضعیت بدی در طرح بزرگ امور وجود دارد؟ او سرانجام خواهد رفت.

علاوه بر این ، من به شما توصیه نمی کنم که در جای دیگری بمانید ، مگر اینکه در این صورت در این هفته در خانه خود با برادر خود مشترک باشید. تا زمانی که امنیت شما به خطر نیفتد ، اجازه ندهید به معنای قابل تصور آن غالب شود. این است از پسرت عروسی و از آنچه به نظر می رسد ، برادر شما چیزی شبیه میهمان بی آبرویی است. او برای همدردی دعوت شد. او احتمالاً از اینکه پسرتان دیگر او را به عروسی دعوت نکرده ، احساس آسیب و ناامنی می کند. بگذارید احساس آسیب و ناامنی کند. شهرت نفرت انگیز او تنها تقصیر او نیست.

تکنیکی که حفظ آن در جیب پشتی شما خوب است نوسان خاکستری نامیده می شود– سپس تا آنجا که ممکن است منفعلانه و غیر جالب عمل کنید تا از دامن زدن به میل خودشیفت برای درگیری جلوگیری کنید. درخواست پاسخ کوتاه در یک کلمه و انزجار از تماس چشمی را دارد. این احتمالاً او را دیوانه خواهد کرد ، اما ، همانطور که می دانید ، او در موقعیتی قرار خواهد گرفت که بازیگری به راحتی خلق و خوی همه را سرکوب می کند ، این بدان معناست که هیچ کس تسلیم طغیان های بی پروا او نخواهد شد.

در تعاملات کلی شما با او – اگر مطلق باشید دارند برای برقراری ارتباط – فقط او را با مهربانی بکشید ، حتی اگر سعی کند شما را تحریک کند. پاسخ به یک تحریک با بی طرفی می تواند واقعاً ناراحت کننده باشد ، حتی برای متجاوز گیج کننده باشد. چرا آن را بدون آمادگی دور نیاندازید؟ اگر به سراغ شما آمده و به کمک افراد در مدار خانواده نزدیک خود نیاز دارید ، مطمئن هستم که یکی از پسران شما مایل به مداخله است. در ضمن ، زیاد به خود فکر نکنید. به نظر سزاوار نیست.


این همه برای این هفته است ، اما هنوز هم عشق سخت زیادی برای جابجایی وجود دارد. اگر می خواهید معرفی شوید ، لطفاً با شرح معضلات خود با ما تماس بگیرید پست الکترونیک من (لطفا “مشاوره” یا “TOGAR LOVE” را در موضوع قرار دهید) یا، با هشتگ #ToughLove مرا توییت کنید. فقط سوالات جدی: اگر نمی خواهید در ستون نشان داده شود برای من ایمیل یا پیام ارسال نکنید. رد کردن: من نمی توانم به همه آنها پاسخ دهم ، بنابراین لطفاً اطمینان حاصل کنید که a مشکل خاص در یادداشت شما من به خلاصه ها ، مانند کسی که “بدخواه” باشد یا توصیفات مبهم “مشکلات رابطه” را پاسخ دهد ، بدون نمونه های مشخصی که به شما آسیب می رساند ، پاسخ نخواهم داد. تا دفعه بعد مواظب باشید![ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir