[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان با یکی از اقوام خود یک کسب و کار راه اندازی کرد بدون اینکه خانواده خود را از بین ببرد

عکس: giggsy25 (Shutterstock)

مشارکت در تجارت با یکی از اعضای خانواده ممکن است در نگاه اول ایده ای عالی به نظر برسد. از این گذشته ، خون ضخیم تر از آب و همه اینهاست. اما مهم نیست که رابطه خانوادگی شما در حال حاضر چقدر عالی است ، به احتمال زیاد با یک عضو خانواده بیشتر با یک شریک تجاری سنتی مبارزه خواهید کرد – و تاثیرات ناگهانی این مبارزه می تواند فراتر از روابط حرفه ای و شخصی باشد.

اگر هنوز قدم بر می دارید ، اینجا در اینجا نکاتی برای جلوگیری از ضربه خوردن (و خراب کردن رابطه شما) در صورت کار تجاری با خانواده وجود دارد.به

اعتراف کنید که ورود به یک تجارت خانوادگی دشوار است

شما با خواهر و برادر خود بزرگ شده اید یا پسر عموهای خود را به خوبی می شناسید. شما می دانید چه چیزی آنها را تنظیم می کند ، چقدر احتمال دارد که آنها در جنگ کثیف بازی کنند و کدام یک از شما باید کتابها را مدیریت کند و کدام باید به مشتریان خدمت کند. زell ، وتمام زندگی خود را برای برخورد حرفه ای با این شخص آماده کرده اید! از آنچه از قبل درباره یکدیگر می دانید – چه خوب و چه بد – برای مدیریت رابطه خود ، به صورت حرفه ای و شخصی استفاده کنید.

آنجلا ناردلو ، صاحب خانه می گوید: “از آنجا که ما یک خانواده هستیم – و یک خانواده بسیار نزدیک – گاهی اوقات ایده های ما با هم تضاد پیدا می کنند.” میله ها در نیویورک به همراه برادرش هر دوی آنها برای پدرشان کار می کردند ، اما پس از مرگ اخیر او ، عملیات به عهده برادران و خواهران شد. “در بسیاری از موارد ما در مورد موضوعی ساده مانند رنگ گچ که برای نوشتن علامت استفاده می شود ، اگر یک منوی جدید با سیب زمینی سرخ کرده یا پیاز سرو شود یا تعداد کارکنان باید در یک مهمانی شرکت کنند ، کمی بحث می کنیم. به پدرم روش بسیار منحصر به فردی برای انجام کارها داشت. مدرسه کمی قدیمی تر بود. “

ناردلو میزان آگاهی مناسب را در اینجا نشان می دهد ، بنابراین توجه کنید. او پدر و برادرش را به خوبی می شناخت و می دانست که آنها بر سر چه چیزی توافق خواهند کرد و چه چیزی نه. اگر شریک تجاری نزدیک شما دوست یا دوست نداشتن خود را که قبلاً می دانستید ابراز کرد ، تعجب نکنید. اگر در مورد یکدیگر واقع بین نباشید ، در تجارت پیشرفت نخواهید کرد.

مایکل و زک زکری دوقلوهای 28 ساله هستند که نویسنده مشترک هستند برای همجنس بازان دعا کنید (و همراه با تولید خارج از برادوی) و چگونه از جهنمی شاد باشیمبه زک کسی بود که به س questionsالات کار و نوشتن با هم پاسخ داد: “آیا می دانید چگونه می گویند شما بدترین منتقد هستید؟ این مرد بدیهی است که برادر دوقلوی ندارد. “

در اصل ، شما موافقت نمی کنید. آ زیاد. برای این کار آماده شوید و سپس gو عادت کرد

خداحافظی با “خارج از ساعت”

وقتی خانواده شما متشکل از همکاران باشد ، حتی زمان حضور در خانه نیز زمان کار خواهد بود – کار با خانواده به معنی الف است اختلاط مداوم بین زندگی شخصی و حرفه ای شما

“تنها نقطه ضعف بزرگ این است که کار با شما همراه است” گفت ناردلوبه “وقتی می خوابید ، وقتی از خواب بیدار می شوید ، در تعطیلات آنجاست … این ثابت است.”

تمام تلاش خود را بکنید تا فروشگاه در جایی که به آن تعلق دارد (در فروشگاه ، نه روی میز شام) صحبت کند ، اما این را هم بدانید که همه افراد درگیر افراد هستند و هرجا که می رویم احساسات با ما همراه می شوند.

تا می توانید فرد بزرگتری باشید

ناردلو به خاطر می آورد که با خانواده اش در مورد رنگ گچ به عنوان نشانه مشاجره کرده بود ، اما دوقلوهای زکری با یک کلمه به مرز بحث و جدل رسیدند.

زکری می گوید: “فرصتی که می توانید به شریک کاری خود چیزی بگویید حیرت انگیز است.” “ما در وسط نوشتن بودیم و یک ساعت برای کلمه” تنظیم “مبارزه می کردیم ، زیرا فکر می کردم احمقانه به نظر می رسد و او آن را دوست داشت. ما از نظر قلبی کمال گرا هستیم ، بنابراین گاهی اوقات سخت است که زبانمان را گاز بگیریم. “

در هر صورت ، در مقطعی ممکن است لازم باشد زبان خود را گاز بگیرید ، هرچقدر هم که سخت باشد. به یاد داشته باشید که موفقیت کسب و کار شما نه تنها به دلیل توانایی شما در همکاری با یکدیگر ، بلکه به دلیل تعدادی از پویایی های خانوادگی است. خانواده خود را به خاطر یک کلمه یا حلقه پیاز منفجر نکنید! شما تا زمانی که برنامه ای مطمئن برای کسب درآمد نداشته باشید ، در تجارت نخواهید بود ، بنابراین بر قدرت محصول خود تمرکز کنید و برای موفقیت هر کاری را که لازم است انجام دهید – از جمله فردی بزرگتر.

“هیچ چیز دائمی نیست” زکری افزودبه “بسیاری از نبردهایی که ما وارد آن شدیم ، اختلاف بر سر ایده ها بود. حالا ما با احترام صحبت می کنیم. فقط 11 سال طول کشید. ارتباط کلید است! ”

در نهایت ، بدانید که در واقع می تواند عالی باشد

البته ، اختلاف نظرهایی خواهید داشت که مجموعه استاندارد شرکای تجاری نخواهد داشت ، با توجه به ارتباط نزدیک شما با طرف مقابل ، اما این ارتباط باید به همان اندازه تقویت شود که از بین برود.

زکری گفت: “مهم نیست که چقدر می جنگیم – و می جنگیم – محصول نهایی همیشه بهتر از آن است که ما تصور می کردیم ، زیرا می توانیم درباره ایده های خود به همان اندازه احمقانه یا جدی صحبت کنیم.”این مانند داشتن مجموعه ای دیگر از چشم ها است که درست مانند شما فکر می کنند. “

و ناردلو گفت: “من می دانم که بسیاری می گویند کار برای خانواده بزرگترین اشتباه است ، اما من فکر می کنم این بهترین تصمیمی است که من گرفته ام. فکر می کنم این امر باعث شد که من خیلی بیشتر به پدرم و برادرم نزدیک شوم ، مخصوصاً وقتی که صحبت از پدرم بود. مانند اکثر پدران ، او سخت کار می کرد. وقتی برای پدرم کار کردم ، این کار ما را به هم نزدیک کرد و واقعاً درک بهتری از او به عنوان یک شخص به من داد. اکنون که پدرم فوت کرده است ، بسیار سپاسگزارم که با او کار کردم ، زیرا خاطرات و چیزهایی که او به من آموخت ، کارهای دیوانه واری که او انجام می داد ، حتی مشاجرات خنده دار ما ، چیزهایی هستند که من برای همیشه در قلبم دارم.

گاهی اوقات ممکن است به سختی بتوانید با آن کنار بیایید و بخواهید با شخصی کار کنید که رابطه شما کاملاً حرفه ای است ، اما پس از غلبه بر چندین مشکل خانوادگی ، این نیز میتواند خوشحال باشید که موفقیت خود را با کسی که دوستش دارید جشن می گیرید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir