چگونه می توانید هنگام بازگشت به باشگاه از آسیب دیدن جلوگیری کنید


زنی که دستانش را در سالن ورزش بوکس حلقه می کند

عکس: پانوماس جانوتای (شاتر استوک)

بازگشت به سالن ورزشی پس از یک وقفه طولانی احساس عجیبی است. یا ضعیف تر از قبل هستید ، یا به شکل دیگری فرم دارید (ممکن است در حالی که عضویت در سالن بدنسازی شما متوقف شده است ، بلند نشده باشید ، اما زیاد دویده اید) ، اما هنوز وزن های قدیمی خود را به یاد دارید قدم های قدیمی خود ، روال های قدیمی خود را.

به عقب پریدن ، گویی که هرگز ترک نکرده اید ، یک دستورالعمل برای ناامیدی و احتمالاً حتی آسیب دیدگی است. خوشبختانه بدن انسان انعطاف پذیر و سازگار است. این نکات را دنبال کنید و به زودی به روال قبلی خود باز خواهید گشت.

با گذشت زمان رمپ بزنید

اگر کاری تکراری مانند دویدن انجام دهید ، بزرگترین خطر شما در کاری نیست که در یک روز خاص انجام می دهید ، بلکه احتمالاً در کل کارهایی است که انجام می دهید. دونده های مبتدی در سطوح بسیار بالاتر از دونده های باتجربه آسیب می بینند، و بیشتر آسیب های ناشی از دویدن ، آسیب بیش از حد است – نوعی که با گذشت زمان روی شما می خزد.

همانطور که در بحث کردیم راهنمای ما برای جلوگیری از آسیب دیدگی به عنوان یک دونده تازه کاردر واقع لازم نیست زیاد نگران شکل یا انتخاب کفش باشید. مهم این است که بیشتر از دویدن را بجای پرش مستقیم هر روز ، با سرعت آهسته و آهسته حفظ کنید و بار کلی خود را افزایش دهید.

سایر فعالیتهای تکراری نیز می توانند از همین الگو پیروی کنند. اگر تصمیم دارید هر روز صبح 50 دور شنا کنید ، اگر یک هفته پشت سر هم این کار را انجام دادید ، شانه هایتان درد می کند تعجب نکنید. به جای اینکه به سمت هدف معمول خود پیش بروید ، چند بار در هفته با یک تمرین کوتاه تر شروع کنید و تا زمانی که احساس خوبی دارید ، هر هفته کمی افزایش دهید.

سعی نکنید روز اول خود را به حداکثر برسانید

آزمایش قدرت خود سرگرم کننده است ، اما بهتر است روزهای آزمون را در نظر بگیرید به عنوان امتیازی که با آموزش فشرده کسب می کنید.

با برداشتن نادرست وزنه های سنگین می توانید به خود آسیب بزنید ، اما چیزی که سنگین باشد برای ایجاد خطر آسیب کافی نیست. در عوض ، بدن شما با استرسی که به آن وارد می کنید سازگار است ، بنابراین چیزی که بلند می کنید باید همان چیزی باشد که برای بلند کردن آن آموزش دیده اید.

اگر تعداد زیادی اسکات 170 ، 180 ، 190 پوندی را تمرین کرده اید ، پرش خیلی زیاد نیست که از بدن خود بخواهید 200 را انجام دهد. سپس 200 را بارگیری کنید ، ممکن است بدن شما برای آن آماده نباشد.

منبه جای اینکه بلافاصله سعی کنید قدرت خود را آزمایش کنید ، با دادن سطح اولیه عملکرد به بدن خود شروع کنید مدتی برای اجازه سازگاری در این مدت هنوز پیروز خواهید شد ، بنابراین روند را عجله نکنید. چند هفته دیگر دوباره احساس خود خواهید کرد.

انتظار پیشرفت داشته باشید

بنابراین شما باید روز اول خود را در سالن بدنسازی حفظ کنید. وحشتناک. اما اینقدر به این واقعیت وابسته نباشید که فراموش کنید خودتان را به چالش می کشید.

حقیقت این است که ، مبتدیان می توانند تقریباً در هر زمینه از تناسب اندام خیلی سریع دستاوردهای زیادی کسب کنند ، خواه در مورد قدرت صحبت کنیم ، سرعت، تحمل، یا چیز دیگری. و اگر قبلاً تجربه داشته اید و اکنون به مبتدی بازگشته اید ، احتمالاً می توانید سریع تر به همان دستاوردها دست یابید.

مایجاد یک طرح. ممکن است شما دقیقاً ندانید که با چه سرعتی پیشرفت خواهید کرد ، بنابراین سعی کنید به بدن خود گوش دهید –نه فقط برای درک شما محدودیت ها ، اما تا بفهمید شما ممکن است بیش از آنچه انتظار داشتید انجام دهید. سعی کنید هر هفته کمی وزن اضافه کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. مقاومت بیضوی خود را چند مرحله افزایش دهید. اگر سطح مبتدیان احساس خوبی داشت ، در کلاس متوسط ​​ثبت نام کنید. تا زمانی که سعی نکنید ، هرگز نمی دانید چه کاری می توانید انجام دهید.

دنباله ای بسازید

ما قبلاً دریافته ایم که هیچ جایزه ای برای ثبت سوابق شخصی در روز اول حضور در ورزشگاه وجود ندارد ، بنابراین چگونه می توانید به تلاش خود امتیاز دهید؟

دوست دارم اینطور فکر کنم: Yهدف ما در این مرحله است برای ایجاد قوام. سازگاری با تلاش های شما بنیادی است که بر اساس آن سود حاصل می شود. بنابراین به جای اینکه فکر کنید ، “امروز چقدر می توانم بلند کنم؟” یا “چقدر می توانم در آن کلاس بالا بیایم؟” ، از خود بپرسید ، “این چگونه به من کمک می کند تا سازگاری ایجاد کنم؟”

اگر پاسخ خاصی به این سوال دارید – چیزی مانند ، “این هفته من سه بار یک دوره مبتدی را اجرا می کنم ، و هفته دیگر برای دو جلسه مبتدی و یک دوره متوسط” ثبت نام می کنم “- سپس روند کنترل می شود و شما شروع بسیار خوبی دارید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes