چگونه می توانید هنگام بستن برنامه از تنظیمات دوربین iPhone خود در برابر بازنشانی محافظت کنید


دستهایی که یک آیفون را برای گرفتن عکس در دست گرفته اند

عکس: الکساندر مویزنیکس (Shutterstock)

دوربین آیفون شما پر از حالت ها و تنظیمات مختلف است: عکس های زنده ، فیلم های تصادف ، عکس های چشم انداز پانوراما ، لیست همچنان ادامه دارد. بیشتر اوقات هر زمان که عکاسی می کنید از دوربین به همان شیوه و با تنظیماتی که بیشتر دوست دارید استفاده می کنیدبه Uمتأسفانه ، به نظر می رسد هر بار که برنامه Camera را راه اندازی مجدد می کنید ، iPhone شما همه این تنظیمات را بازنشانی می کند. خوشبختانه راه حلی برای این “ویژگی” مزاحم وجود دارد.

اپل توانایی ذخیره تنظیمات دوربین را در منوی مناسب “ذخیره تنظیمات” پنهان می کند. فعال سازی کاری را که احتمالاً می خواهید انجام دهید برای ایجاد دوربین اول – تنظیماتی را که دفعه گذشته استفاده کرده اید ذخیره کنید تا دفعه بعد که دوربین خود را باز می کنید فعال شوندبه اینجا، عکس های زنده را می توانید خاموش کنید تا زمانی که دوباره آنها را بخواهید ، می توانید حالت ویدئو را به جای اینکه دوربین به عکس پیش فرض برگردد ، فعال نگه دارید و می توانید ProRAW را به صورت فریم به فریم فعال نگه دارید.

برای پیدا کردن این تنظیمات ، فقط به تنظیمات> دوربین> ذخیره تنظیماتبه در اینجا مجموعه ای از گزینه ها را مشاهده می کنید که هر کدام دارای سوئیچ مخصوص به خود هستند. فهرست را مرور کرده و دکمه های رادیویی را در کنار گزینه هایی که می خواهید دوربین به خاطر داشته باشد فعال کنید و گزینه هایی را که می خواهید دوربین هر بار تنظیم مجدد شود ، کنار بگذارید.

با این حال ، نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این لیست در هر آیفون یکسان نیست. از آنجا که برخی از آیفون ها ویژگی های دوربین متفاوتی دارند ، ممکن است نتوانید همه آنها را ببینید گزینه های خاص شما دستگاه در واقع ، برخی از تنظیمات فقط برای iOS 15 موجود است که در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است. در اینجا نگاهی به لیست کامل و آنچه آنها انجام می دهند است؛ گزینه های شما ممکن است متفاوت باشد:

  • حالت دوربین: آخرین حالت دوربین استفاده شده (عکس ، فیلم ، عمودی و غیره) را ذخیره می کند.
  • کنترل های خلاق: آخرین فیلتر استفاده شده ، نسبت تصویر ، نور یا عمق را به خاطر می آورد.
  • کنترل نوردهی: آخرین جبران نوردهی مورد استفاده را ذخیره می کند و همیشه نشانگر جبران نوردهی را روی صفحه نگه می دارد.
  • حالت شب: تنظیمات آخرین شب (iOS 15) شما را ذخیره می کند.
  • بزرگنمایی پرتره: لنز زوم را به جای بازگشت به لنز پیش فرض (iOS 15) در حالت عمودی ذخیره می کند.
  • Apple ProRAW: ProRAW را فعال نگه می دارد (iPhone 12 Pro و 12 Pro Max)
  • عکس زنده: تنظیمات عکس زنده شما را ذخیره می کند.

می توانید برگردید و آنها را تغییر دهید هر زمان که بخواهید تنظیمات را انجام دهیدبه اگر متوجه شدید که می خواهید دوربین شما همیشه به حالت عکس باز شود ، یا آن شما می خواهید فیلترها هر بار به حالت پیش فرض بازگردند ، همیشه می توانید تصمیم خود را تغییر دهیدبه


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes