چگونه می توانید هنگام شستن موهای خود جیغ کودک خود را متوقف کنید


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه وادار کنیم فرزندتان هنگام شستن موهایش فریادش را متوقف کند

عکس: استانیسلاو میکولسکی (Shutterstock)

شاید داشتید کودکی که زمان استحمام را از ابتدا تا انتها دوست دارد – wاو خندید در حباب ها و فقط پلک می زند هنگامی که با H2O تزریق می شود. یا شایدخواننده عزیز ، شما فرزندی دارید که او را دوست دارید “وقتی ناخن های پای آنها برداشته می شود شامپو سر آنها را لمس می کند

برای کودکانی که آماده اند از وان بپرند وقتی می گویید زمان شستشو رسیده است ، شما ‘من مجبور می شوم از روشهای خاصی برای حمام کردن بدون زاناکس یا شکسته شدن پرده گوش استفاده کنم. در اینجا چند مورد وجود دارد که می تواند گریه را به حداقل برساند.

کمتر آنها را حمام کنید

در حالی که ممکن است در مورد uber-hygeenic خوب نباشد ، اما معلوم می شود کودکان نباید حمام کنند هر کس روزبه همه چیز در تابستان متفاوت است ، زمانی که ضد آفتاب ، کلر ، و عرق همیشه وجود دارد ، ببه گفته بقیه در طول سال آکادمی اطفال آمریکا، حمام کردن در طول روز کاملاً خوب است. و از آنجایی که شستشوی بیش از حد می تواند موها را از چربی های طبیعی آن خارج کرده و پوست سر را خشک کند ، یک تا دو بار شستشوی مو در هفته کافی است (البته با شامپوی بدون اشک).

از گزینه مناسب استفاده کنید وسایلی برای مشغول نگه داشتن آنها و حواس پرتی آنها

یک آینه دستی در این نزدیکی قرار دهید و اجازه دهید کودک کوچک شما هنگام شامپو زدن با “مدل مو” بازی کند موهای آنها آنها می توانند Iroquois ، “گردابهای پیچ خورده” (اصطلاح فنی) ، یا شاخ –هر چیزی برای ایجاد حس بازی و به روز نگه داشتن سروتونین. شستن و آبکشی موهای عروسکی در حین ساختن موهای عروسکی ، راهی عالی برای حواس پرتی آنها است. چیزی که آنها دوست ندارند در حال حاضر اتفاق می افتدبه

بگذارید آنها شامپوی خود را بسازند

برای برخی از کودکان ، شستشو به اندازه احساس مالیدن شامپو به پوست سر آنها آزاردهنده نیست. سعی کنید شامپو را روی حوله بگذارید و آن را به این صورت بمالید ، یا ببینید آیا فرزند شما می خواهد شامپو را داخل آن ماساژ دهد یا خیر.

بازی “آنچه در سقف است”

در حالی که rمتنفر بودن “L.همچنین بالا … nپایین پایین …بالا!”با لحنی ناامیدکننده اگر می خواهید از آن جدا شوید سرگرم کننده است، من سعی می کنم او می پرسد آنچه فرزند شما در اتاق زیر شیروانی می بیند. مانند تماشای ابرها ، لکه های آبی ، و نواقص کوچک می توانند به طرز جادویی به “خرگوش بنفش” یا “یدک کش” تبدیل شوند.“به بچه ای با تخیل. (همچنین می توانید چند سقف با کاراکترها روی سقف قرار دهید و از کودک کوچک خود بخواهید که به شما بگوید چه کسی را می بیند.)

به آنها یک حوله بدهید تا صورتشان را بشویند

برخی از کودکان وقتی حوله ای خشک برای قرار دادن روی صورت خود دارند ، احساس آرامش بیشتری می کنند. این ، همراه با نگاه کردن به بالا (در صورت دستیابی) ، می تواند نتایج قابل قبولی را به همراه داشته باشد که فریاد نمی زند. اما توجه داشته باشید که حوله گاهی خیس می شود و هدف از خشک شدن صورت را نقض می کند. اما مهم این است که آنها این کار را انجام خواهند داد احساس كنترل كنید، دven اگر آنهاشما اساساً خودتان سوار می شوید

از کلاه دوش یا عینک استفاده کنید

علاوه بر استفاده از سطل دوش با لبه شستشو نرم و شستشو ، همیشه می توانید یک جفت عینک نه چندان تنگ برای جلوگیری از آب وحشتناک در چشم (البته، ناله کردن از یک بند محکم عینک اجرا کن بازگشت به هدف در اینجا.) و اگر فرزند شما خوشحال است شبیه به یک مرکز خرید بازنشسته که به سوی یک بازی بینگو اولیه پرندگان می رود، همیشه یک محافظ دوش وجود دارد.

روی آنها دراز بکشید یا از سر دوش برای شستشو استفاده کنید

در حالی که برخی از کودکان در برابر دراز کشیدن و غوطه ور کردن همه افراد به جز صورت خود برای “چرخاندن” موهای خود در آب حمام کاملاً مقاوم هستند ، این کار برای دیگران مفید است. برای بچه هایی که قفل طولانی تری دارند ، آن را “مو پری دریایی” و رونق بگیرید ، این یک مهمانی زیر آب است. از طرف دیگر ، استفاده از سر دوش دستی متصل به شیر وان حمام می تواند شستشوی موهای شما را به یک تجربه گریه بسیار کمتر تبدیل کند.

همچنین ، به طور جدی s را در نظر بگیریددرس های wim

مقاومت در برابر زمان استحمام اغلب فقط ترس تحت پوشش زیاد است. بسیاری از کودکان از آبی که به صورتشان برخورد می کند وحشت دارند. یکی از بهترین راه های بلند مدت برای غلبه بر این ترس ، افزایش سطح کلی راحتی کودک در آب است. در حالی که مدتی طول می کشد (و زمانی شروع می شود که آنهافقط چند ماه پیش است مسیر وقتی سه یا چهار ساله می شوند) ، وقتی حباب زدن را یاد بگیرند و سرشان را فرو ببرند ، به سختی متوجه می شوند که در سطل آب در وان غرق شده اند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes