چگونه می توانید Bundt Pan DIY خود را بسازید


تصویر مقاله ای با عنوان تابه Bundt نخرید ، خودتان بسازید

عکس: ویکتوریا اسکای (Shutterstock)

اگر شما از افرادی هستید که گهگاه دوست دارید پخت کنید ، تابه Bundt یکی از آن وسایل آشپزخانه است به نظر می رسد مهم – اما بسیار نادر است. 364 روز دیگر سال ، فضا است ، به خصوص اگر آشپزخانه کوچکی دارید. فقط آنقدر پوند شیرینی وجود دارد که می توان آنها را پخت ، و اگرچه الف وفل های برش خورده برای کیک به خوبی، این هنوز برای توجیه تابه با Bundt ، که املاک درجه یک را در کمد شما اشغال کرده است ، کافی نیست.

راه حل – علاوه بر وام گرفتن از یک دوست ، فقط فراموش کردن بازگشت آن ، بنابراین دوستی شما را متشنج می کند – این است که یک تابه موقت Bundt را از مواردی که در حال حاضر دارید جمع کنید. این هک آشپزخانه این هفته در اینستاگرام نمایش داده شد توسط Jocelyn Delk Adams در شیرینی های مادربزرگ.

برای تهیه قالب کیک Bundt خود ، یک قالب کیک گرد بردارید و یک جعبه کوچک خالی در وسط قرار دهید. یک جعبه خالی را با برنج پر کنید تا وزن شود. در اینجا تابه Bundt DIY شما است. پس از برداشتن قالب ، می خواهید داخل آن را با مقدار زیادی اسپری نچسب آغشته کرده ، خمیر کیک را اضافه کرده و بپزید.

تابه های Bundt فقط مخصوص کیک نیستند

اگرچه همه وقتی به تابه های Bundt فکر می کنند به کیک فکر می کنند ، تعداد کمی از آنها وجود دارد کاربردهای تند تابه Bundt – همچنین بسیاری از آنها که کاملاً هوشمند هستند.

به عنوان مثال ، شما می توانید نان را در یک تابه Bundt بپزید برای ساخت یک ساندویچ زیردریایی که به نظر می رسد مثل یک دونات غول پیکر تابه های Bundt نیز برای این موارد ایده آل هستند تفت دادن مقدار زیادی از پوپرهای ژالاپنو، یا برای ساختن لازانیا که در آن هر شاخه دارای برخی از مزایای ترد و خوشمزه است. من حدس می زنم اگر از آن برای همه استفاده کنید که، می توانید برای معامله واقعی غذا بخورید – اما اکنون می دانید که مجبور نیستید.
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes