[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان آتش بازی خود را به روش صحیح پرتاب کنید

عکس: SKatzenberger (شاتر استوک)

– دو بار بعد از آن عصر در 4 جولای ، آتش بازی درخشان دیگر آسمان را روشن نمی کرد. دبلیوبقایای نفرتی که فکر می کنید ممکن است برای سال آینده داشته باشید در فینال بزرگ به پایان رسید. اکنون مجموعه ای از آتش بازی های بزرگتر و ترقه و جرقه کوچک تر ، حیاط ، خیابان یا هرجایی که نمایشگر DIY شماست را روشن می کنند. حالا چی؟

از کسانی نباشید که آتش بازی به راه می اندازند و سپس از صحنه فرار می کنند و اوضاع را به شخص دیگری واگذار می کنند. مسئولیت مواد شیمیایی خود را بر عهده بگیرید و آنها را به سلامت دفع کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

آیا آتش بازی برای محیط زیست مضر است؟

خوب ، بله – و از چند طریق مختلف. طبق مطالعه ای که در سال 2015 در ژورنال منتشر شد محیط جوی، بر اساس میانگین کشوری ، 42 درصد آلودگی هوا برای دوره 24 ساعته با شروع ساعت 20:00 در تاریخ 4 ژوئیه نسبت به یک روز عادی و بدون آتش بازی دارد.

ناگفته نماند که گذاشتن آتش بازی استفاده شده در اطراف نیز برای محیط زیست عالی نیست. الیزابت ویلسون ، متخصص تولید مواد شیمیایی مجاز کالیفرنیا ، توضیح می دهد که بیشتر آتش بازی ها مخلوطی از سوخت ، اکسید کننده (برای تأمین اکسیژن مورد نیاز برای احتراق) و ترکیباتی است که برای تولید رنگ فلز و کلر اهدا می کنند. مقاله ای برای اخبار شیمی و مهندسی. و اگرچه آتش بازی به راه افتاد ، لاشه هواپیما ممکن است هنوز حاوی برخی از مواد شیمیایی اصلی باشد.

چگونه می توان آتش بازی را با خیال راحت دفع کرد

ابتدا بررسی کنید کدام قانون محلی برای دفع آتش بازی اعمال می شود یا اگر دستورالعمل هایی را ارسال کرده اند ، در وب سایت شهر / شهر / شهرستان / ایالت خود جستجو کنید. شما می خواهید آنها را دنبال کنید ، اما در ضمن (یا اگر هیچ دستورالعملی وجود ندارد) ، در اینجا باید بدانید که در این مورد چه کاری باید انجام دهید مربی مربی:

ابتدا اطمینان حاصل کنید که هر نوع آتش بازی استفاده شده یا بلا استفاده در آب خیسانده اید. (این شامل شامل شخصیتی است که شما مطمئن شوید که کار با آن ایمن است.) To این کار را انجام دهید ، آنها را حداقل به مدت 15 دقیقه در یک سطل آب خیس کنید. با خیال راحت آنها را بیشتر بگذارید – برخی توصیه می کنند حداکثر 48 ساعت آنها را روشن بگذارید ، اما اگر داخل و خارج آنها خوب آبیاری شوند ، این کار لازم نیست.

وقتی آتش بازی هایتان به اندازه کافی مرطوب شد ، بریزید آب اضافی از سطل خیساندن توالت. سپس آتش بازی ها را در یک کیسه پلاستیکی مهر و موم کننده قرار دهید تا مرطوب بماند. (اگر کیف های دوتایی حال بهتری دارند ، این کار را انجام دهید.) سپس می توانید کیف را دور بریزید.

دقیقاً کجا این کار را می کنید به قوانین محلی و / یا دستورالعمل های شما بستگی دارد آتش نشانی در بسیاری از موارد ، هنگامی که آتش بازی در آب خیسانده و در کیسه ها بسته می شود ، می توانید با خیال راحت آنها را در سطل آشغال معمولی خود دور بریزید. با این حال ، آنها را در سطل بازیافت قرار ندهید. اگرچه آنها عمدتا کاغذی هستند ، اما آتش بازی موارد قابل بازیافت نیستند ، مربی بازیافت توضیح می دهد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir