چگونه می توان آیفون را با کامپیوتر خوب بازی کرد


گردش کار بین iPhone و Mac کاملاً یکپارچه است (مخصوصاً به لطف ویژگی هایی مانند Handoff) و همین امر را می توان در مورد استفاده از Android و PC نیز گفت. با این حال ، هنگامی که دستگاه Apple را به رایانه مجهز به ویندوز متصل می کنید ، مشکلات پیش می آید. اگرچه تعامل بین این دو یک ازدواج کامل نیست ، اما ابزارها و تنظیماتی وجود دارد که به بازی آیفون و رایانه شما کمک می کند تا با هم خوب بازی کنند.

نحوه پشتیبان گیری از iPhone خود در رایانه Windows 10

برای رایانه Windows 10 ، مطمئن شوید که از iTunes نسخه 10.5.1 یا بالاتر استفاده می کنید. هنگامی که iPhone شما روشن است و iTunes در رایانه شما باز است ، روی نماد iPhone در گوشه سمت چپ بالای پنجره iTunes کلیک کنید. سپس “Summary” را از نوار کناری سمت چپ و “Archive Now” را انتخاب کنید. در این صفحه ، همچنین می توانید روی “Local Backup Encryption” کلیک کنید ، که از شما می خواهد گذرواژه خود را وارد کرده و از فایل هایی که پشتیبان گیری می کنید محافظت کنید. برای مشاهده این بایگانی ها ، روی Edit ، سپس Preferences ، سپس Devices کلیک کنید و iPhone خود را انتخاب کنید.

نحوه وارد کردن عکس از iPhone به رایانه Windows

برای وارد کردن عکس ها از iPhone ، منوی Start را در رایانه خود انتخاب کنید. سپس Photos را باز کرده و روی “import” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و “از دستگاه متصل” را در منوی کشویی انتخاب کنید. با این حال ، این فقط عکس های ذخیره شده محلی را در تلفن شما وارد می کند ، نه iCloud. برای اجرای دومی ، باید برنامه رومیزی iCloud را برای Windows دریافت کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes