[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان

عکس: تعقیب خواهد کرد (شاتر استوک)

با وزارت معارف اخیر پاک شده 500 میلیون دلار بدهی دانشجویی برای دانشجویان سابق در انستیتوی فناوری ITT ، دولت بایدن همچنان مردم بسیاری را وادار می کند سیاست های دوران ترامپ در مورد تخفیف بدهی دانشجویان. اکنون ، وقتی واقعاً به نظر می رسد ، یک احتمال وام گیرنده وجود دارد که توسط خود فریب خورده است مدارس شاهد تسکین خواهند بود، ممکن است بخواهید شکایت کنید – و برای این کار ، خواهید بود با استفاده از برنامه حمایت از وام گیرنده. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

بدهی شما بر اساس تبلیغات غلط قابل بخشش است

با استفاده از tاو فدرال است برنامه حمایت از وام گیرنده برای بازپرداخت، اگر مدرسه شما با تحصیل شما تقلب کرده باشد یا شما را در مورد تحصیلات خود گمراه کرده باشد ، می توانید برای معافیت از وام دانشجویی فدرال درخواست کنید. مانند ITT).

برای دریافت معافیت جزئی یا کامل از وام های دانشجویی خود، شما باید بتوانید ثابت کنید که مدرسه شما قوانین حمایت از مصرف کننده کشور شما را گمراه کرده یا به طریقی دیگر نقض کرده است – و ظرف سه سال مال شما ترک مدرسه اگر بتوانید مدرسه خود را مستند کنید:

  • کار تضمینی 100٪ که هرگز انجام نشده است
  • هزینه های کل برنامه را نادرست معرفی کرده اند
  • اشتباه ساخته شده برنامه ادعا می کند گواهینامه ها
  • اشتباه ساخته شده ادعاهای مربوط به تخصص کارکنان آنها

یشما به دلیل مواد آموزشی بی کیفیت یا کارکنان آموزشی ، اختلافات در مورد خود ، واجد شرایط لغو نخواهید شد کلاسها یا مدرسه بی کیفیت امکانات

برای طرح ادعای جدید با استفاده از برنامه دفاعی وام گیرنده، اینجا را فشار دهید. اگر مطمئن نیستید که شرایط را دارید یا خیر ، دستورالعمل های موجود را ببینید فرم درخواستهمانطور که رهنمودهای مفیدی برای تعیین اینکه آیا شما شرایط بازپرداخت وام را دارید یا خیر.

انتظار می رود تغییرات مطلوبی در برنامه های موجود بدهی دانشجویان ایجاد شود

در حالی که رئیس جمهور بایدن گامهایی را برای رسیدگی به تعداد روزافزون درخواستهای دفاعی از وام گیرندگان باقی مانده از دوره ریاست جمهوری ترامپ برداشت ، بیش از 130،000 مورد باقی مانده است (از جمله انحصاری ادعاهای علیه ITT) با این حال ، وزارت آموزش و پرورش قصد دارد با جلسات دادرسی عمومی از ماه ژوئن ، قوانین برنامه حمایتی وام گیرنده را همراه با سایر معافیت ها ، بررسی و احتمالاً تغییر دهد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که چیست اصلاحات در واقع اجرا خواهد شد، تو می توانی محدودیت های شل در مورد نیازهای کاهش وام دانشجویی –شاید در عرض یک سال به همین دلیل ، اکنون شکایت نمی تواند ضرری داشته باشد. و اگر ادعایی را در گذشته انکار کرده اید ، با ما همراه باشید به برنامه حمایت از وام گیرنده در ضمن ، تا حد امکان زمانچارچوبی که می توانید در آن ادعا کنید گسترش می یابد (گذشته از همه اینها، قبل از تغییرات ایجاد شده توسط دولت ترامپ ، پنجره پیش رو بود شش سال ، در مقایسه با سه سال فعلی) ، یا اینکه ادعاهای قبلاً رد شده برای تجدیدنظر قابل قبول شود ، که به شما امکان می دهد در آخر شرایط بازپرداخت وام را داشته باشید

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir