[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان از امتیاز اعتباری بالا استفاده کرد (و چگونه آن را حفظ کرد)

عکس: من می خندم (Shutterstock)

بالا بردن رتبه اعتباری پایین این می تواند یک فرایند طولانی و دشوار باشد. هنگامی که این عدد را به محدوده رضایت بخشی رساندید ، مستحق آن هستید که در تمام کارهایی که مورد نیاز بوده اند احساس غرور کنید. اما به محض اینکه دیگر نگران نحوه انجام آن نباشید بالا بردن نتیجه این است که نگران این باشید که چگونه پشتیبانی سپس. در اینجا آنچه شما می توانید با این امتیاز بالا انجام دهید – در حالی که مطمئن هستید شیار بالاست

چگونه می توان رتبه اعتباری خود را حفظ کرد

قبل از شروع به فکر هر کاری که می توانید انجام دهید اکنون که اعتبار اعتباری شما سبز است ، باید تمرین کنید عمر مفید سپس آن بالا شما تلاش زیادی را در اینجا انجام داده اید و پرداخت های به موقع که انجام داده اید یا کارت هایی که پرداخت کرده اید همچنان بر نتیجه تأثیر می گذارد – اما باز هم می تواند بازگردد.

برای شروع ، هرگز پرداخت یا خط اعتباری را نادیده نگیرید ، حتی اگر یک خط از نرخ بهره بهتری نسبت به خط دیگر برخوردار باشد. با همه آنها یکسان رفتار کنید ، به موقع آنها را پرداخت کنید و احتیاط خود را از دست ندهید. خطوط قدیمی را نیز باز نگه دارید ، زیرا طول سابقه اعتباری شما حدود 10 of از کل نمره شما است. ممکن است وسوسه شوید که تمام کارت های اعتباری خود را کنار بگذارید تا احتمال استفاده بیش از حد از آنها کاهش یابد ، اما بهتر است آنها را حفظ کرده و هنگام استفاده از آنها خویشتنداری کنید.

داده شده ، داشتن خیلی زیاد خطوط اعتباری باز نیز برای نمره شما خوب نیستند ، بنابراین اگر می توانید برخی از کارت های خود را یکپارچه کنید. از بانک خود کارت انتقال موجودی بخواهید – هنگامی که نمره شما دوباره خوب شد ، گرفتن آن نباید به اندازه زمان نمره شما پایین تر باشد. میبینی؟ اکنون گزینه های جدیدی در اختیار شما قرار گرفته است. این را به عنوان یک علامت خوب در نظر بگیرید که تمام کارهای شما در اینجا ارزش داشته است (و یادآوری این که شما نمی توانید عقب نشینی کنید).

اساسی ترین توصیه این است: بیش از توان خود زندگی نکنید. کارت های اعتباری حاوی پول جادویی نیستند. آنها به سادگی نمایانگر پولی هستند که شما خرج نکرده اید بیشتربه

آنچه باید درباره رتبه اعتباری خود بدانید

حتی اگر نمره شما قبلاً بالا باشد ، می توانید یک یا دو چیز در مورد نحوه عملکرد این معیار مرموز بیاموزید.

“خودتان را آموزش دهید” ، متخصص مالی B. Hernandez از BPH Ventures گفت. “به عنوان مثال ، سه دفتر اعتباری وجود دارد: Equifax ، TransUnion و Experian. اینها سازمان های خصوصی هستند که از داده های عمومی و خصوصی شما برای ایجاد نتیجه ای استفاده می کنند که توانایی بازپرداخت بدهی را ارزیابی می کند. شرکت های اعتباری ، مانند بانک ها و شرکت های کارت اعتباری ، با استفاده از این می دانند که چقدر می توانید وام بگیرید و چقدر سود می توانند از شما بگیرند. نتایج می تواند بین 300 تا 850 متغیر باشد. بسته به وام دهنده ای که وام شما را در نظر می گیرد ، زیر 600 عالی نیست ، در حالی که بیش از 750 عالی است. دامنه اکثر آمریکایی ها بین 600 تا 700 است.

آگاهی از نحوه عملکرد و نوسانات نتیجه اصلی حفظ و استفاده از آن در تمام توان خود است. وقتی گزارش اعتباری خود را دریافت می کنید ، همیشه آن را با دقت بررسی کنید تا خطاهایی در این زمینه وجود داشته باشد من میتوانم اتفاق افتادن. آگاهی دقیق از آنچه گزارش شما می گوید – و افزایش کمی جهنم با خدمات مشتری هنگامی که چیزی اشتباه می گوید – به حفظ آن در محدوده پایدار کمک می کند.

هرناندز گفت: “می توانید با دفترها تماس بگیرید یا نامه بنویسید و از آنها بخواهید اطلاعات نادرست را حذف کنند.” “اختلاف نظرها اهمیت دارد زیرا طلبکاران به دلیل اطلاعات نادرست شما را با رد ، مراحل تأیید اضافی یا نرخ بهره بالاتر مجازات می کنند. اگر آنها نتوانند ثابت کنند که عناصر اشتباه درست هستند ، 30 روز فرصت دارند تا آنها را حذف کنند. این قانون است. “

نحوه پیگیری اعتبار خود

در حالی که به دنبال کلاهبرداری هستید ، ارزش این را دارد که علاوه بر بررسی خودتان ، چه فرصت هایی برای افزایش و حفظ نمره خود داشته باشید. برخی از شرکت های تعمیرات اعتباری معتبرتر از دیگران هستند ، بنابراین تحقیق کنید که دقیقاً چه کسی می تواند در این همه اختلافاتی که در حال برنامه ریزی هستید به شما کمک کند – یا تشخیص دهید که قبل از انجام چه کاری باید به آن اعتراض کنید.

وقتی نتیجه به جایی رسید که باید باشد ، هرناندز گفت: “برای یک سرویس نظارت بر اعتبار ثبت نام کنید. برنامه های اصلی رایگان با شرکت هایی مانند است کارمای اعتباری، که محکم اما محدود است ، زیرا فقط دو میز از سه میز گزارش – Equifax و TransUnion را نشان می دهد. اکثر بانک ها نیز محاسبه رتبه اعتباری خود را دارند ، اما به طور کلی بهتر است گزارشات خود را مستقیماً از خود دفاتر دریافت کنید. من استفاده می کنم شناسایی کنید برای دریافت گزارشات آنها سه گزارش را در کنار هم نشان می دهند ، بنابراین تشخیص نادرستی ها آسان است. آنها همچنین به شما می گویند که وام شما چه زمانی برداشت شد ، بنابراین این یک نگهبان خوب برای سرقت احتمالی هویت است. این گزینه حدود 21 دلار در ماه هزینه دارد ، اما ارزش طلا را دارد زیرا همه چیز را در گزارش شما به شما نشان می دهد ، درست همانطور که به صورت ماهانه نشان داده شده است.

واضح است که آیا شما برای قطعات کارت اعتباری خود هزینه می پردازید یا خدمات نظارتی خریداری می کنید ، باید برای پول درآوردن هزینه کنید. اما یکبار انجام می دهید …….

چگونه از اعتبار خوب استفاده کنیم

وقتی رتبه اعتباری خود را بالا بردید منظور شما چیست؟ آیا می خواهید یک ماشین ، خانه جدید داشته باشید یا فقط برای جلوگیری از تماس های تلفنی که به شما یادآوری می کند پرداخت کنید؟ هر چه بود ، اکنون می توانید با اطمینان – اما با دقت – در جهت رویاهایتان حرکت کنید.

هرناندز می گوید: “زمان استفاده از اعتبار خوب فرا رسیده است.” “روش های انجام این کار شامل تأمین مجدد کارت های اعتباری با نرخ بهره بالا یا مانده وام است. یک قانون کلی خوب این است که از شر بدهی یا بدهی سمی که بیش از 10 است خلاص شوید. راه دیگر برای این کار استفاده از وام مسکن برای خرید خانه است که معمولاً ارزش آن را در طول زمان ارزش می بخشد. به طور کلی ، از اعتبار خوب خود استفاده کنید تا منابع مالی خود را تا حد ممکن ارزان کنید. “

همه چیزهایی را که در این سفر برای ایجاد اعتبار یاد گرفته اید به خاطر بسپارید و از برخی از این مزایا استفاده کنید – البته مسئولانه.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir