چگونه می توان از ایجاد تاول در هنگام دویدن جلوگیری کرد


اگر با دویدن تاول هایی روی پاشنه هایتان ایجاد می شود ، یا اگر پاشنه شما هنگام سنگلاخی شدن دنباله به کفش شما می خورد ، یک راه حل آسان وجود دارد. آیا این سوراخ کفش بسیار عجیب در مچ پا کفش های ورزشی خود را می دانید؟ می توانید از آن برای بستن قفل توری استفاده کنید.

قفل توری یا قفل پاشنه ، اصطکاک اضافی بین رباط های مچ پا ایجاد می کند ، بنابراین می توانید ناحیه مچ پا و پاشنه را محکم نگه دارید بدون اینکه کل کفش را محکم کنید. این ویدیو از هری اجرا می شود در YouTube نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد:

بلافاصله باید متوجه یک پیشرفت بزرگ در لغزش و ثبات پاشنه شوید ، اما اگر این کافی نیست ، سعی کنید زبان کفش خود را به جلو بکشید تا کل سیستم قفل توری از پشت زبان. این گزینه اضافی مناسب ، لیز خوردن روی زبان را از بین می برد و به شما امکان می دهد یقه کفش را محکم در اطراف پا فشار دهید. اگر پاها و مچ پا به خصوص باریک دارید – یا فقط کفش هایی با زبان لغزنده می پوشید – این می تواند یک نجات دهنده باشد.

قفل توری در کفشهایی که سوراخ اضافی ندارند نیز کار می کند. به جای آن از سوراخ ساده بالا استفاده کنید. چکمه های کوهنوردی ، کفش های کوهنوردی یا جفت بندهای دیگری را که می توانند از تقویت کننده تراکم استفاده کنند ، امتحان کنید. اگر با لیز خوردن کفش خیلی محکم در انگشتان پا و وسط پا ، برای لغزش پاشنه بیش از حد جبران کرده اید ، یا اندازه کفش های خود را خیلی تنگ کنید تا از ناخن های سیاه پا جلوگیری کنید و اکنون آنها را کمی ناحیه پاشنه بزرگ می دانید ، نترسید که کمی چیز را شل کنید – قفل توری هنوز پاشنه شما را در جای خود نگه می دارد و انگشتان پا بسیار راحت تر می شوند.

این مقاله در اصل در تاریخ 13 فوریه 2015 منتشر شده است. این مقاله در 10 ژوئن 2021 با یک عکس جدید ، یک پیوند ویدیویی فعال در YouTube ، توصیف روش اتصال فوق العاده محکم و پیوندهای به روز شده در داستان های مرتبط به روز شد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes