چگونه می توان از ردیابی تبلیغات در Android خود جلوگیری کرد


گوگل اواخر امسال راه اندازی می شود در صورت انصراف کاربران از تبلیغات شخصی شده ، تبلیغات و توسعه دهندگان را از دسترسی به شناسه آگهی دستگاه منع می کنند و این تغییرات جنجالی را منعکس می کند (به هر حال تبلیغ کنندگان متناقض است) اپل در iOS 14.5 معرفی شد. هر چند منتظر می مانید اکنون می توانید از تبلیغات شخصی شده انصراف دهید در همه دستگاه های Android از برگشت پیشگیرانه ردیابی تبلیغات غیرفعال است.

تبلیغ کنندگان از شناسه تبلیغاتی منحصر به فرد شما برای ایجاد تبلیغات شخصی شده بر اساس سابقه مرور وب ، استفاده از برنامه و فعالیت های دیگر شما استفاده می کنند – به همین دلیل به نظر می رسد در هر برنامه ای که استفاده می کنید تبلیغات کاملاً دقیق دریافت می کنید. شرکت ها همچنین از این شناسه ها برای جمع آوری اطلاعات در مورد چگونگی استفاده مردم از نرم افزار و خدمات خود – و رقبای خود استفاده می کنند.

با این حال ، طبق به روزرسانی اخیر پشتیبانی Google، “وقتی کاربر با استفاده از شناسه تبلیغ در تنظیمات Android اشتراک خود را لغو کند ، شناسه تبلیغ حذف خواهد شد. همه تلاش ها برای دستیابی به شناسه به جای شناسه ، یک رشته صفر دریافت می کنند. “خط مشی جدید برای دستگاه های Android 12 از اواخر سال 2021 اجرا می شود و برای تأثیر برنامه هایی که در اوایل سال 2022 از دستگاه های Google پشتیبانی می کنند ، اعمال می شود.”

در اوایل سال 2021 ، اپل معرفی کرد تغییر مشابه iOS 14.5 که به برنامه ها نیاز دارد تا هنگام نصب مجوزهای ردیابی را درخواست کنند و به کاربران اجازه می دهد تا در تنظیمات iOS از ردیابی خودداری کنند. عبارت موجود در Google Support Update نشان می دهد که Android 12 برای درخواست چنین مجوزهایی به برنامه هایی نیاز دارد. این به روزرسانی همچنین می گوید گوگل قصد دارد پس از ورود تغییر حریم خصوصی ، از طریق اعلان های سیستم به کاربران هشدار دهد – اما چرا صبر کنیم؟

چگونه در حال حاضر از تبلیغات آندروید سفارشی انصراف دهیم

خاموش کردن تبلیغات شخصی شده در تلفن هوشمند Android آسان است: کافیست تنظیمات “انصراف از شخصی سازی تبلیغات” را روشن کنید. با این حال ، این تنظیمات بسته به سازنده دستگاه شما و نسخه سیستم عامل Android در مکان های مختلفی قرار دارد ، بنابراین اگر هنوز نمی دانید کجاست ، یافتن آن دشوار است. در اینجا به کجا نگاه کنیم:

تصویر برای مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: برندان هسن

  • برای اکثر تلفن ها گزینه موجود است برنامه تنظیمات زیر Google> خدمات> تبلیغات.
  • دستگاه های دیگر ممکن است آن را در زیر داشته باشند تنظیمات> حریم خصوصی> پیشرفته> تبلیغات.
  • اگر برنامه تنظیمات Google روی تلفن شما نصب شده باشد ، می توانید این گزینه را در برنامه زیر پیدا کنید خدمات> تبلیغات.
  • اگر هیچکدام کار نمی کنند ، نگاه کنید “انصراف از شخصی سازی تبلیغات” با نوار جستجو در برنامه تنظیمات دستگاه Android خود و باید ظاهر شود.

پس از پیدا کردن “انصراف از شخصی سازی تبلیغات” ، لغزنده را لمس کنید تا روشن شود (مطمئن شوید آبی است). تا زمانی که شناسه تبلیغ دهنده شما نباشد پنهان در حالی که آندروید 12 و به روزرسانی Play Store در اواخر امسال راه اندازی شد ، هنوز هم لازم است که برای جلوگیری از پیگیری در اسرع وقت تنظیمات را فعال کنید –و شما را از دیدن تبلیغات سفارشی در برنامه هایتان باز می دارد.

[Tech2]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes