چگونه می توان از شر مگس میوه در آشپزخانه خود خلاص شد


به طور رسمی تابستان است (خوب ، غیررسمی) و با گرمای هوا و مهمانی های مسدود شده در آخر هفته ، برخی از آفات ناخواسته آشپزخانه می آیند. بله ، با گرمتر و مرطوب شدن آشپزخانه شما ، ناگهان مگس های میوه ای کوچکی ظاهر می شوند.

مبارزه با مگس های میوه ای از خود میوه ها آغاز می شود. مگس های میوه ای با ورود تکه های میوه ای که رشوه می دهید وارد خانه شما می شوندوارد فروشگاه شوید ، بنابراین وقتی برای اولین بار مگس ها را مشاهده کردید ، میوه های رسیده دیگری را که روی پیشخوان نشسته اید دور بریزید و بلافاصله سطل آشغال را خارج کنید. تمام محصولات جدید را تا زمان از بین رفتن عفونت در یخچال نگهداری کنید. سپس تمام ظروف یا سطوح را تمیز کنید ، مراقب باشید که کف سطل آشغال و آبریز سینک آشپزخانه فراموش نشود.

اگر مگس ها ادامه پیدا کنند ، می توانید با ریختن سرکه سیب در یک کاسه امن مایکروویو ، یک تله ایجاد کنید. به مدت 30 ثانیه چند قطره صابون و مایکروویو اضافه کنید. یکی دو روز روی پیشخوان گیر افتاده بنشینید. رایحه های گرم سرکه مگس ها را به خود جلب می کند و صابون ظرف باعث کشش سطح می شود ، به طوری که به محض تماس مگس با مایع ، مستقیم سقوط می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes