چگونه می توان از مالیات هتل پاره پاره شد


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان چگونه دیگر متضرر نمی شویم با پرداخت مالیات هتل

عکس: Space_Cat (شاتر استوک)

هتل ها در حال حاضر گران هستند ، بنابراین آخرین چیزی که شما نیاز دارید اضافه کردن هزینه های ناخوشایند است بر خلاف انتظار هزینه های بودجه سفر شما З.مالیات هتل همیشه چیزی نیست که شما بتوانید از آن اجتناب کنید – به ویژه در مقصد محبوب تفریحی – بلکه شما هم نباید از آنها تعجب کنید با توجه به این نکته ، در اینجا نگاهی به برخی از هزینه هایی که می توانید رد کنید –اگر یک خریدار کوشا هستید.

چگونه از مالیات هتل و سایر مکمل ها اجتناب کنیم

روش های مختلفی برای جلوگیری از مالیات هتل وجود دارد. یکی با پیوستن به برنامه های وفاداری هتل های زنجیره ای ، که معمولاً از هزینه های اضافی – Wi-Fi ، تأخیر پرداخت ، پارکینگ ، هزینه های رفت و آمد – چشم پوشی می کنند. معمولاً برای مشتریان خارج از خیابان هزینه دریافت می شود. کارت های جایزه با مارک هتل همچنین از هزینه ها چشم پوشی می کنند و بازپرداخت یا امتیازاتی را می توانند برای اتاق ها یا پروازهای رایگان هتل خریداری کنند.

علاوه بر این ، دانش یک نیرو است: مناگر می دانید به دنبال چه چیزی بگردید ، می توانید از هتل های زنجیره ای که بیش از هزینه هستند ، اجتناب کنید –قبل از رزرو اتاق هتل (Nerdwallet مطالعه خوبی در مورد هزینه های هتل های زنجیره ای دارد) متأسفانه ، این نیاز به تحقیقات بیشتر دارد ، همانطور که بسیاری از سایتهای رزرو فقط لیست می کنند قیمت اتاق در نتایج جستجوی آنها ، با هزینه اضافی که فقط در پایان مراحل رزرو اضافه می شود. به همین دلیل است که می خواهید برای جمع آوری هزینه های اضافی بالاتر از نرخ اتاق اعلام شده ، به جمع فرعی خود نگاه کنید. اگر سایت رزرو نامشخص است ، همیشه می توانید مستقیماً در هتل رزرو کنید و تقسیم هزینه های آنها را درخواست کنید (اگر سایت دیگر آنها را لیست نمی کند).

مالیات هتل نباید تعجب آور باشد

در حالی که واقعاً نمی توانید از آن اجتناب کنید همه چيز اگر تصمیم به اقامت در هتل ذکر شده دارید ، مالیات هتل را پرداخت می کنید، شما هستید او حق دارد بداند که در آخر چه چیزی پرداخت خواهید کرد – بدون تعجب. بهترین راه برای انجام این کار ، تجسم سفر خود از ابتدا تا انتها و در نظر گرفتن آنچه می تواند باعث ایجاد تاکسی شود ، بر اساس لیست زیر است. هنگامی که این کار را انجام دادید ، می توانید به دنبال هتلی بگردید که هزینه پرداخت درمورد چیزهایی را که واقعاً نیازی به آن ندارید به حداقل برساند.

هزینه های استراحتگاه

تصور می شود که به راحتی یکی از بزرگترین پول گیرها در تجارت هتل ، استفاده از امکانات رفاهی است ، اگرچه هتل های معمولی با امکانات رفاهی کمی نیز از آن دریافت می کنند. هزینه استراحتگاه حدود 30 دلار در روز یا بیشتر هزینه دارد که می تواند 10-20٪ به صورتحساب هتل شما اضافه کند.

مالیات استراحت ج اجتناب از مکانهایی مانند لاس وگاس یا میامی دشوار است ، اما حداقل می توانید خرید کنید و هزینه ها را به حداقل برسانید ، زیرا هزینه اقامت در هتل متفاوت است. سایت هزینه های استراحتگاه را بررسی کنید مکان خوبی برای شروع است در غیر این صورت ، اگر هزینه اقامت غیرمنتظره برای شما باقی مانده است ، با ادب از مدیر هتل بپرسید که این هزینه برای چیست اگر از هیچ یک از خدمات تحت پوشش هزینه استراحتگاه استفاده نکرده باشید ، ممکن است آنها آن را از حساب شما کسر کنند.

هزینه چک زود هنگام

اگر پرواز ارزان چشم قرمز دارید ، می خواهید تأیید کنید که آیا هتل برای چک کردن از قبل هزینه اضافی از شما دریافت می کند یا خیر ، زیرا ممکن است گاهی هزینه داشته باشد حداکثر 50 درصد قیمت هر شب در اتاقکه می تواند پس انداز پرواز شما را لغو کند.

هزینه شخص اضافی

هتل ها به ازای هر بزرگسال اضافی برای هر شب 20 تا 50 دلار هزینه دریافت می کنند ، بنابراین شما می خواهید هنگام مسافرت این نکته را به خاطر بسپارید.دیرهنگام با اسکورت. احتمالاً ارزش پرداخت اضافی را دارد ، اما هنوز هم خوب است که زودتر از آن بدانید.

هزینه وای فای

هتل ها (به ویژه مارک های لوکس) در هنگام شارژ فای می توانند کاملاً شرم آور باشند ، هزینه هایی که می تواند شبی 10 تا 20 دلار هزینه داشته باشد –اگرچه فای رایگان رایج است و بیشتر به عنوان یک حسن نیت ارائه می دهد تا یک سرویس درجه یک توسط اکثر کاربران. به همین دلیل ، من شخصاً در هتل هایی که هزینه wifi دریافت می کنند اقامت ندارم.

مینی بار وحشتناک

تیمیان وعده های موجود در مینی بار اتاق شما اغلب بسیار ناخوشایند گران هستند (16 دلار برای بسته های M & Ms!) که باید کاملاً از آنها اجتناب شود. اگر کمک لازم داشتی اجتناب بر همه چيزمجرای ادرار از قیمت مناسب صبحانه نیمه شب، می توانید هتل هایی را جستجو کنید که انجام ندهید شامل یک مینی بار اضافی است.

همچنین ، تصور نکنید که آب بطری شده در اتاق شما رایگان است – برای هر بطری باز شده اغلب یک قیمت سنگین از شما دریافت می شود.

هزینه پارکینگ

اگر رانندگی می کنید ، انتظار هتل داشته باشید در شهرهای بزرگ برای پارک کردن از 25 تا 35 دلار در روز –به علاوه مشاوره اگر فقط پارکینگ است. یک ترفند این است که به دنبال پارکینگ رایگان یا ارزان در نزدیکی هتل باشید.

هزینه تناسب اندام

این می تواند به اندازه هزینه wifi برای درآمدزایی بد باشد ، البته کمتر معمول است. باز هم ، مگر اینکه هتل در غیر این صورت ایده آل باشد و در طول اقامت خود شاهد استفاده از سالن بدنسازی باشید ، می خواهید از هتل هایی که این هزینه را دریافت می کنند خودداری کنید.

نکات خانگی

هتل ها بعضی اوقات برای نظافت اتاق ها نکته ای اجباری می گیرند – معمولاً حدود 10٪ – اما این نادر است و بنابراین می تواند کمی تعجب آور باشد که می تواند باعث شود شما را به نوک دو برابر.

هزینه ایمن

اگر هرگز از گاوصندوق هتل استفاده نمی کنید ، احتمالاً نمی خواهید هزینه آن را پرداخت کنید. هزینه های ایمنی معمولاً چند دلار است ، اما دقیقاً آنچه این هزینه (نگهداری ایمن؟) پرداخت می کند مشخص نیست.

هزینه های دیگر

شما فکر می کنید ما به جز هتل همه موارد را پوشش داده ایم نیز میتواند شامل هزینه برای صندلی و چتر ساحلی؛ سرعت اینترنت چند سطح ؛ هزینه های استفاده از تلفن (از جمله محلی) ؛ هزینه حیوانات خانگی و هزینه های اضافی برای یک تخت بیرون کشیده شده. چاپ خوب را بخوانید و متناسب با آن رزرو کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes