چگونه می توان از “میکس” جدید Spotify برای ترکیب لیست پخش خود با دوستان خود استفاده کرد


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده از Spotify 'Blend' برای ترکیب لیست پخش خود با دوستان '

راه های زیادی برای به اشتراک گذاشتن موسیقی با دوستان خود از طریق Spotify وجود دارد ، اما شرکت چنین است معرفی عملکرد جدید “Blend” که به کاربران امکان می دهد به طور خودکار یک لیست پخش مشترک ایجاد کنند که روزانه بر اساس سلیقه موسیقی هر دو شنونده به روز می شود. این مخلوط ها برای همه کاربران رایگان و ممتاز در دسترس است و می توانید هر کاربر دیگری را برای ایجاد یک ترکیب با هم دعوت کنید. Spotify خود فرایند سرپرستی را مدیریت می کند و لیست پخش را با آهنگ هایی پر می کند که فکر می کند هر دو شنونده از آن لذت خواهند برد.

با این حال ، Blend فقط روی موارد مورد علاقه متمرکز نمی شود. همه آهنگ هایی که شخص ترجیح داده ، به کتابخانه خود اضافه کرده یا در گذشته گوش داده است می تواند در لیست پخش قرار گیرد.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده از Spotify 'Blend' برای ترکیب لیست پخش خود با دوستان '

اسکرین شات: برندن هسن

وقتی یک ترکیب جدید را راه اندازی می کنید ، نمره مطابقت طعم خود را خواهید دید تا ببینید ترجیحات شما با ترجیحات دوست شما مطابقت دارد ، اما حتی افرادی که دارای سلیقه مشابه هستند ممکن است به لیست پخش ترکیبی غیر منتظره – یا کاملاً عجیب – برسند.

برای آزمایش ویژگی ، Blend را با شریکم ساختم. با توجه به Spotify ، ما 73 درصد امتیاز طعم و مزه داریم ، که این امر به این دلیل انجام می شود که ما متال های سخت هستیم (ما به معنای واقعی کلمه در یک گودال مسجد ملاقات کردیم).

با این وجود ، این جبران خفیف 27 درصدی باعث ترکیب کاملاً متنوعی می شود که در آن گروه های دون متال و پانک هاردکور مورد علاقه ما با Megan Thee Stallion ، Run the Jewels و موسیقی متن بازی های ویدئویی مورد توجه قرار می گیرند.

البته ، اگر با ترکیبی مواجه شدید که بیش از حد با آن مواجه می شوید ، هر دو کاربر می توانند ترجیح دهند یا آهنگها را از ترکیب خود مخفی کنند بدون اینکه بر لیست پخش کاربر دیگر تأثیر بگذارد. اما احتمالاً لیست های پخش عجیب بخشی از جذابیت حالت میکس است: ببینید چگونه سلیقه موسیقی شما با دوستان و خانواده شما مطابقت دارد و موسیقی جدیدی را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

چگونه می توان با کسی در Spotify ترکیب کرد

  1. Spotify را باز کرده و انتخاب کنید “جستجو کردن” بخش.
  2. به پایین بروید و ضربه بزنید “ساخته شده برای تو.”
  3. انتخاب کنید “مخلوطی ایجاد کنید. “
  4. دوستی را انتخاب کنید که با او ترکیبی ایجاد کنید. اگر هنوز هیچ دوست Spotify ندارید ، روی ضربه بزنید دعوت برای به اشتراک گذاشتن پیوند Blend با مخاطب تلفن از طریق پیام ، ایمیل یا برنامه رسانه های اجتماعی خود.
  5. دوست شما باید دعوت ایجاد مخلوط را بپذیرد. پس از آماده شدن مخلوط ، یک هشدار در برنامه و یک اعلان فشار دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید ضربه بزنید “این داستان را به اشتراک بگذارید” برای به اشتراک گذاشتن لیست پخش در سایر برنامه های رسانه های اجتماعی.
  6. ترکیبات شما از برگه کتابخانه در دسترس است.

[TechCrunch]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes