[ad_1]

دارنده نشان کنفرانس ، خالی ، میز

عکس: FabrikaSimf (شاتر استوک)

اگر مدتی پیش مجموعه ای از نشان کنفرانس دارید ، وقت آن است که آنها را حفاری کنید. به عنوان یک بازی ویدیویی که در آن آیتمی از سطح اول ناگهان در سیاه چال آخر مفید واقع می شود، معلوم می شود که کارتی که معمولاً با واکسن COVID دریافت می کنید اندازه مناسبی برای قرار دادن است استاندارد دارنده نشان.

پیش از این ، ما پیشنهاد کردیم کارت واکسیناسیون خود را ورقه ورقه کنید (Staples و Office Depot هر دو را انجام می دهند آن را به صورت رایگان انجام دهید) ، اما این هیچ کمکی به شما نمی کندبین دوز اول و دوم. برخی از افراد در صورت نیاز به افزودن دوز تقویت کننده بعداً تمایلی به ورقه ورقه کردن کارت خود ندارند. اما اگر از نگهدارنده نشان استفاده می کنید ، در صورت لزوم می توانید آن را داخل و خارج کنید.

چرا یک دارنده نشان؟ کارتهای واکسن 4 اینچ عرض و 3 اینچ ارتفاع دارند و همین اتفاقاً یکی از اندازه های استاندارد برای نشان های کنفرانس است. اگر یکی ندارید ،می توانید بسته ای از نگهدارنده های شفاف در این اندازه ، با بند یا بدون بند را در فروشگاه های لوازم اداری یا آنلاین تهیه کنید. در حقیقت ، اگر به دنبال یک “محافظ کارت واکسن” در یک فروشگاه آنلاین مانند آمازون باشید ، تعداد زیادی نگهدارنده نشان تغییر یافته پیدا خواهید کرد.

لیست محصولات محافظ کارت واکسن

عکس صفحه: بت اسکوئی، آمازون

قبل از خرید ، کارت خود را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید: 4 “x3” یک اندازه معمولی است ، اما هیچ چیز مانع چاپ کارت های کلینیک در هر اندازه ای که برای آنها مناسب باشد. دارندگان نشان کنفرانس اندازه آنها نیز متفاوت است ، بنابراین این یک تطابق جهانی نیست. .رایج ترین.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir