[ad_1]

خودروهایی برای فروش

عکس: لومن دیجیتال (Shutterstock)

اتومبیل های جدید در لحظه ای که آنها را از قطعه خارج می کنید نسبت به قیمت خریدشان ارزش خود را از دست می دهند. در حالی که مقدار دقیق بر حسب سال متفاوت است ، انجام دهید ، و مدل،، رتبه بندی کتاب های آبی Kelley وسایل نقلیه اراده در سال اول 20 درصد یا بیشتر از ارزش خود را از دست می دهند ، و حدود 60 درصد در پنج سال اول.

هیچ راهی برای جلوگیری کامل از استهلاک وجود ندارد. درواقع منt تا زمانی که وسیله نقلیه اساساً بی فایده باشد ادامه می یابد ، اگرچه سرعت پس از رانندگی 100000 مایل کاهش می یابد. با این حال ، اگر قصد فروش مجدد خودرو خود را در عرض چند سال دارید یا فقط می خواهید ارزش خود را به حداکثر برسانید ، چند کار را می توانید انجام دهید تا استهلاک را به حداقل برسانید.

به عنوان خریدار: هنگام فروش خودرویی با ارزش بالا انتخاب کنید

برخی از خودروها ارزش خود را بهتر از دیگران حفظ می کنند. تویوتاs ، به عنوان مثال ، تمایل به استهلاک بسیار کمتر دارند سریع از مارک های دیگر (ناگفته نماند ، ما تاکومی 60 هزار مایل دست دوم را تقریباً به قیمت یک کامیون جدید فروخته ایم.)اگر قصد دارید خودروی خود را مدت ها قبل از رانندگی به زمین بفروشید ، می توانید مارک و مدل آن را انتخاب کنید به خاطر آن معروف است ارزش فروش مجدد بالابه

گزینه دیگر: خرید دست دوم. باز هم ، برخی از وسایل نقلیه ارزش خود را حفظ می کنند ، بنابراین ممکن است بسته به آنچه به دنبال آن هستید ، پیشاپیش پس انداز زیادی نکنید. اما اگر خودرویی بخرید که پنج سال سن دارد یا مایل های زیادی دارد ، بسیاری از استهلاک قبلاً رخ داده است. فقط مطمئن شوید که وسیله نقلیه به خوبی مراقبت شده است (نکته بعدی را ببینید).

به عنوان مالک: از خودرو خود مراقبت کنید و آن را شخصی نکنید خیلی زیاد

این کاملا آشکار است. از اتومبیل خود مراقبت کنید و به احتمال زیاد وقتی این کار را می کنید هزینه زیادی خواهد داشت بفروشش. این شامل عملکرد است تعمیر و نگهداری منظم و کلیه تنظیمات لازم ، و همچنین تمیز نگه داشتن آن. آنچه را که از این فرآیند آموخته اید یادداشت کنید بنابراین می توانید ثابت کنید که یک مالک مسئول هستید. بالاخره رانندگی مایل کمتر از میانگین در سال است می تواند به خودرو شما کمک کند ارزش خود را در مقایسه با خودروهای مشابه در همان مدل سال حفظ کند.

و اگرچه می توانید از یک سفر فریب خورده قدردانی کنید، سفارشی کردن ماشین شما می تواند فروش را با مشکل مواجه کند. این شامل رنگ آمیزی پنجره ها ، افزودن است نامه ها، و هرگونه ارتقاء روشن دیگر در بازار پس از فروش.

به عنوان فروشنده: خودتان آن را بفروشید

تجارت یا فروش خودرو به نمایندگی سود شما را کاهش می دهد. اگر می توانید آن را اداره کنید بر فروش به صورت خصوصی، شاید بتوانید به حقیقت نزدیک شوید ارزش بازار وقتی خودروی خود را می فروشید پول بیشتری دریافت می کنید، کمتر استهلاک برای شما هزینه داردبه

پاداش: استهلاک مالیات خود را کسر کنید

اگر از اتومبیل خود برای کارهای تجاری یا عجله های جانبی استفاده می کنید ، می توانید موفق شوید شما کسر می کنید استهلاک اظهارنامه مالیاتی شمابه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir