[ad_1]

ای کاش سفر اسکیت سواری من مانند متن های آغازین شروع شده بود Lupe Fiasco “اعتصاب ، فشار ، اما وقتی اولین اسکیت بوردم را گرفتم 6 سالم نبود. جهنم ، من 16 یا 26 ساله هم نبودم. من در واقع بودم ، سی ساله بودم که اسکیت بورد را شروع کردم … حدود یک ماه پیش خب چطور پیش رفت؟

ماجراجویی خود را در مورد Lifehacker Fitness Challenge ، با شروع گفتم در مورد سوار شدن در سن خودم چه احساسی داشتم و پایان می یابد با بعد از آن چگونه پیشرفت کردم 30 روزبه اما منتصور پیشرفت کسی از طریق متن دشوار است، به ویژه هنگام برخورد با انتزاعاتی مانند “راحتی برد” ، بنابراین ما یک ویدیو برای کمک تهیه کردیم. حالا می توانید دیدن الاغم را می شکنم … اما شاید احساس کنم که می توانم یاد بگیرم کروز ، روغن و درز ظرف یک ماه.

افتادم؟ بله ، یک تن. آن صدمه دیده بود؟ کاملا. اما – و می دانم چقدر بعید به نظر می رسد – پس از چند بار زمین خوردن ، به آن عادت کردم. او یاد گرفته بود که چگونه کمی “بهتر” زمین بخورد تا کمتر درد بگیرد ، و حتی با یک سقوط کوتاهتر ، قبل از اینکه بفهمم تمام شده بود. بعد از اینکه چند بار زمین خوردم ، انتظار از افتادن فرسوده می شود ، و من می توانم بیشتر روی تلاش برای انجام این کار تمرکز کنم چالش های ساده ای از این قبیل من می خواستم در ویدئوی بالا به این نتیجه برسم: فقط به سطح شیب دار رفته و دور خود را بچرخانید.

بررسی ویدئو برای شنیدن صحبت من برای اهدافم و درسهایی که آموخته ام و اینکه ببینم در یک ماه چقدر “خوب” شده ام (یا اینکه چندین بار روی ران خود می افتم). می خواهید ببینید من یک ترفند را یاد می گیرم؟ در اینجا یک نصب سریع در توییتر تلاش من برای کشف چگونگی برای اجتناب از آن و اگر می خواهید اسکیت بورد را خودتان شروع کنید ، کاری را که من انجام دادم انجام دهید: Bیک تخته بسازید ، با دوستان اسکیت بازی کنید و به آن برسید. شما هرگز احساس “آمادگی” نخواهید کرد ، اما این نباید مانع شروع شما شود.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir