چگونه می توان اعتبار مالیاتی کودک خود را ماهانه مطالبه کرد


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: تصاویر تجاری میمون (شاتر استوک)

سازمان امور مالیاتی رسماً آن را اعلام کرده است: پیش پرداخت برای مالیات وام کودک بهبود یافته – جمعاً 3600 دلار برای هر کودک – در تاریخ پانزدهم هر ماه تا پایان سال برای خانواده ها ارسال می شود. تقریباً همه خانواده ها حداقل شرایط لازم را دارند مقداری پول نقد ، اگر نه مبلغ کامل ، اگرچه برای مطالبه آن باید اظهارنامه مالیاتی 2020 یا 2019 را ارائه دهید. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

اعتبار مالیات برای کودکان چقدر است؟

اعتبار مالیاتی کودکان تخفیف مالیاتی برای مودیان دارای فرزند وابسته است. به عنوان بخشی از قانون نجات ایالات متحده ، حداکثر پرداخت اعتبار مالیات کودک از 2،000 دلار به 3600 دلار افزایش یافته است که نیمی از آن ماهانه به عنوان پیش پرداخت نقدی برای شش ماه آخر 2021 ، آغاز 15 ژوئیه (قصد) پرداخت می شود. بلافاصله پول در جیب خود برداریم تا بتوانیم خانواده ها را به بهترین شکل تبدیل کنیم در حالی که هنوز با بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنیم). نیمی از باقی مانده اعتبار مالیات را می توان بعنوان بخشی از اظهارنامه مالیاتی 2021 شما مطالبه کرد.

چگونه می توانم اعتبار ماهیانه کودک را دریافت کنم؟

طبق گزارش سازمان امور مالیاتی ، بیش از 88 درصد خانواده های آمریکایی واجد شرایط دریافت یارانه هستند؛ با این حال ، مبلغی که دریافت می کنید بسته به درآمد خانوار شما برای سال 2020 و همچنین سن فرزندان شما متفاوت خواهد بود. کودک زیر شش سال حق پرداخت 3600 دلار و کودک بالای شش سال 3000 دلار را دارد. کودکانی که 18 سال دارند و همچنین معتاد در نظر گرفته می شوند و همچنین دانشجویان تمام وقت بین 19 تا 24 سال نیز واجد شرایط هستند ، اما فقط 500 دلار. برای CNET.

برای دریافت کامل پرداخت ها ، دفاتر ثبت مالیات باید درآمد ناخالص زیر آستانه پایین تر در اظهارنامه مالیاتی 2020 خود را تنظیم کنند (و اگر این پرونده قبلاً ثبت نشده باشد ، سازمان امور مالیاتی از اظهارنامه مالیاتی 2019 شما نیز استفاده خواهد کرد):

  • 75000 دلار برای مودیان فردی
  • 112،500 دلار برای سرپرستان خانوار (جدید لایحه پیشنهادی می تواند این مبلغ را به 150،000 دلار افزایش دهد)
  • 150،000 دلار برای مودیان متأهل که به طور مشترک تشکیل پرونده می دهند و زنان بیوه / بیوه

درآمد بالاتر از این مبالغ منجر به حذف تدریجی سود 50 دلار به ازای هر 1000 دلار بالاتر از آستانه خواهد شد ، برای WSJ. (CNET یک ماشین حساب مفید دارد که می توانید استفاده کنید ، اینجا)

بسیار خوب ، من واجد شرایط هستم – چگونه می توانم این چک های اعتباری ماهانه کودک را دریافت کنم؟

اگر اظهارنامه مالیاتی خود را برای سال 2020 ثبت کرده باشید ، نیازی به هیچ کاری ندارید – پرداخت ها به عنوان سپرده مستقیم (اگر قبلاً آن را در سازمان امور مالیاتی تنظیم کرده اید) یا چک از طریق پست ارسال می شوند.

با این حال ، چون این در حال حاضر یک وام با مدت زمان محدود برای سال مالی 2021 است ، خواهی کرد باید برای ارائه اظهارنامه مالیاتی برای 2020 یا 2019. برای دریافت وجه ، زیرا این در حال حاضر تنها راهی است که به IRS اثبات می کند فرزند شما حق دریافت آن را دارد. این امر به ویژه اگر زیر 65 سال ثبت نام نکرده باشید و سالانه کمتر از 12000 دلار درآمد کسب کنید ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا به طور معمول انتظار نمی رود که اظهارنامه مالیات بر درآمد را زیر این مقدار ثبت کنید. بنابراین شما همچنان می خواهید اظهارنامه مالیاتی خود را ثبت کنید تا از گذاشتن هزاران دلار روی میز جلوگیری کنید (سازمان امور مالیاتی است) وعده برقراری ارتباط برای حل این مشکل).

اگر درآمد زیادی داشته باشم آیا باید ماهیانه اعتبار مالیات برای کودکان را پرداخت کنم؟

لازم به یادآوری است که پیش پرداخت های ماهانه براساس پیش بینی ها صورت می گیرد. و از آنجا که این اعتبار مالیاتی بر اساس مبلغ شما پیش پرداخت است طراحی شده درآمد سال 2021 (براساس بازدهی که برای 2019 یا 2020 دارید) و تعداد فرزندانتان اکنون، ممکن است در اواخر سال هر دو برای شما تغییر کنند. این بدان معناست که اگر فرزند دیگری قبل از پایان سال داشته باشید ، می توانید در سال 2021 از مالیات خود طلب کنید ، در حقیقت پول بیشتری را دریافت کنید. اما خطر این است که اگر افزایش دریافت کنید یا وضعیت شما به طرق دیگری تغییر کند که باعث می شود شما از آستانه درآمد فراتر بروید ، همچنین می توانید در هنگام ارائه اظهارنامه مالیاتی 2021 ، مقداری یا کل پول خود را بدهکار باشید.

برای رفع این اختلاف ، سازمان امور مالیاتی در حال ایجاد یک پرتال آنلاین است که در آن قادر خواهید بود درآمد ، وضعیت تأهل و تعداد فرزندان واجد شرایط خود را در طول سال به روز کنید ، یا تصمیم بگیرید که به طور کلی از پرداخت های ماهانه صرف نظر کرده و به جای مالیات 2021 خود ، مبلغی را پرداخت کنید. د. پورتال انتظار می رود قبل از 1 ژوئیه آنلاین باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes