[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه انجام بازی های ژاپنی و اروپایی در eShop نینتندو سوییچ خود که در منطقه کدگذاری شده است

وجود دارد اینقدر بازی برای بارگیری دیجیتالی موجود است در نینتندو سوییچ ، اما کتابخانه بسته به محل زندگی شما متفاوت است. تیبازی های سرگرم کننده وجود دارد فقط به صورت رسمی حراج در ژاپن و اروپا ، و هر از گاهی یک کشور قبل از سایر نقاط جهان به نسخه جهانی آینده دسترسی اولیه پیدا می کند.

خوشبختانه Nintendo Switch یک کنسول بدون منطقه است ، بنابراین می توانید معمولا یک کپی بسته بندی شده از یک بازی را از خرده فروشان ژاپنی یا اروپایی وارد کنید ، آن را در Switch خود قرار دهید و بدون سر و صدا زیاد بازی کنید (البته بدون هیچ گونه مانع زبانی). این همچنین به این معنی است که کاربران می توانند برای بارگیری بازی ها ، نسخه های نمایشی و سایر محتواها ، مخصوص یک کشور خاص ، به eShop در منطقه ای دیگر دسترسی داشته باشند – اما این کمی پیچیده تر است.

برای بارگیری بازی ها از مناطق دیگر به سوئیچ ، شما باید ایجاد کنید مختص منطقه نمایه نینتندو با مشخصات خود در سیستم شما مرتبط استبه مندر برخی موارد ، حساب منطقه ای در نینتندو برابر است برای پخش نسخه های فیزیکی بازی های وارد شده یا دسترسی به DLC و ویژگی های آنلاین یا حالت های بازی مورد نیاز است.

فقط همین می تواند ، شاید sبسیار آزار دهنده، اما ما شما را در کل مراحل ایجاد حساب راهنمایی می کنیم ، نحوه اتصال آن به Switch را به شما نشان می دهیم و نکاتی را در مورد نحوه یافتن و خرید بازی در فروشگاه های الکترونیکی ژاپنی و اروپایی به شما ارائه می دهیم.

نحوه جنینتندو منطقه ای را بررسی و متصل کنید حساب eShop

اولین قدم ایجاد یک حساب جدید نینتندو از یک مرورگر در رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی شما استبه

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه انجام بازی های ژاپنی و اروپایی در eShop نینتندو سوییچ خود که با منطقه شما کدگذاری شده است

اسکرین شات: برندن هسن

 1. قابل اعتماد و متخصص accounts.nintendo.comبه
 2. کلیک “ایجاد یک حساب نینتندو.” (مطمئن شوید که از ایمیل متفاوتی با حساب پیش فرض خود استفاده می کنید.)
 3. کشور / منطقه محل اقامت را برای eShop که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید انتخاب کنید – ژاپن ، اروپا ، آمریکای شمالی و موارد دیگر.
 4. ایجاد حساب کامل

سپس باید یک پروفایل جدید در Switch خود ایجاد کرده و از آن برای اتصال به حساب Nintendo که در بالا ایجاد کرده اید استفاده کنید.

 1. سوئیچ خود را بردارید ، صفحه اصلی را باز کنید و به تنظیمات> کاربران> افزودن کاربر.
 2. مراحل ایجاد حساب جدید را دنبال کنید.
 3. انتخاب کنید “پیوند دادن حساب نینتندو” وقتی خواسته شد با حساب منطقه ای نینتندو خود وارد شوید.
 4. یک کد تأیید به آدرس ایمیل حساب نینتندو ارسال می شود. در صورت درخواست کد Switch خود را وارد کنید تا حساب پیوند داده شود.

نحوه خرید و بارگیری بازی های سایر کشورها در Nintendo eShop

با تنظیم حساب منطقه ای و مرتبط با Switch خود ، اکنون می توانید به حساب انتخابی خود دسترسی پیدا کنید فروشگاه الکترونیکی کشور کافی است eShop را از صفحه اصلی Switch باز کنید ، سپس در صورت درخواست ، نمایه صحیح را انتخاب کنید.

بارگیری eShop به اندازه کافی آسان است ، اما با ورود به سیستم ، همه چیز ممکن است اشتباه شود.

فروشگاه های الکترونیکی آمریکای شمالی ، اروپایی و ژاپنی شبیه به هم هستند و کار می کنند ، اما تفاوت در زبان و ارز / قیمت ممکن است مرور ، جستجو و خرید یا بارگیری محتوا را بیش از آنچه انتظار دارید دشوار کند.مخصوصا در فروشگاه ژاپنی. در اینجا نکاتی وجود دارد که می تواند به شما در حرکت در روند کمک کند.

اول ، yبا تغییر زبان صفحه کلید Switch می توانید جستجوی بازی را آسان کنید:

 1. صفحه کلید سوئیچ را باز کنید (راه سریع این کار ضربه زدن یا انتخاب است گزینه جستجوی eShop).
 2. نماد جهان را در پایین همپوشانی صفحه کلید انتخاب یا ضربه بزنید.
 3. زبانی را که می خواهید برای صفحه کلید خود استفاده کنید انتخاب کنید.
 4. با انتخاب مجدد نماد کره زمین می توانید به انگلیسی (یا زبان دیگری) برگردید.

اکنون می توانید با استفاده از الفبا به زبانی دیگر و Switch خود بنویسید ارائه خواهد داد پیشنهادات متن قابل پیش بینی در بالای صفحه کلید. متأسفانه هیچ راهی برای ترجمه کل eShop ژاپنی به زبان های دیگر به طور مستقیم در Switch وجود ندارد ، اما برنامه Google Translate در دستگاه Android یا iPhone شما باشه اگر واقعاً به آن نیاز دارید کار کنید

وقتی صحبت از خرید بازی ها می شود ، این فرآیند در هر eShop یکسان است ، اما روش های پرداخت شما همیشه کار نمی کند. اگرچه هنگام خروج می توانید اطلاعات کارت اعتباری را اضافه کنید ، اما همه کارت های بانکی کار نمی کنند.– و اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً بانک شما هزینه تبدیل هزینه مشکلات را دریافت می کندبه

یکی دیگر از گزینه ها این است که حساب eShop خود را با اعتبار کارت هدیه خریداری شده ، شارژ کنید خرده فروش مانند Play Asia که هر دو را می فروشد ژاپنی و فروشگاه الکترونیکی اروپا کارت صفحات فروشگاه Play Asia همچنین شامل مراحل دریافت وجه از فروشگاه الکترونیکی Switch است.

بازی های دیگر مناطق Nintendo Switch را انجام دهید

هنگامی که بازی در Switch شما بارگیری شد ، می توانید آن را از صفحه اصلی یا صفحه کتابخانه انتخاب کنیدبه خوشبختانه شما می توانید با حساب های هر منطقه در eShop بازی کنید ، بنابراین اگر می خواهید نسخه نمایشی منحصر به فرد ژاپن را در حساب Switch خود در آمریکای شمالی اجرا کنید ، می توانید.

تنها استثنا DLC است که خواهد بود مربوط به حساب منطقه ای است که بازی را در آن خریداری کرده اید با – بنابراین اگر برای مثال یک بازی ژاپنی با DLC انجام می دهید ، فقط می توانید با حساب eShop ژاپنی خود DLC بازی کنید. ثهمین امر در مورد برخی از بازی های آنلاین که نیاز به حساب منطقه ای دارند.

با توجه به محدودیت هایی که گیمرهای طولانی مدت هنگام وارد کردن بازی از مناطق دیگر با آن روبرو هستند ، هیچ یک از موارد فوق نباید به شما استراحت دهد – کل دنیای بازی های Switch به روی شما باز است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir