چگونه می توان بازی های جدید داخلی Zoom را به جای کار کردن انجام داد


تصویر مقاله ای با عنوان چگونه به جای کار با بازی های Zoom داخلی بازی کنیم

همه پریدیم روی قطار گروهی برای بازی های ویدئویی در ابتدای گذار ما به زندگی کاری از راه دور – و در حالی که مهمانی های Jackbox جایگزین ضعیفی برای “برقراری ارتباط” با همکاران (و خانواده و دوستان) ما هستند ، آنها حداقل کمی بهتر از ساعت ها جلسات بی پایان Zoom هستند. منحصرا در محل کار

به طرز شگفت آوری ، بزرگنمایی بیش از یک سال مجازی جهانی طول کشید تا بازیها را مستقیماً در پلت فرم ادغام کند ، اما اخیراً راه اندازی شد Zoom Apps Marketplace چندین گزینه داخلی وجود دارد – برای مثال Heads Up ، Poker و Trivia – می توانید در جلسات یا ساعات شاد خود نصب و بازی کنید.

نحوه نصب بازی ها از Zoom Apps

یک هشدار در مورد استفاده از Zoom Apps: اگر شما صاحب یک حساب نیستید (حساب شما به عنوان مثال بخشی از یک سازمان است ، نه شخصی) ، ممکن است برای نصب و استفاده از برنامه ها از مجوز قبلی مدیر بخواهید.

  1. مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه دسکتاپ Zoom را نصب و باز کرده اید. اگر حساب شخصی دارید ، باید نماد برنامه ها را در نوار وظیفه بالا مشاهده کنید.
  2. به Discover بروید و بازی موردنظر خود را انتخاب کنید. (توجه داشته باشید که برنامه ها هنوز دسته بندی نشده اند یا در اینجا قابل جستجو نیستند.) ضربه بزنید اضافه کردن یک دکمه که شما را به صفحه مرورگر هدایت می کند تا به برنامه اجازه دهید.
  3. پس از نصب بازی ، به برنامه دسکتاپ بازگردانده می شوید. همه برنامه های فعال شده در برگه برنامه های من ظاهر می شوند.
  4. برای شروع بازی ، روی ضربه بزنید به> شروع جلسه بروید یا دعوتنامه را کپی کنید برای به اشتراک گذاشتن پیوند گزینه دیگر این است که به یک جلسه عادی بپیوندید و برای شروع بازی به برگه “برنامه ها” در پایین صفحه جلسه بروید.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه به جای کار با بازی های جدید Zoom داخلی بازی کنیم

اسکرین شات: امیلی لانگ

اگر برگه برنامه های کاربردی را در زوم نمی بینید ، ممکن است آخرین نسخه یا مجوزهای صحیح را نداشته باشید.

  1. قابل اعتماد و متخصص بازار برنامه زوم و بازی ها را از لیست دسته برنامه ها انتخاب کنید.
  2. بازی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. اگر هنوز وارد Zoom نشده اید ، روی آبی کلیک کنید برای نصب وارد سیستم شوید دکمه. از آنجا یا گزینه to را مشاهده خواهید کرد برای نصب به سایت مراجعه کنید یا درخواست تأیید قبلیبه
  3. اگر می توانید بدون تأیید سرپرست نصب کنید ، به صفحه بعدی هدایت می شوید تا برنامه را مجوز دهید و Zoom را روی دسکتاپ راه اندازی کنید ، جایی که مراحل ذکر شده در بالا را انتخاب می کنید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes