[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: ecocat (شاتر استوک)

رویه های سفارشی یکی از راحت ترین ویژگی های آمازون اکو هستند – می توانید از آنها برای راه اندازی اقدامات اتوماسیون خانگی قبل از خواب استفاده کنید یا هر روز صبح رسانه خاصی را پخش کنید – همه در پاسخ به یک درخواست واحد. و اکنون الکسا می تواند حداکثر به هفت عبارت منحصر به فرد پاسخ دهید در یک روال معمول (فقط برای یک مورد) ، بنابراین می توانید دنباله ای از اقدامات را شروع کنید ، چه بگویید “الکسا ، شب بخیر” یا “الکسا ، زمان خوابیدن است” یا “الکسا ، جهنم برای خوابیدن” و غیره n همچنین می توانید از کلمات کاملاً نامرتبط با روال واقعی استفاده کنید – الکسا تفاوت را نمی داند.

برای تنظیم عبارات سفارشی خود ، برنامه الکسا را ​​باز کنید ، به آن بروید | بیشتر و روال مورد نظر برای ویرایش را انتخاب کنید. زیر “چه زمانی، “شما گزینه ای برای مشاهده یا ویرایش عبارات ماشه خود خواهید دید. روی این ضربه بزنید و در صفحه بعدی عبارت مورد نظر را وارد کنید – “الکسا” را جداگانه وارد نکنید ، زیرا این مورد به طور خودکار به هر عبارت سفارشی اضافه می شود.

هنگامی که عبارات سفارشی خود را ذخیره کردید ، بهتر است هر یک را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که همه اقدامات درون روال به درستی انجام می شوند.

این احتمالاً برای شما ویژگی نیست باید، به خودی خود ، خصوصاً اگر عباراتی که معمولاً روال معمول شما را اجرا می کنند ، ساده و خاص باشند. با این حال ، اگر فرزندانتان کلمات خاصی را به راحتی به یاد بیاورند یا فقط می خواهید با کلمات مبهم یا پوچ از آن لذت ببرید ، برنامه نویسی چندین عبارت می تواند مفید باشد.

علاوه بر این ، الکسا از چندین زبان پشتیبانی می کند و می تواند به طور خودکار بین آنها جابجا شود. (می تواند همزمان تا دو بار فعال شود ، مانند انگلیسی به علاوه اسپانیایی.) بنابراین اگر شما و خانواده خود چند زبانه هستید یا می خواهید صحبت کردن به زبان دیگری را انجام دهید ، می توانید برای هر یک از ترکیب های سفارشی خود عبارات ماشه را به هر دو زبان مجاز تنظیم کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir