چگونه می توان با استفاده از Microsoft Edge بهترین قیمت های آنلاین را پیدا کرد


مایکروسافت مرورگر Edge به رقیبی بزرگ برای گوگل تبدیل شده است Chrome ، مرور مشابهی که وجود دارد را در اختیار کاربران قرار می دهد (بیشتر) بیرون زیرساخت ردیابی و تبلیغات گوگل و می پوشد نیازهای کمتری به منابع با این حال ، یکی از مزایای ماندگار Chrome مال خودش است ابزار خرید داخلی گوگل از میز کار و دستگاه های همراه است که خرید شما با کمترین قیمت آنلاین را برای شما آسان می کنداما مایکروسافت دائماً با معرفی نسخه Edge Chromium را به روز کنید. این بروزرسانی اضافه شد دو ویژگی خرید جدید برای کاربران دسک تاپ: ابزاری داخلی برای ردیابی قیمت و ادغام تخفیف های بینگ.

اگرچه افزونه های قیمت گذاری شخص ثالث زیادی برای Edge وجود دارد ، اکنون مرورگر مایکروسافت می تواند متولد شود در حالی که هستید تاریخچه قیمت محصول را به شما نشان می دهد خرید آنلاین. برای دسترسی به آن، باز کردن یک صفحه محصول در هر خرده فروش آنلاین ، سپس بر روی نماد آبی رنگی که مشاهده خواهید کرد کلیک کنید در انتهای نوار URL. با این کار Edge باز می شود ردیاب قیمت که به شما نشان می دهد نمایش نمودار چه مقدار کالا در گذشته فروخته شده و چگونه قیمت فعلی مقایسه می شود. دکمه “مقایسه با سایر خرده فروشان” را اجازه می دهد دیدن هزینه آن مورد چیست وب سایت های دیگر نیز.

اگر کوپن های آنلاین یا کد تخفیف دیگری وجود دارد یا خرید واجد شرایط خرید برنامه Bing Rebates است ، این منو به شما هشدار می دهد که وقتی از طریق بخش خرید Bing.com یا از فروشگاه های آنلاین منتخب خرید می کنید ، جوایز نقدی را برنده می شوید. شما باید Bing Rebates را ثبت و فعال کنید و هنگامی که خرید را انجام می دهید با یک حساب Microsoft به Edge وارد می شوید از برنامه استفاده کنید.

ویژگی های جدید خرید آنلاین در به روزرسانی Edge 91 موجود است که آن هم موجود است ارائه می دهدچندین ویژگی و به روزرسانی دیگر ، از جمله بخش های خوابیده را تقویت کنید شما هستید قابلیت ذخیره حافظه حداکثر 82 درصد ، رنگ تم جدید مرورگر ، و صفحه ای دوباره طراحی شده با برگه جدید با پیشرفت توصیه هایی برای محتوای سفارشی. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> همه چیز درباره Microsoft Edge برای بارگیری به روزرسانی یا دریافت نصب جدید از صفحه بارگیری مایکروسافت.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes