[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: vm2002 (شاتر استوک)

گاهی اوقات فقط اتفاق می افتد. شما چیز خوشمزه ای می خورید – شاید چیزی که خیلی اوقات به آن دست نمی یابید – و حتی اگر مغز و معده شما می داند که پر است ، چند لقمه دیگر دزدکی حرکت می کنید. و سپس شاید دسر.

خواه یک وعده غذای بزرگ برای تعطیلات بپزید و یا غذا را از مکان محلی مورد علاقه خود سفارش دهید ، حداقل فرصتی برای خوردن کمی بیشتر از آنچه امروز راحت جا دهید وجود دارد. اگر این اتفاق بیفتد ، می توانید با حمله سوi هاضمه کنار بیایید. در اینجا چند روش برای کمک به آرامش بخشیدن به درون وجود دارد که احساس می کنید ممکن است منفجر شوید.

سوi هاضمه چیست؟

اگر در عصری بزرگ نشده اید که تبلیغات آلکا-سلتزر آنها دائماً در تلویزیون بودند و ما در مورد این شرایط صحبت کردیم ، این چیزی است که شما باید در مورد سوi هاضمه بدانید. همچنین به عنوان “سو dys هاضمه” یا فقط ناراحتی معده شناخته می شود ، “سوi هاضمه” اصطلاح دسته ای از علائم مختلف هضم است، از جمله سیری ناخوشایند ، نفخ ، سوزش در قسمت فوقانی شکم و حالت تهوع.

سو Ind هاضمه به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد ، به غیر از خوردن زیاد در یک جلسه. بعضی از آنها … هستند مشکلات سلامتی بالقوه جدی ، بنابراین اگر این علائم را زیاد تجربه می کنید ، وقت آن است که با یک پزشک صحبت کنید. اما برای امروز ، تمرکز بر روی احساس دوباره انسان پس از یک وعده غذایی بزرگ است.

چگونه با سوi هاضمه مقابله کنیم

بسیاری از افراد داروی مورد علاقه خود را برای سوi هاضمه دارند ، بنابراین ممکن است قبل از اینکه بدانید کدام یک برای شما بهتر است ، به آزمایش و خطا نیاز باشد. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

و به همان اندازه که ترشح یک ضد اسید وسوسه انگیز است ، “بیش از حد اسید معده باعث سوiهاضمه نمی شود ، بنابراین استفاده از آنتی اسیدها به سوiهاضمه کمک نمی کند.” طبق کلینیک کلیولند.

آیا روش های درمانی خود را برای سو ind هاضمه دارید؟ در صورت تمایل می توانید آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir