[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان این گیاه پروانه مکزیکی می تواند به حل مشکل پشه شما کمک کند

عکس: D. Kucharski K. Kucharska (Shutterstock)

از بین بردن پشه ها و سایر مگس های کوچک آزاردهنده است. تعداد کمی از آنها به اندازه کافی بد هستند ، اما عفونت می تواند به معنای تلاش بیشتر باشد. وجود دارد چندین راه حل که قبلاً در نظر گرفته ایمبه عنوان تله برای سرکه سیب ، اما گیاهی وجود دارد که می تواند به حل مشکلات پشه شما نیز کمک کند.

گیاه کارناوال مکزیکی چیست؟

کارناوال مکزیکی یک گیاه گوشتخوار از خانواده ساکولنت است. برگهای ضخیم گل یک ماده چسبناک تولید می کند که مگس های کوچکی مانند قارچ ها ، پشه ها و مگس های میوه را به خود جذب می کند و در دام چسبناک به دام می افتند ، جایی که تعامل آنها باعث ایجاد آنزیم های گوارشی گیاه می شود.

کارناوال مکزیکی ، همچنین به عنوان pinguicula شناخته می شود 46 گونه نامگذاری شده و در اشکال و رنگهای مختلف موجود است. و از آنجا که برخی از گونه ها می توانند یک تا دو اینچ قطر داشته باشند ، به عنوان گیاهان آپارتمانی کوچک ایده آل هستند. TickToker TannerThePlanter یک درس کوتاه در مورد گیاه حشره خوار می دهد.

بهترین زمان سال برای خرید گیاه مکزیکی

شما می خواهید در اواخر بهار و تابستان یک کارناوال مکزیکی بخرید. در پاییز و زمستان ، این گیاه که مگس می خورد ، وارد چیزی شبیه به مرحله نهفته می شود ، که در آن زیاد صید نمی کند. اگر یکی را بین اکتبر و مارس خریداری کنید ، گیاه را در “مرحله آبدار زمستانی” دریافت خواهید کرد ، به عنوان مثال شکارچیان کالیفرنیایی توصیف.

نحوه مراقبت از گیاه آپارتمانی از کارناوال مکزیک

قبل از خرید گیاه خود ، بدانید که باتر مکزیکی است مراقبت از آنها ساده ترین نیستاما اگر شما از گیاهان خوشتان می آید و از حشرات متنفرید ، کمی توجه می کند.

این گیاهان آبدار بومی مکزیک هستند و عاشق نور مستقیم مستقیم خورشید هستند. آنها همچنین نادر هستند زیرا بخشی از خانواده آبدار هستند ، اما به خاک خاصی احتیاج ندارند. شبیه به گیاهان بدون خاک، کارناوال مکزیکی به صخره ها و دامنه ها متصل می شود و مواد مغذی را از هوا و همه چیز در اطراف آنها می گیرد ، بنابراین این گیاه گوشتخوار کوچک می تواند بدون کمک زیادی زندگی کند. با این حال ، آنها بر خلاف پسرعموهای ساکولنت بیابانی خود عاشق محیط مرطوب هستند.

شما می خواهید آب و هوای مرطوب طبیعی گیاه را تقلید کنید و یک آب دائمی آب برای مرطوب نگه داشتن آن داشته باشید. این گیاه قطعاً یکی است که به دیگری می چسبد گیاهان دوستدار رطوبت در حمام (بخصوص اگر مگس های تخلیه کننده دارید.) هنگامی که گیاه وارد مرحله پنهان شد ، آن را به عنوان آبدار معمولی و فقط بعد از خشک شدن خاک آبیاری کنید.

از آنجا که گیاهان کارناوال مکزیکی مواد مغذی را از محیط خود جذب می کنند ، شما به هیچ گونه غذای گیاهی احتیاج ندارید. کود حتی می تواند به گیاه گوشتخوار شما آسیب برساند ، بنابراین کود را برای سایر نوزادان خود بگذارید. بجای، گیاه داخلی داخل پیشنهاد می کند کرمهای خونی خشک شده را روی برگهای چسبناک در طول فصل رشد برای مواد مغذی اضافی قرار دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir