چگونه می توان بدون از دست دادن ذهنیت با لری دیوید و هدر رایسمن زندگی سبزتری را تجربه کرد


تصویری برای مقاله ای با عنوان

عکس: میکائلا هک / النا اسکوتی

این هفته ما قدم های کودک را برای رسیدن به زندگی برمی داریم سبک زندگی سبزتر با کمک فعالان و کارگردانان لری دیوید و هدر ریسمن. لوری یک فعال محیط زیست و تهیه کننده برنده جایزه یک مستند برنده اسکار است. حقیقت ناجور ، آnd Heather مدیر عامل کانادا است کتاب ها و موسیقی نیلی و همچنین یک تهیه کننده فیلم مستند با یک تهیه کننده همکار خسته شد و معضل اجتماعی موجود در Netflix) همراه با لوری.

اکنون لوری و هدر کتابی را منتشر کرده اند به نام تصور کنید!: راهنمای سیاره شادتر، و آنها به ما پیوستند تا در مورد چگونگی همه ما صحبت کنند شروع به انجام تغییرات کوچک اما قابل توجهی برای هماهنگی بیشتر با دنیای اطراف ما – و ما قسمت خود را انجام می دهیم برای جلوگیری از بین بردن حتی بیشتر آب و هوا

گوش دادن به صحبت های لوری و هدر در مورد روش های عملی شروع کاهش زباله –از یافتن گزینه هایی برای از پلاستیک های یکبار مصرف جلوگیری کنید مد سریع –و بحث کنید چگونه می توان تأثیر مثبتی بر محیط زیست گذاشت ، حتی اگر نیازی به تأمین هزینه غذای ارگانیک و جبران کربن نداشته باشید.

به Upgrade بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول ارائه پادکست ، از جمله پیدا کنید پادکست های اپل، Google Play، Spotify، iHeartRadio، کوکو NPR One.

نکات برجسته قسمت این هفته

از مصاحبه با لری دیوید و هدر ریزمن

لوری در مورد اینکه چرا آنها راهنمای سبک زندگی سبزتر را نوشتند:

فکر نمی کنم مربوط به کمال باشد ، بلکه پیشرفت است. و همه ما می دانیم که عبارت کامل دشمن خوب است و واقعاً دشمن خوب است. فکر می کنم این کلمه برای ایجاد احساس بد در مردم ساخته شده است. بنابراین در مورد سفر است. و همین که شروع به انجام برخی کارها کنید ، کارهای بسیار بیشتری انجام خواهید داد. و ایده با کتاب این است که این نیز یک عمل شادی آور است. این فقط در مورد محیط زیست نیست ، بلکه در مورد سلامتی خودمان نیز هست.

هدر در مورد اینکه چرا بازیافت در واقع یک راه حل برای مشکل زباله ما نیست:

بازیافت در وهله اول رفع مشکل در انتهای مشکل است. قبلاً تمام شده است آنجاست. این مسئله با استفاده از مواد شیمیایی در انتهای مشکل بر ما تأثیر می گذارد. بنابراین از نظر فلسفی ، شما می خواهید مشکل را در منبع حل کنید ، می خواهید آن را وارد زندگی خود نکنید. اما مشکل دیگر پلاستیک این است که کمتر از 10 درصد از کل پلاستیکی که برای بازیافت می گذاریم در واقع بازیافت می شود … بنابراین یکی از این موارد پلاستیک های زیادی است که ما ایجاد می کنیم برای شروع قابل بازیافت نیستند. اما نکته دوم این است که در این مرحله ، هزینه هدایت پلاستیک گران تر از شروع با پلاستیک جدید است. بنابراین اقتصاد ، حتی با وجود 9 درصدی که ما بازیافت می کنیم ، کمی مشکل ساز است ، زیرا شما مجبورید گیاهان را برای بازیافت آن بدست آورید ، باید به جای دیگری برود … اما آرزوی واقعی این است که استفاده زیاد را متوقف کنید.

هدر در مورد چگونگی شروع به سبزتر شدن اگر محدود به منابع هستید:

[T]این زمانی است که من از حقوق به دستمزد ، با دو فرزند به عنوان مادر تنها زندگی می کردم … اگر به این وضعیت برگردم ، می دانم چه می دانم [now]، و من یک چیز را انتخاب کردم [to change to help the environment]تا جایی که می توانم گوشت را کنار می گذاشتم. اگر می توانستم یک کار انجام دهم و بخواهم شرکت کنم این کار را می کردم.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد نکات لوری و هدر برای برداشتن اولین قدم ها به سمت یک سبک زندگی سبزتر ، ما شما را به گوش دادن به کل قسمت تشویق می کنیم.

آیا بازخورد یا ایده ای برای ما دارید؟ آیا می خواهید در این نمایش حضور داشته باشید؟ برای ما یک پست صوتی به شماره 347-687-8109 ارسال کنید یا یک یادداشت صوتی برای upgrade@lifehacker.com ارسال کنید. هفته آینده ما در مورد سرمایه گذاری صحبت می کنیم ، بنابراین سوالات یا بهترین نکات خود را برای ما ارسال کنید!

متن قسمت


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes