چگونه می توان بدون پرداخت هزینه عضویت ، پیشنهادهای Amazon Prime Day را دریافت کرد


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه دریافت پیشنهادات نخست آمازون بدون پرداخت هزینه عضویت

عکس: تویدی (شاتر استوک)

ج اخبار روز اول آمازون برای 21 تا 22 ژوئن برنامه ریزی شده است ، یکی از بزرگترین فروش های سال پس از سه هفته ناگهان باقی مانده است. تنها ترفند این است که فروش فقط برای اعضای Prime …یا همینطور؟ در حقیقت ، راهی برای دستیابی به معاملات آمازون پرایم بدون پرداخت هزینه عضویت وجود دارد – در اینجا چگونگی استفاده از این روش آمده است.

برای یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان ثبت نام کنید ، سپس آن را لغو کنید

اگر قبلاً در حساب آمازون خود در Amazon Prime ثبت نام نکرده اید ، می توانید آن را به مدت 30 روز بصورت رایگان دریافت کنید و پس از آن ماهانه 12.99 دلار از شما کسر می شود در مجموع 155.88 دلار در سال (اگر پیش پرداخت سال را بپردازید 119 دلار کاهش می یابد). مسئله این است که شما به راحتی می توانید عضویت Prime خود را لغو کنید قبل از شما باید هزینه ماهانه را پرداخت کنید. به این ترتیب می توانید معاملات درجه یک را بارگذاری کنید بدون اینکه عضو شوید.

برای ثبت نام می توانید به این صفحه بروید. لطفاً توجه داشته باشید که قبل از دریافت حساب خود ، باید یک فرم پرداخت معتبر ارائه دهید و هزینه از شما کسر می شود اگر شما قبل از پایان دوره آزمایشی عضویت را لغو نمی کنید.

و از آنجا که ما در مورد معاملات با آمازون پرایم صحبت می کنیم ، به خاطر داشته باشید که می توانید شش سفارش دهیداگر دانشجو هستید ماهانه دوره آزمایشی رایگان ، پس از آن با کاهش نرخ 6.49 دلار از شما کسر می شود (می توانید ثبت نام کنید) اینجا) همچنین ، اگر کمک های دولتی مانند برنامه هایی مانند SNAP یا SSI دریافت کنید ، هر ماه دوره آزمایشی رایگان وجود ندارد ، با نرخ 5.99 دلار در ماه ، کاهش می یابد (می توانید ثبت نام کنید) اینجا)

چرا می خواهید از عضویت در نخست وزیری جلوگیری کنید؟

علاوه بر قیمت ، اکنون می توانید معاملات خوبی را در آمازون پیدا کنید که هیچ فروشی وجود ندارد. به عنوان مثال ، یکی از مزایای Prime حمل و نقل دو روزه رایگان است ، اما با این وجود می توانید برای اقلامی که بیش از 25 دلار هزینه دارند بدون عضویت حمل و نقل رایگان دریافت کنید.

و مانند لیدی کریزی کوپون اشاره می کنداگر شما دیگر یک خریدار بزرگ آمازون نیستید ، ممکن است Prime ارزش نگرانی را نداشته باشد. با توجه به اینکه هزینه حمل و نقل معمولاً 5 دلار برای افراد غیر عضو است ، قبل از شروع عضویت 119 دلار برای 24 خرید باید هزینه کنید تا در هزینه حمل و نقل صرفه جویی کنید. این بدان معنی نیست که پرایم چنین نمی کند پیشنهادات اختصاصی، مانند Prime Video رایگان ، تخفیف برای غذای کامل ، موسیقی رایگان ، و ذخیره عکس – فقط این خدمات ممکن است مورد علاقه شما نباشد و بنابراین ارزش هزینه های ماهانه را ندارد. در هر صورت ، ثبت نام برای یک دوره آزمایشی رایگان هیچ ضرری ندارد ، به شرط آنکه لغو آن را ظرف 30 روز فراموش نکنید


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>