[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان چگونه داده های برهنه ، شخصی و عکس های سابق خود را در iPhone یا iPad پنهان کنیم

عکس: لگد زدن به استودیو (شاتر استوک)

این است ممکن شما چند عکس در iPhone یا iPad خود دارید که ترجیح می دهید با آن روبرو نشوید – یا یکی از آنها را داشته باشید یک چیز دیگر به طور تصادفی ، مانند یک عکس از همسر سابق خود ، یک حافظه ناراحت کننده یا دیگری ، غیرقابل ذکر اگر آماده نیستید که آنها را حذف یا بارگیری کنید ، اما نمی خواهید توسط چشم اشتباه دیده شوند ، می توانید پنهان شدن آنها – با استفاده از ویژگی عکس پنهان داخلی ، یادداشتی محافظت شده با رمز عبور ایجاد کنید یا از یک برنامه قفل عکس ویژه استفاده کنید.

با استفاده از برنامه Photos ، عکسها را پنهان کنید

ساده ترین راه برای پنهان کردن عکس ها و فیلم های حساس در iPhone یا iPad از طریق “پنهان شوید »در برنامه عکس ها. تنها مشکل این است که اگر کسی به iPhone یا iPad شما دسترسی داشته باشد ، هنوز هم می تواند برای یافتن آن به آلبوم Hidden Photos وارد شود این عکس ها. اگر از iOS 14 یا بالاتر ، با این حال ، می توانید تنظیمات را نیز تغییر دهید آلبوم را در عکسها – و برنامه عکسها پنهان می کند در این مرحله شما فقط باید امیدوار باشید که هرکسی تلفن شما را دارد ، t را نشناسدتنظیمات آن وجود دارد.

(اپل واقعاً باید احراز هویت Face ID را به آلبوم عکس مخفی اضافه کند ، بut wدیگران را تحت پوشش قرار خواهد داد گزینه های مبتنی بر احراز هویت در زیر.)

برای مخفی کردن آنها در اینجا ، پدربرنامه Photos را بنویسید ، عکس ها را انتخاب کنید می خواهید پنهان شوید ، فشار دهید عنوان و دکمه را انتخاب کنید پنهان شدن گزینه. ضربه زدن مخفی کردن عکسها دکمه تأیید

تصویر مقاله با عنوان چگونه داده های برهنه ، شخصی و عکس های سابق خود را در iPhone یا iPad پنهان کنیم

عکس صفحه: هاموش پاتک

عکس ها از دوربین ناپدید می شوند. برای یافتن این عکسها به آلبوم ها ، به پایین به زبانه Utilities رفته و انتخاب کنید پنهان آلبوم اگر می خواهید عکس ها را نمایش دهید ، آنها را انتخاب کرده و فشار دهید عنوان و دکمه را انتخاب کنید کشف کردن گزینه.

اکنون زمان مخفی کردن آلبوم Hidden است خودم. آن را باز کنید تنظیمات در iPhone یا iPad خود ، به بروید عکسها و غیرفعال کنید آلبوم پنهان ویژگی. اکنون تمام عکسهای حساس شما با خیال راحت از برنامه Photos پنهان می شوند.

تصویر مقاله ای با عنوان چگونه می توان عکس های برهنه ، شخصی و عکس های همسر سابق خود را در iPhone یا iPad مخفی کرد

عکس صفحه: هاموش پاتک

عکسها را با یادداشت های محافظت شده با رمز عبور مخفی کنید

اگر چند عکس دارید که می خواهید از آنها محافظت کنید (شاید عکس هایی از اسنادی با اطلاعات حساس یا یکی دو عکس سلفی خطرناک)، تو می توانی از برنامه Notes استفاده کنید. برای پنهان کردن آنها از این طریق ، باز کنید برنامه Notes را در iPhone یا iPad خود یادداشت جدیدی ایجاد کنید و عنوانی نامشخص به آن بدهید (احتمالاً ایده خوبی نیست که آن را “M” بنامیدو نتصادف ماشین“).

اینجا ضربه بزنید دوربین و انتخاب کنید عکس یا فیلم را انتخاب کنید گزینه. عکس هایی را که می خواهید پنهان کنید انتخاب کنید و روی آنها ضربه بزنید اضافه کردن تا آنها را به یادداشت اضافه کنید. اکنون زمان قفل کردن یادداشت است. روی سه نقطه ضربه بزنید منو را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید قفل کردن گزینه.

اگر یادداشتی را برای اولین بار در برنامه یادداشت ها قفل می کنید ، از شما خواسته می شود که گذرواژه تنظیم کنید. یک رمز عبور منحصر به فرد انتخاب کنید که بتوانید آن را بخاطر بسپارید. این رمز عبور برای همه یادداشت های قفل شده اعمال می شود در همه دستگاه های Apple خود (اگر از همگام سازی iCloud استفاده می کنید). هنگام تنظیم گذرواژه ، همچنین می توانید عملکرد Face ID یا Touch ID را فعال کنید تا قفل سریع یادداشت ها را بدون وارد کردن رمز عبور هر بار باز کنید. پس از راه اندازی ، فقط ضربه بزنید قفل کردن در نوار ابزار بالا برای قفل کردن یا باز کردن قفل یادداشت ها.

توجه داشته باشید که قفل شده است یادداشت های موجود در برنامه Notes رمزگذاری شده اند و اگر رمز ورود خود را گم کنید ، راهی برای بازیابی آنها وجود ندارد. برنامه Notes به شما امکان می دهد رمز عبور را دوباره تنظیم کنید ، اما یادداشت های قدیمی ناپدید می شوند.

عکسها را با استفاده از رمز عبور پنهان کنید

اگر قبلاً استفاده می کنید مدیر رمز عبور (و شما باید باشید) ، بررسی کنید اگر ارائه دهد عملکرد با یادداشت های محافظت شده. بسیاری از مدیران رمز عبور محبوب آن را دوست دارند 1 رمز عبور، LastPass، و Bitwarden یک طاق امن داشته باشید برای ذخیره سازی رسانه ها.

رسانه شما رمزگذاری و محافظت خواهد شد ، اما دو اخطار وجود دارد. Eاولین مورد برای مکان ذخیره سازی است: مدیران رمز عبور فقط حدود 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی به شما می دهند. این ممکن است برای عکس کافی باشد ، اما برای فیلم کافی نیست. دوم ، داده ها در سرورهای مدیر رمز عبور ذخیره می شوند و از طریق شبکه قابل دسترسی هستند. البته ، داده ها رمزگذاری شده اند ، اما این چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

عکسها را با استفاده از برنامه های قفل عکس شخص ثالث مخفی کنید

اگر می خواهید عکس های خود را در دستگاه خود پنهان کنید بدون استفاده از ابر ، یک برنامه قفل پرونده ویژه را امتحان کنید. ما زودتر صحبت کردیم قدرت، برنامه ای که به شما کمک می کند عکس های حساس را پیدا و پنهان کنید. می توانید این عکس ها را به یک حافظه قفل شده اضافه کنید و سپس با استفاده از برنامه آنها را از کتابخانه عکس خود حذف کنید.

بسیاری از برنامه های قفل پرونده برای انتخاب وجود دارد در فروشگاه App. می توانید برنامه هایی مانند عکس خصوصی خرک، برحذر بودن، یا پوشه را قفل کنید. همه آنها ایمن هستند و برنامه های دارای امتیاز بالا.

فراموش نکنید که برای همیشه عکس ها را حذف کنید

وقتی عکس ها را به یک برنامه قفل شده اضافه کردید ، آخرین مرحله حذف این عکس ها از خود برنامه Photos است – و در اینجا باید مراقب باشید. وقتی عکس یا ویدیویی را از برنامه Photos حذف می کنید ، این مورد نیست به صورت کامل بلافاصله حذف شد هنوز در “موجود استاخیراً حذف شده است “ آلبوم در برنامه عکس ها.

برای حذف کامل عکس ها، برنامه Photos را باز کنید و عکسهایی را که به قفل عکس صادر کرده اید ، انتخاب کنید. سپس ضربه زدن حذف در نوار ابزار پایین و انتخاب کنید حذف عکس ها گزینه تأیید

سپس برو به آلبوم ها و انتخاب کنید اخیراً حذف شده است آلبوم ضربه زدن انتخاب کنید دکمه در بالا ، انتخاب کنید همه را حذف کنید و تایید با حذف عکس ها گزینه.

nخیابان عکسها بالاخره و برای همیشه از iPhone یا iPad خود حذف شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir