[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی به روز رسانی در سری A Pixel Buds

عکس: آقای میکلا (Shutterstock)

جدیدترین هدست بی سیم گوگل ، Pixel Buds A-Series ، هم برای کاربران پیکسل و هم برای دارندگان اندرویدی که مایل به شکستن بانک نیستند یک انتخاب عالی است. این Pixel Buds دارای به روز رسانی خودکار است ، بنابراین از لحاظ تئوری شما هرگز نگران از دست رفتن راه حل های مهم نباشید. با این حال ، اگر می خواهید به روزرسانی ها را خودتان بررسی کنید تا مطمئن شوید همه مسائل جاری را حل کرده اید ، راهی وجود دارد.

به روزرسانی خودکار Pixel Buds در دسترس شما نیست

مشکل اصلی بروزرسانی های خودکار این است که شما هیچ کنترلی بر آنها ندارید. وقتی مشکلی در هدفون شما ایجاد می شود و قصد دارید آنها را برطرف کنید ، فقط باید منتظر بمانید – و امیدوار باشید – این به روزرسانی بر روی Pixel Buds شما نصب شود. هنگامی که یک به روزرسانی در دسترس است ، اندروید دفعه بعد که از آن استفاده می کنید آن را به هدست بارگیری می کند – باما تا دفعه بعد که هدفون را در قاب آنها قرار دهید ، به روز رسانی را نصب نمی کند.

اگر مشکلی وجود دارد که می خواهید برطرف شود ، نمی دانید با چه سرعتی این مشکل برطرف می شود.

یک اشکال جدید Pixel Buds را بسیار بی صدا می کند

و آنجا است موضوع؛ Pixel Buds در حال حاضر از خطایی رنج می برد که باعث می شود حداکثر حجم کمتر از آنچه باید باشد باشد. اگر از شنیدن موسیقی ملایم با صدای صد در صد دیوانه شده اید ، احتمالاً این نقص مقصر است.

تبلیغات گوگل به روز رسانی سیستم عامل جدید برای Pixel Buds در چهارشنبه 1 سپتامبر. نسخه 233 همه جا در Pixel Buds به مدت 10 روز توزیع می شود و شامل رفع “حداکثر حجم کم در موارد خاص” است. ممکن است هنوز در دستگاه شما در دسترس نباشد ، اما اگر می خواهید به روزرسانی را اکنون بررسی کنید ، نحوه کار را در اینجا ببینید.

نحوه بررسی دستی بروزرسانی های سیستم عامل Pixel Buds

محل جوش های پیکسلی شما در مورد آنها با درب باز سپس ، در دستگاه Pixel با حداقل Android 10 ، سر بزنید تنظیمات> دستگاه های متصل> تنظیمات Pixel Budبه در هر دستگاه Android دیگری ، برنامه Google Pixel Buds را باز کرده و بروید به تنظیمات بیشتر> به روز رسانی سیستم عاملبه اگر به روزرسانی رسیده است، ضربه زدن بروزرسانی موجود است، دستورالعمل ها را دنبال کنید و اجازه دهید به روزرسانی نصب شود.

نحوه غیرفعال کردن به روز رسانی خودکار

اگر می خواهید به روزرسانی های Pixel خود را به طور کامل کنترل کنید ، می توانید به روز رسانی خودکار را غیرفعال کنید. به دستگاه Pixel با حداقل Android 10 بروید به تنظیمات> دستگاه های متصل> تنظیمات Pixel Budبه در دستگاه Android دیگر ، برنامه Google Pixel Buds را باز کنید ، پایین بروید و بروید به تنظیمات بیشتر> به روز رسانی سیستم عامل، سپس روی سوئیچ ضربه بزنید تا به روزرسانی خودکار غیرفعال شود.

از این پس ، هنگامی که یک به روزرسانی در دسترس است ، اعلانی دریافت خواهید کرد ، اما تا زمانی که آن را دنبال نکنید ، نصب نمی شود. دستورالعمل بالا

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir