[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: من گلاسنر خواهم بود (شاتر استوک)

این را تصور کنید: هنگامی که یکی از آنها پیشنهاد رفتن کرد ، با دوستان خود در یک پارک یا باغ آبجو بیرون می روید در بار. دو تابستان پیش ، مسئله خیلی بزرگی نبود ، اما بعد از این مدت طولانی دور از ازدحام در طی یک بیماری همه گیر ، ممکن است کمی عصبی باشید.

البته ، جهان در آستانه گشودن است و در حالی که بسیاری از مردم تبلیغات بازگشت شادی آور خود را به موزه های شلوغ ، رستوران ها ، رویدادهای ورزشی و موارد دیگر تبلیغ می کنند ، هنوز چند نفر هستند که نگران بازگشت دوباره به این مجموعه هستند. در اینجا چند نکته برای تسکین جمعیت پس از قفل شدن آورده شده است.

علم را بشناس (و به آن اعتماد کن)

ابتدا یک کار وجود دارد: علم را بشناسیدو سپس به او اعتماد کنید. این نویسنده واکسینه شده هفته گذشته در یک رویداد بزرگ – بزرگ و با حضور بسیاری از مردم – شرکت کرد. براندون آستاد ، همچنین هماهنگ کننده گردهمایی 29 ساله واکسینه شده ، هنگامی که از وی پرسیدند چگونه کسی باید برای پایان دادن به همه گیر یا کمک به چنین جمعیتی برنامه ریزی کند ، مشاوره آسان داشت.

وی گفت: “از دستورالعمل CDC پیروی کنید.”

بیایید از آنجا شروع کنیم. ملاقات رهنمودهای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها برای افراد واکسینه شده و واکسینه نشده. بر اساس CDC ، افراد واکسینه شده به طور کامل اکنون می توانند “بدون پوشیدن ماسک یا فاصله فیزیکی ، فعالیت خود را از سر بگیرند ، مگر در مواردی که طبق قوانین ، مقررات و مقررات فدرال ، ایالتی ، محلی ، قبیله ای یا سرزمینی ، از جمله دستورالعمل های محلی تجاری و محل کار مورد نیاز باشد.

برای اطمینان از آرامش خاطر ، دستورالعمل های داخل و خارج را بدانید. اگر واکسینه شده اید ، بگذارید این کار تا حدودی از اضطراب شما در اینجا بکاهد ، همانطور که آنجلا ناردلو ، مدیر نوار East Village Augers E ، این کار را کرد.

“من در مراحل اولیه همه گیری بسیار محتاط بودم و در ابتدا در بازگشت به کار مردد بودم ، اما وقتی نیویورک حق واکسیناسیون کارمندان رستوران را باز کرد ، از فرصت استفاده کردم و تیرم را شلیک کردم تا بتوانم به کار برگردم و کار کنم بازگشت به حالت عادی ، “گفت Nardello. “ما تمام تلاش خود را کردیم تا هم کارکنان و هم مشتریان احساس راحتی و امنیت کنند و در پایان من مجبور شدم هر گونه نگرانی را تجربه کنم و به واکسن و سایر اقدامات احتیاطی ایمنی که اقدام می کنیم اعتماد کنم.”

اقدامات احتیاطی ایمنی را بدانید

ناردلو گفت که او و کارکنانش “اقدامات احتیاطی ایمنی” را اعمال می کنند ، و آگوور وله از تنها مرکز برای انجام این کار فاصله دارد. شما این حق را دارید که از مدیران و کارمندان در مورد اقدامات احتیاطی آنها و نحوه تمیز کردن آنها بپرسید.

س Asال از شخص دیگری – به ویژه از یک غریبه – در مورد سابقه سلامتی شخصی وی منفی اخلاقی است ، بنابراین اگر س toال از مهمانی ها یا سرورها در صورت آسیب دیدن راحت نیست ، می توانید از برگزارکنندگان و مدیران رویدادها بپرسید که آنها چه انتظارات یا قوانینی دارند برای میهمانان و کارکنان

ملیسا پی ، یک خانم 26 ساله با نقص ایمنی در اورلاندو گفت که برای ماهها ، افراد دیگر ، همراه با پیام های مختلفی در مورد COVID از طرف مقامات محلی و دولتی در فلوریدا ، او را با اضطراب و “ترس “وقتی او در ابتدا قصد بیرون رفتن یا بازگشت به دفتر کار خود را داشت. رئیس او ، به یاد می آورد ، مرتباً در مورد اینکه آیا کارمندان باید از راه دور کار کنند یا نه ، معاشقه می کردند ، که برای شرایط او مفید نبود زیرا او سعی می کرد روزانه ساعاتی را در کنار دیگران بگذراند.

س questionsالات واضح و مستقیمی را بپرسید ، خواه از مدیران کارتان باشد یا از دوستانتان که قصد دارید با آنها یک سفر گروهی داشته باشید. شما سزاوار اطلاع رسانی هستید و نیازی نیست کاری را که نمی خواهید انجام دهید.

راحت برگرد

وقتی این تجارت افتتاح شد ، ملیسا و دوست پسرش کار کمی را شروع کردند. آنها قبل از واکسیناسیون فقط دو بار شام خوردند ، اما اکنون آنها خوشحال هستند که دوباره وارد رستوران ها می شوند و در میان مردم غریبه غذا می خورند.

ناردلو ، مدیر بار در نیویورک ، گفت که توصیه او برای هرکسی که احساس عصبی کند این است که گام به گام در خارج از منزل بیرون برود. او پیشنهاد كرد كه در فضای باز آغوش بگیرید یا جاهایی را پیدا كنید كه از تهویه مناسب برخوردار باشند.

وی افزود: “متوجه شدم که استفاده از ماسک بین نوشیدن و غذا خوردن باعث راحتی بیشتر افراد می شود.”

البته برخی از نگرانی های شما ممکن است ناشی از ماه ها دوری از گروه های بزرگ باشد ، نه لزوما ترس از ابتلا به COVID. اگر در اطراف بسیاری از افراد احساس ناهنجاری یا کلاستروفوبیک می کنید ، تنها نیستید.

“من فقط می گویم از جایی کوچکتر شروع کنید ، مانند یک کافه یا یک مکان نشیمن در فضای باز که می تواند افراد زیادی در آن حضور داشته باشند ، اما کمبود دیوار باعث می شود شلوغی کمتری داشته باشد و کندتر شود و دوباره در مکان هایی که بیشتر می بینید معرفی شود. مردم ، “جانی مارکز ، یک متصدی بار 29 ساله در داکوتای شمالی گفت که همیشه اضطراب اجتماعی را تجربه کرده و در کنار آمدن با آن تجربه داشته است.

اگر تسکین به درد شما نمی خورد ، از ترک یک مهمانی یا مکان نترسید. راحتی شما باید در اولویت باشد. می توانید هر چند بار که بخواهید دوباره امتحان کنید ، مهم نیست که چه چیزی باعث نگرانی شما در یک گروه بزرگ شود.

بخاطر داشته باشید که چرا بیرون هستید

شما لیاقت این را دارید که پس از مدت زیادی دوری از دیگران و همچنین افرادی که به مکان ها و رستوران های کنار شما سرازیر می شوند ، از آن لذت ببرید.

“همدل باشید. COVID-19 باعث ایجاد چنین غم و اندوه و فرسودگی شدیدی شده است. “ملیسا توصیه می کند که وقتی از خاطر داشتن در کنار دوستانش لذت می برد وقتی به خاطر می آورد که چند نفر دیگر به دلیل همه گیری مهلک از این فرصت برخوردار نخواهند شد ، اندکی احساس گناه می کند. وی گفت که به دوستانش اعتماد دارد و از بازگشت برای بیرون رفتن با آنها سپاسگزار است و به شما پیشنهاد کرد که حتی در صورت نگرانی در مورد ادغام مجدد اجتماعی ، توسط افرادی که از شما حمایت می کنند ، احاطه شده باشید.

وقتی در یک گروه بزرگ کمی احساس ناراحتی کردید ، به یاد داشته باشید که چرا آنجا هستید. شاید شما فقط می خواهید با دوستانتان ارتباط برقرار کنید. ممکن است اجتماعات کلیسا یا اجتماعات دیگر را از دست ندهید. همه اطرافیان شما نیز عادت می کنند و چیزهای مشابه را می خواهند. به همین دلیل آنها آنجا هستند.

درما گریر ، رئیس شورای کلیسا در کلیسای یونیفور در کارولینای شمالی ، به یاد آورد که چه مقدار برنامه ریزی برای باز کردن خدمات برای حضور در زندگی واقعی انجام شده است.

“ما مراقب بودیم که دستورالعمل های CDC را گوش دهیم ، در حالی که با نیازهای اجتماع خود همگام بودیم. ما می دانستیم که مردم می خواهند ملاقات کنند ، اما چه فایده ای برای کلیسا داشت که بخواهیم مردم را بیمار کنیم؟ “او گفت:” ما در مراحل بعدی بازگشت به خدمات شخصی در کارولینای شمالی بودیم ، اما احساس کردیم که نیاز به کنار هم بودن ، همراه با تمایل به ایمنی هرچه بیشتر ، به ما اجازه بازگشت می دهد. “

دوباره آن را بخوانید: “نیاز به هم بودن”.

دوستی و ارتباط برای افراد حیاتی است ، مهم نیست که در کجا برقرار شوند. برای شما خوب خواهد بود که به آنجا برگردید ، هرچند عجیب باشد. دلیل خود را بیابید ، گروه پشتیبانی را پیدا کنید و قبل از رفتن به اجتماع بزرگ ، یک بار دیگر این صفحه CDC را بازخوانی کنید. شما این کار را خواهید کرد

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir