چگونه می توان بزرگسال بود ، با جولی لیتکوت هیمز


تصویرگری برای مقاله ای تحت عنوان

عکس: میکائلا هک / النا اسکوتی

از کجا می دانید وقتی رسما بزرگسال هستید؟ چه موقع ترک یک کار خوب است و چه زمانی باید آن را ترک کنید؟ از کجا جهنم می دانید که می خواهید با زندگی خود چه کار کنید؟

در این هفته ، ما با همه این مسائل و حتی بیشتر از آن با کمک جولی لیتکوت-هایمز ، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز ، سر و کار داریم. چگونه بزرگسالان را بزرگ کنیم: از دام پنهان خلاص شوید و کودک خود را برای موفقیت آماده کنید و نوبت شما: چگونه بزرگسال باشیم.

جولی به عنوان رئیس سابق دانشگاه استنفورد و مادر دو جوان بزرگ تجربه زیادی در ارائه راهنمایی به جوانان در مورد نحوه پیمایش در بزرگسالی دارد. به جولی گوش دهید مشاوره در مورد اینکه چگونه بفهمید در جوانی کیستید ، در زندگی حرفه ای خود را جهت دهی کنید در حالی که حتی مطمئن نیستید که می خواهید با زندگی خود چه کاری انجام دهید و چگونه می توانید به جوانان زندگی خود کمک کنید تا این انتقال دشوار را انجام دهند بزرگسالی

به Upgrade بالا گوش دهید یا ما را در همه مکانهای معمول ارائه پادکست ، از جمله پیدا کنید پادکست های اپل،، Google Play،، Spotify،، iHeartRadio،، کوکو NPR One.

نکات برجسته قسمت این هفته

از مصاحبه با جولی لیتکات-هایمز

درباره چگونگی شروع کار خود ، حتی اگر نمی دانید که می خواهید با زندگی خود چه کار کنید:

[A]دیلینگ برخلاف کودکی که از K تا 12 بود ، با یک برنامه قفل دار همراه نیست و برای بسیاری از ما ، کالج ، که واقعاً مانند یک نردبان احساس می شد و هر قدم در معرض آن بود ، برای شما بسیار مناسب است. زندگی بزرگسالان این نردبان را ندارد. اگر این کار را انجام دهد ، احتمالاً احساس آزار می کند و اغلب احساس می کند مانند نردبانی است که نمی خواهید در آن قرار بگیرید ، اما از پشت متوجه می شوید. بنابراین ، آنچه می خواهیم برای انتقال آن تلاش کنیم این است که ، نگاه کنید ، این یک چشم انداز کاملاً باز از امکانات است و همه اینها تلاش برای درک خودتان است. بنابراین عمیق شوید و از خود بپرسید ، واقعاً دوست دارم چه کار کنم؟ من به چه چیزی علاقه دارم؟ محیطی که در آن رشد می کنم چیست؟ چه موضوعاتی باعث می شود شب بیدار بمانم؟ آیا در مورد خود کنجکاو هستید و چگونه می خواهید در دنیا ظاهر شوید؟ آره. یک حفاری عمیق انجام دهید و از همه جا شروع کنید … چرا؟ زیرا هر شغلی که دارید اطلاعاتی در مورد خودتان در محل کار ، صنعت خاص یا نوع شغل به شما می دهد. شما این داده ها را جمع آوری خواهید کرد و به شما این امکان را می دهد تا در آنچه می خواهید جستجو کنید. بنابراین این روند تکرار شونده به جلو و عقب است ، کارهایی انجام دهید ، در مورد خود بیاموزید ، در مورد خود بیشتر بیاموزید ، شغل دیگری را انتخاب کنید. و این راهی است که ما در اواخر 20 تا 30 سالگی خود ، حتی شاید 40 سالگی خود به پایان می رسیم ، ما سرانجام به سراغ خواهیم رفت ، خوب ، این دلیل من است ، این همان چیزی است که من می خواهم با زندگی ام انجام دهم. و این به آزمایش و خطای زیادی نیاز دارد. و این کاملا طبیعی است.

درباره چگونگی فهمیدن زمان ترک یا زمان ترک آن با شغلی که دوست ندارید:

بنابراین ، اگر صدمه دیده اید ، آزاردیده اید ، اگر واقعاً احساس ترس می کنید ، صادقانه در محل کار خود هستید ، آنجا را ترک کنید. اگر متوجه شدید که سه شغل گذشته را به همین دلیل ترک کرده اید ، بروید و درمان کنید و دلیل این که در کار خیلی بد و ترسیده اید را پیدا کنید. خوب ، این خودشناسی مداوم است. به طور کلی ، بهتر نیست که بیشتر از هر 18 ماه تغییر کنید ، زیرا به نظر نمی رسد CV شما بتواند شغل خود را حفظ کنید. بنابراین شما می خواهید سعی کنید آن را ترک کنید حرف من است. با هشدار ، اگر محیط واقعاً سمی و وحشتناک است و غیره ، پس باید آنجا را ترک کنید.

در مورد چگونگی کمک به جوانان در زندگی برای رسیدن به بزرگسالی به بهترین وجه:

اینکه چگونه کمک کنیم این کار را برای آنها انجام نمی دهیم. مثل این می ماند که با لبخند بایستید و بگویید دوستت دارم. من می دانم که سخت است ، اما شما کارهای دشواری انجام می دهید ، لبخند می زنید ، دور می شوید … باید متقاعد کنیم: “من می دانم که سخت است ، اما من تو را دوست دارم و فکر می کنم می توانی.” این همان “من فکر می کنم می توانی “در والدین مدرن وجود ندارد ، زیرا وقتی مداخله می کنیم و کنار می آییم ، اساساً به کودک خود می گوییم ،” فکر نمی کنم بتوانید. بنابراین من این کار را خواهم کرد “بنابراین ، به عنوان والدین ، ​​باور کنید ، من یک جوان 22 ساله و 19 ساله دارم ، و دائماً سعی می کنم تحصیلات مجدد خود را به سمت فرزندپروری سالم سوق دهم. و این دردناک است زیرا می دانیم که می توانیم این کار را انجام دهیم ما می دانیم که می توانیم. برای گفتگو با فرد دشواری که سعی کردیم این چیز را به فروشگاه برگردانیم و باید با این شخص صحبت کنیم. “اوه ، من از فرزندم مراقبت خواهم کرد.” نه نه نه. فرزند شما باید این تجارب را داشته باشد. زیرا زندگی دشوارتر خواهد شد ، نه کمتر. این عبارت است از: لبخند ، عشق ، اطمینان به نفس و ترک.

برای شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد جولی نکاتی درباره چگونگی بزرگ شدن در جهنم ، توصیه می کنیم کل قسمت را گوش کنید. ارزش این 30 دقیقه را دارد.

متن قسمت


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

حتما بخوانید:
کفسابی و سنگسابی ساختمان با بهترین قیمت به صورت کاملا تضمینی